Doğalgaz faturanız kaç geliyor....

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bizim bu sene geldi artık; ama merkezi sistem ısıtma için kullanacağımız için ne kadar gelir tam bilemiyorum :dertli:

p@g

Daimi Üye
Tepki
1.122
Bu ay 95 TL geldi değişiyor her ay.

Tepki
914
biz zaten akşam 6 dan sonra evde oluyoruz ..altım üstüm yakıyor ..sadece yatak odasını ve oturma odamı yakıyorum ..mutfağım her daim sıcak..evim genel olarak sıcak ..salonum hariç..salon çok büyük 30 m2 o yüzden ısınmıyor ...geçen sene tüm kış sadece 300 liralık doğalgaz yaktım ..bunun içinde yemek , duş da var tabi :kptmya: bu sene de daha 100 liralık aldık ...bi 200 lük daha alır bu seneyi de kapatırız herhalde :kptmya: bi de ufo aldım ben bu sene akşamları ve haftasonları oturma odamda yakıyorum çok ii oluyor hiç üşümüyorum ,misafir gelince de salonda yakıyorum çok güzel ısıtıyor ..elektriğe baktım bu ay 10 lira farketmiş ufodan dolayı sadece o kadar ...:kptmya:

nedenben

Aktif Üye
Tepki
57
birde arkadaşlar günlerin bende evde olmadıgım zamanlarda su sıcaklıgını düşük tutuyom akşama kadar evin ortsm sıcaklıgı kaybolmuyor muhafa ediyor ama kombi sürekli çalıacak fatura malum düşük geliyor.günlük metre küp az yakıyo bu şekilde uygulandıgından

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
birde arkadaşlar günlerin bende evde olmadıgım zamanlarda su sıcaklıgını düşük tutuyom akşama kadar evin ortsm sıcaklıgı kaybolmuyor muhafa ediyor ama kombi sürekli çalıacak fatura malum düşük geliyor.günlük metre küp az yakıyo bu şekilde uygulandıgından

Ben anlamadım canım ya..
Su sıcaklığını düşük mü tutalım?

Tepki
914

ben de öyle yapıyorum ..kombiyi kapatmam ..su ve kalorifer sıcaklığı 30 da durur ..akşam sıcak oluyor ..gelince de 50 ye 60 a çıkarıyorum -kop

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
kızlar bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim benimde 2.ay 150 gelmişti 3.ay 113 geldi bizde sabah 8 den akşam 6 ya kadar evde yokuz ben çıkarken kapatıyorum gelince açıyorum faydasınıda gördüm diyebilirim kombiyi komple kapatıyorum ben sıcak su filan hepsini

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Vallahi hanımlar ne kadar az kullanırsanız kullanın evin yalıtımından kaynaklanıyor.
Evinizin ısınmasını %8o etkiliyor.
Bizim evin yalıtımı düzgün olmadığı için biz ancak mutfakta kullanacağız
Daha yeni bağlanacak bakalım kaç gelecek.
O gelene kadar oduna kömüre devam. :)

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Eğer mümkünse kendi evinize iç ve dış yalıtım yaptırın o kadar güzel ısınıyor ki..

Arkadaşlarımın evi öyle gittiğimde yakmadık kombiyi bile diyorlar düşünün..

Benim tavanım yüksek o yüzden sadece salonu arada yatak odasını yakıyorum..Geçen ay 102, bu ay 78 geldi..En fazla bana 180 gelmişti..

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
bu ay 123 lira geldi ,kombiyi kapatmıyorum kendi kendine sadece akşamları yanıyor birde sabaha karşı karışmıyorum ben ona:D geçen yıl 200 filan gelmişti ev sahibi pencereleri çift cam yaptırınca masraf düştü :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar