Deracine Selülit Serumu

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Selülit Serum %100 bitkisel ekstreye sahip yoğunlaştırılmış formül. Deracine Selülit Serumu içerdiği % 100 bitkisel COMPLEX D17 ekstresi ile, İleri seviyedeki selülit görünümünü ortadan kaldırmada etkilidir Yeni selülit oluşumunun önüne geçer Dolaşımı düzenler Fazla suyu ve ödemi atar Birikmiş toksinleri detoksifiye eder Cildi sıkılaştırır Selülite karşı uzun vadeli çözüm: Adiposit lobüllerinin yağ depolamasını engeller. Renklendirici ve esans içermez.

DERACINE-SELULIT-SERUMU-10-ML-x-15-SERUM__22050676_0.jpg

Kullanım Alanı:Kalça, basen, bacak, karın ve iç kol bölgeleri

Zaman:Gündüz ve/veya gece

Gramaj:10 ML x 15 Serum Her gün 5 ml. miktarındaki ürünü selülit problemi olan bölgelere uygulayın. Temiz cildinize aşağıdan yukarıya doğru hafif dairesel hareketlerle ürün cilt tarafından tamamen emilene kadar masaj yapın. Harici kullanım içindir. 15 adet 10 ml'lik flakonlar ile 1 aylık kullanım. Özel krem dokusu ile rahat masaj imkanı sağlar. Kolay kuruyan formülü sayesinde giysilerinizde leke bırakmaz.

Deracine Selülit Serum'u nasıl uygulayacaksınız?

Plastik başlığın ucundaki kapağı çıkarın. Şişeyi yan çevirip plastik başlığın üst kısmına hafifçe bastırın. 5 ml.lik bir miktarı (şişenin yarısı) sorunlu bölgelere uygulayın. Cilt tarafından tamamen emilene kadar masaj yapın.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
İnternette selülit ile bir konu arasam bu ürün karşıma çıkıyordu. Kullanan kişiler oldukça memnun. Burada kullanan kişiler var mı bu ürünü? Kullandıysanız memnun kaldınız mı?:hhhhhh:

asya

Yeni Üye
Tepki
7
merhaba. ben kullandım ve çok memnun kaldım. hamilelik nedeniyle bacaklarımda oldukça çirkin selülit görüntüleri oluşmaya başlamıştı. arkadaşımın önerisi ile kullanmaya başladım 4 aydır kullanıyorum oldukça memnunum

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
merhaba. ben kullandım ve çok memnun kaldım. hamilelik nedeniyle bacaklarımda oldukça çirkin selülit görüntüleri oluşmaya başlamıştı. arkadaşımın önerisi ile kullanmaya başladım 4 aydır kullanıyorum oldukça memnunum

Sağol canım:gulcicek:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
taş gibi bacak istiyorum ama ilacsız istiyorum yaa nabcam bilmem :dusun:
paylaısmın icin tesekkrler bitnm :findik:

G

guzelcem

Misafir
taş gibi bacak istiyorsan bol bol soğuk suyla yıkayıp masaj yapıcan ve sonsuza kadar koşucan:))) emeğinize sağlık burda eczanede satılıyor öğreneyim en kısa zamanda alaıp deneyeyim.:eek:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Güzelcemcim,

Bir dene bakalım haber ver:D

nfa

Yeni Üye
Tepki
0
deracine selülit serum ve kremini annem göbeğinde kullanıyor. sonuç mükemmel... göbek çevresinde sıkışalma ve incelme gerçekten harika

begumtorlak

Yeni Üye
Tepki
0
yüzm için bıoder kullanmıştım ve etki görmüştüm. deracine de aynı laboratuvarlarda üretildiği için tereddüt etmeden aldım ve kullandım. hatta şuan hala kullanmaya devam ediyorum bitkisel bir ürün ve gerçekten de etkili

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
yüzm için bıoder kullanmıştım ve etki görmüştüm. deracine de aynı laboratuvarlarda üretildiği için tereddüt etmeden aldım ve kullandım. hatta şuan hala kullanmaya devam ediyorum bitkisel bir ürün ve gerçekten de etkili

Sağol bilgi için :eek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar