Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Dermalogica'dan Genç Ciltlere Clean Start

Konu, 'Genç Ciltler ve Sorunları' kısmında Arina tarafından paylaşıldı.

 1. Arina

  Arina Daimi Üye

  Kayıt:
  3 Aralık 2009
  Mesajlar:
  49.102
  Beğeniler:
  50.484
  Dermalogica uzmanları, gençlerin hayat boyu sağlıklı bir cilt bakım alışkanlığı edinmesi için Clean Start`ı geliştirdi. Komple bir cilt bakım sistemi olan Clean Start, genç ciltlerin en yaygın sorunlarını kontrol altına alan, cildi temizleyen, düzenleyen ve nemlendiren özel formüllü ürünlerden oluşuyor.

  [​IMG]

  Clean Start by Dermalogica, Dermalogica’nın bu kadar senelik birikimleri ile üretilmiş bir marka. İçerikte suni renklendirici, parfüm, kurutucu alkol gibi cilde zararlı hiçbir madde kullanılmıyor. Seri tamamen gençler için üretilmiş, ergenliğe girmek üzere olan gençler, ergenlik çağındakiler ve 20’li yaşların başlarında olan gençleri hedefliyor. Seri 3 adımdan ve 8 üründen oluşuyor. Ürünler sadece akne ve yağlanmaya değil, genç cildin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Clean Start’ın bir başka farkıysa gençler için gençler tarafından geliştirilen bir seri olması. Gençlerden oluşturulan komisyon Dermalogica ile birlikte çalışarak ürün isimlerinden ambalaj şekline ürün etiketlerinde yazılanlara kadar karar vermede etkili oldu.

  Arina
   
  bitter_im bunu beğendi.
 2. bitter_im

  bitter_im Admin

  Kayıt:
  3 Aralık 2009
  Mesajlar:
  63.967
  Beğeniler:
  52.427
 3. LiLi

  LiLi Daimi Üye

  Kayıt:
  3 Aralık 2010
  Mesajlar:
  9.396
  Beğeniler:
  12.557
  Kardeşim için düşünebilirim bunu :eek:
   
 4. Tılsım

  Tılsım Daimi Üye

  Kayıt:
  10 Şubat 2013
  Mesajlar:
  8.247
  Beğeniler:
  6.238
  Paylaşım için teşekkürler.:findikim: