Desenli ve Renkli Bacaklar Heyecanlandırıyor!

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Sezonun en eğlenceli trendi, desenli taytlar ve renkli çoraplar. Tayt ve çorapları seçerken, tercihiniz basit bir desen ya da daha cesaretliyseniz çok hareketli bir motif de olabilir. Bu tamamen zevkinize kalmış. Taytlarda siyahı artık bir kenara bırakmanızda fayda var; çeşitli renk ve desenlerde o kadar farklı, hoş tayt var ki! Biri mutlaka size göre! İster jaguar desenleri ile modanın vahşi tarafında yer alın, ister şal desenler ile hafif bir geçiş yaparak sezon trendini uygulayın.

Bu çeşitli motiflerde, bacağa tam oturan taytlar ve çorapları şort, etek, tunik ve elbiselerle kullanmak çok rahat ve oldukça da havalı! Son moda kışlık görünüm için dize kadar çoraplar ve tozluklarla da kullanabilirsiniz.

1.jpg

10.jpg

14.jpg

15.jpg

18.jpg

19.jpg

2.jpg

5.jpg

8.jpg

desenli%202.jpg

desenli.jpg

ALINTIDIR!

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
aşırı desenli bende sevmem ne bilim normalde yakışmıyo ekranda hoş duruyo aslında ama

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Birinde görünce hoşuma gidiyor ama kendim kullanmıyorum...

htc_

Daimi Üye
Tepki
986
bu konuda pentinin yeni çıkan çoraplarını şiddetle tavsiye ediyorum :) daha almam mümkün olmadı ama [DM]http://www.dailymotion.com/video/xf6ur0_penti_shortfilms[/DM] çok abartılı da değil çok sadede değil her zevke her tarza uygun :huhuu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar