Deokman

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Merhabalar;
Üye sözlük siz değerli üyelerimiz içindir.
Üyemizi tanıdıgınız kadar yorumlayabilirsiniz.
@Deokman adlı üyemizi nasıl tanırsınız?

Not;Samimiyetiniz,sevginiz vs.. yorumlayabileceğiniz bir topiktir kırıcı hakaret yasaktır. :hhhhhh:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
oyy oyyy dert bombonası arkadaşım benim ne çektin beee :D
Allah seni sevdigine bağışlasın biriciğim :ask:
Sitemizin yönetim ekibinden tatlışkom püskevitli lokumum :eek:

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
oyy oyyy dert bombonası arkadaşım benim ne çektin beee :D
Allah seni sevdigine bağışlasın biriciğim :ask:
Sitemizin yönetim ekibinden tatlışkom püskevitli lokumum :eek:

ayyy valla dertler derya bende ..
Kocaman bir amin derim işte buna :eek:
seviyorum seni kuzummm ne de güze yorumlamıssın beni öyleeeeeee :eek:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Deokman : Simgesi makinalı tüfek (çene 10 numarada :hihi:) 4 koldan sarma kabiliyeti (bakınız profil savaşları :ko) hazır cevaplılık ve taşı gediğine koyma konusunda uzman kişilik :D

Şaka bir yana lokum gibi bir arkadaşsın ayrıca espri kaldırabilen ve çok güzel pas veren birisin çok tatlısın be Deokman ne diyeyim seni tanıdığıma çok memnun oldum gerçekten sende bir anda nasıl kaynaştığımı anlayamadığım arkadaşlarımdan birisin :ask: hem güzel hem akıllı hem de olumlu elektrik saçan bir kızsın seni seviyorum valla ne diyeyim yüzün hep gülsün de mutluluğuna her zaman şahit olalım :eek:Umarım kopmayız ve hep beraber oluruz

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Deokman : Simgesi makinalı tüfek (çene 10 numarada :hihi:) 4 koldan sarma kabiliyeti (bakınız profil savaşları :ko) hazır cevaplılık ve taşı gediğine koyma konusunda uzman kişilik :D

Şaka bir yana lokum gibi bir arkadaşsın ayrıca espri kaldırabilen ve çok güzel pas veren birisin çok tatlısın be Deokman ne diyeyim seni tanıdığıma çok memnun oldum gerçekten sende bir anda nasıl kaynaştığımı anlayamadığım arkadaşlarımdan birisin :ask: hem güzel hem akıllı hem de olumlu elektrik saçan bir kızsın seni seviyorum valla ne diyeyim yüzün hep gülsün de mutluluğuna her zaman şahit olalım :eek:Umarım kopmayız ve hep beraber oluruz

Ayy ben burayı nasıl es geçmişim yahu kendime şaştım acep ne düşündüm sonra yazarım diyemi işim mi çıktı ne :D

Simdi gelelim asıl meseleye..

Simgem makinalı tüfek eee olacak o kadar münazarada o kadar kondalarla karşılaşmak güç özveri ister

Tabi ki birde işin duygusal boyutu var..Her ne kadar kondam da olsan çok seviyorum ki seni hatta ne olsun biliyormusun hep benim yanımda ol arkadaşı dostum olarak kal..Yazdıkların beni çok mutlu etti çookkkkk :huhuu:

kıyamam kuzuma Allah bahtını açık etsin gülüm :ask:

Sağol birtanemmmmm hep birlikte bahtımız açık olsun insallah

Bildiğin cepşeker yahuu:huhuu:

senin gibi dimi :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar