Dijital Platform Dizileri / Filmleri

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518

Sanki şarkıcı Jennifer başka oyuncu Jennifer başka biri gibi yetenekli kadın valla iki tarafta da hiç sırıtmıyor oyunculukta güzel şarkıcılıkta :puan:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Dimitri karakterinin bazı resimleri Halka dizisindeki "Terzi" lakaplı adama benziyor ya bilerek mi yaptılar anlamadım ama en olmadı esinlenilmiş gibi daha çok kıyafet açısından

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Aktris | 31 Mayıs
Bu kız da Ceylin'e gıcık olduğumdan beri çok antipatik geliyor. Hem kurgu hem de oynadığı karakter yüzünden tahammül edemeyip diziyi bıraktıydım :düsün:

Cheesecake

cok üzgünüz şu boş dünyaya ne çok anlam yükledik
Tepki
14.694
Dimitri karakterinin bazı resimleri Halka dizisindeki "Terzi" lakaplı adama benziyor ya bilerek mi yaptılar anlamadım ama en olmadı esinlenilmiş gibi daha çok kıyafet açısından
Ve son bölüme geldim...açıkçası güzel hikaye akıyor ama hayatta dimitri gibi insanların olduğunu düşünmek beni huzursuz ediyor.Olgun şimşek Aras Bulut iynemliden sonra engelli rolüyle gayet başarılı.bakalim sezon finalinden sonra yazarım yine :selam:

Elif_Eylul

Yeee,dengele,zayıfla❤❤❤
Tepki
112.796
Ve son bölüme geldim...açıkçası güzel hikaye akıyor ama hayatta dimitri gibi insanların olduğunu düşünmek beni huzursuz ediyor.Olgun şimşek Aras Bulut iynemliden sonra engelli rolüyle gayet başarılı.bakalim sezon finalinden sonra yazarım yine :selam:
Onca işin arasindamı

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar