Deli Saraylı -2010

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Deli Saraylı

Tarih: 2010-10-01 TV : SHOW TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

[DM]video/xf03pu_deli-sarayly-3-bolum-fragmany_shortfilms[/DM]

YENİ
DELİ SARAYLI
Yeni yayın döneminde Show Tv’de başrollerini Perran Kutman, Çetin Tekindor, Melis Birkan, Kenan Ece ve Özge Özpirinççi’nin paylaştığı ve birbirinden değerli ve yetenekli oyuncuları bir arada göreceğiniz tarihi – komedi türündeki “Deli Saraylı” tüm heyecanıyla devam ediyor…
Perizat ve Hüsrev Mustafa Kemal Paşa`ya Suikast düzenleneceğini öğrenirler. Suikastı kimin düzenleyeceğini öğrenmek için Perizat İngiliz Valisi`nin odasındaki özel bilgiye gizlice ulaşmak için görevlendirlir. Perizat vakit kaybetmeden soluğu İngiliz Valisi`nin yanında alır. Bakalım Mustafa Kemal Paşa`ya suikast düzenleyecek kişinin kimlik bilgillerine ulaşabilecek mi?
“Deli Saraylı” 01 Ekim Cuma akşamı saat 20.00’da Show Tv ekranlarında sizlerle olacak.
Sakın kaçırmayın…

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
prg_TOP.gif

showtv.png
Show

top_delisarayli02.jpg

trans.gif

Deli Saraylı

trans.gif

Türü: Yerli Dizi
Tarih-Saat: 15.10.2010 22:15
trans.gif

Yeni yayın döneminde Show Tv’de başrollerini Perran Kutman, Çetin Tekindor, Melis Birkan, Kenan Ece ve Özge Özpirinççi’nin paylaştığı ve birbirinden değerli ve yetenekli oyuncuları bir arada göreceğiniz tarihi – komedi türündeki “Deli Saraylı” tüm heyecanıyla devam ediyor… Ankara’ya daha kolay bilgi sağlayabileceği düşüncesiyle Vali Edward’ın casusluk teklifini kabul eden Perizat, durumu sadece Hüsrev’le paylaşır. Fakat Hüsrev’le Perizat arasındaki bazı konuşmalara kulak misafiri olan ev halkı, onların gerçekten İngiliz casusu oldukları fikrine kapılır. Öte yandan Emir Zahir ile valinin kızı Betty’nin yakınlaşmasını sağlamak amacıyla bir av partisi düzenlenir. Ne var ki ortada bir sorun vardır. Çünkü Emir Zahir atıcılık konusunda, çapkınlıkta gösterdiği başarının çok uzağındadır. Neyse ki hile hurda konusunda uzman olan Ayyar yardımına yetişir. Hüma ile İngiliz subay gitgide yakınlaşırken, içten içe Emir Zahir’den hoşlanmaya başlayan Dilruba, Emir Zahir’in yavaş yavaş Hüma’ya meylettiğini fark etmeye başlar. Perizat ve Hüsrev’in İngiliz casusu olduklarına gitgide kendilerini inandıran çocuklar bu duruma daha fazla dayanamazlar ve gerçekleri su yüzüne çıkarmaya karar verirler. “Deli Saraylı” 15 Ekim Cuma akşamı saat 22.15’te Show Tv ekranlarında sizlerle olacak. Sakın kaçırmayın…

Yapım: Süreç Film Yapımcı: Ali Gündoğdu Senaryo: Gani Müjde Yönetmen: Aydın Bulut

[DM]video/xf59w6_deli-sarayly-4-bolum-fragmany_shortfilms[/DM]

suzan_78

Daimi Üye
Tepki
721
ayy bende çok seviyorum bu kadını gerçekten harika bir oyuncu diziyide çok beğendim izliyoruz ailece-alkis-alkis

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Deli Saraylı

Tarih: 2010-10-22 TV : Saat: 22:30Tür:Yerli Dizi
[DM]video/xf8qys_deli-sarayly-5-bolum-fragmany_shortfilms[/DM]

YENİ
DELİ SARAYLI
(5.BÖLÜM)
Yeni yayın döneminde Show Tv’de başrollerini Perran Kutman, Çetin Tekindor, Melis Birkan, Kenan Ece ve Özge Özpirinççi’nin paylaştığı ve birbirinden değerli ve yetenekli oyuncuları bir arada göreceğiniz tarihi – komedi türündeki “Deli Saraylı” tüm heyecanıyla devam ediyor…
Perizat Sultan ve Hüsrev Albay kendilerini vatan hainliği ile suçlayan çocuklara Tahir beyin de yardımıyla eğlenceli bir ders verirler. Anadolu’daki askerlerin ilaç sıkıntısı içinde olduğunu öğrenen Perizat çocuklarla birlikte İngiliz Hastanesinden akıllıca bir planla ilaçları almayı başarır.
Öte yandan Hüma’yla Hüsrev arasında ilişki düşünen Lebriz Anne bu durumu Tahir`e bildirince Hüsrev`in sırrı ortaya çıkar.
“Deli Saraylı” 22 Ekim Cuma akşamı saat 22.30’da Show Tv ekranlarında sizlerle olacak. Sakın kaçırmayın…

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
prg_TOP.gif

showtv.png
Show
delisaray175.jpg

trans.gif

Deli Saraylı
trans.gif

trans.gif

Türü: Yerli Dizi
Tarih-Saat: 29.10.2010 22:00

[DM]video/xfbypk_deli-sarayly-6-bolum-sesli-fragmany_shortfilms[/DM]

trans.gif

Yeni yayın döneminde Show Tv’de başrollerini Perran Kutman, Çetin Tekindor, Melis Birkan, Kenan Ece ve Özge Özpirinççi’nin paylaştığı ve birbirinden değerli ve yetenekli oyuncuları bir arada göreceğiniz tarihi – komedi türündeki “Deli Saraylı” tüm heyecanıyla devam ediyor… Kendisine suikast düzenleneceğini öğrenen Cezzar ,Olga’yı da alarak birkaç gün Perizat`larda kalmaya karar verir. O sırada her yerde aranmakta olan Tahir de Perizat`ın konağında saklanmaktadır. Bir yandan Vali’nin evlilik baskısı ile uğraşan Perizat diğer yandan evde Tahir ve Cezzar kovalamacasını idare etmektedir. Bakalım Cezzar, Perizat`ın evinde gizlenen Tahir`i yakalayabilecek midir ? “Deli Saraylı” 29 Ekim Cuma akşamı saat 22.00’da Show Tv ekranlarında sizlerle olacak. Sakın kaçırmayın…

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Deli Saraylı

Tarih: 2010-11-05 TV : SHOW TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

[DM]video/xfhh7d_deli-sarayly-7-bolum-fragmany_shortfilms[/DM]

YENİ
DELİ SARAYLI
“7.BÖLÜM”
Valinin evlenme teklifi karşısında şaşıran Perizat, durumu Ankara’ya bildirir. Ankara’dan evlenme teklifine “evet” kararı gelince Perizat beklemediği bir durumla karşı karşıya kalır. Perizat’ın bu durumuna bozulan Hüsrev neye uğradığını şaşırır.
Cezzar’ın görevlendirdiği adamlardan biri olan Cengiz konağa habersiz gelince konaktakilerin gerçek bir aile olmadığını öğrenir.
“Deli Saraylı” yeni bölümü ile 5 Kasım Cuma akşamı saat 20.00’da Show Tv ekranlarında sizlerle olacak . Sakın kaçırmayın…

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Deli Saraylı

top_delisarayli02.jpg

Tarih: 2010-11-12 TV : SHOW TV Saat: 22:45Tür:Yerli Dizi

[DM]video/xfjeuj_deli-sarayly-8-bolum-sesli-fragmany-tam_shortfilms[/DM]

YENİ
DELİ SARAYLI
“8.BÖLÜM”
Ankara`dan bir mandanın yakalandığı haberi gelir.Tutuklanan askerlerin kurtarılma görevi Perizat ve Hüsrev’e verilir. Bahaneden bir bağı varmış gibi yapan Perizat, Vali’den yardım ister. Üzüm bağlarının bakımsızlıktan çürüdüğünü öne sürerek cezaevindeki askerleri çalıştırmak ister. Böylece bağda çalışan askerler kaçtı numarası yapıp cepheye geri gönderilir....Hüma William’a silahını geri verir. İngiliz askerlerin William’daki silahı bulmaları üzerine ortadan kaybolan William hiçkimsenin beklemediği biryerde ve pozisyonda yeniden ortaya çıkar.
“Deli Saraylı” yeni bölümü ile 12 Kasım Cuma akşamı saat 22.45’te Show Tv ekranlarında sizlerle olacak.Sakın kaçırmayın…

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Deli Saraylı

Tarih: 2010-11-19 TV : SHOW TV Saat: 22:30Tür:Yerli Dizi

top_delisarayli02.jpg

YENİ
DELİ SARAYLI
“9.BÖLÜM”
Vali ve Perizat`ın söz törenin yapıldığı sırada, bu söz kıyılamaz diye Perizat`ın abisi çıkagelince ortalık iyice karışır.İstihbarat ajanı çıkan William`ı konakta saklamak zorunda kalan konak sakinleri bir sabah uyandıklarında Hüma ve William`ın gittiğini anlayınca neye uğradıklarını şaşırırlar.
“Deli Saraylı” yeni bölümü ile 19 Kasım Cuma akşamı saat 22.30’da Show Tv ekranlarında sizlerle olacak.
Sakın kaçırmayın…

[DM]video/xfo9lx_deli-sarayly-9-bolum-sesli-fragmany_shortfilms[/DM]

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
38256delisarayli.jpg

Tarih: 2010-11-26 TV : SHOW TV Saat: 22:45Tür:Yerli Dizi

DELİ SARAYLI “9.BÖLÜM”

Vali ve Perizat`ın söz törenin yapıldığı sırada, bu söz kıyılamaz diye Perizat`ın abisi çıkagelince ortalık iyice karışır.İstihbarat ajanı çıkan William`ı konakta saklamak zorunda kalan konak sakinleri bir sabah uyandıklarında Hüma ve William`ın gittiğini anlayınca neye uğradıklarını şaşırırlar.

“Deli Saraylı” yeni bölümü ile 26 Kasım Cuma akşamı saat 22.45’te Show Tv ekranlarında sizlerle olacak.

Sakın kaçırmayın…

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
geçen hafta yoktu bu dizi bende merak etmiştim yayından kalktı sandım:dertli:

tulp

Aktif Üye
Tepki
75
gecen hafta show tv bizimle dalga gecti resmen
son dakikala kadar basliyacak diye reklami verirken yerine turk malin tekrarini koydular
haftaya dediler

gelde sinir olma

tulp

Aktif Üye
Tepki
75
HANGİ DİZİNİN İZLEYİCİSİ SHOW TV'YE KAZAN KALDIRDI?
Show tv günlerce yayınlayacağını duyurduğu bir diziyi son anda yayından kaldırınca dizinin hayranları çıldırdı!
Show TV'nin 19 Kasım Cuma günü Deli Saraylı dizisinin yeni bölümünü yayınlayacağını açıklamasına karşın akşam Türk Malı dizisinin eski bölümünü ekrana getirmesine izleyenlerden büyük tepki var.

Facebook'ta Deli Saraylı dizisi için açılan sayfaya yorumlar yazan izleyiciler Show TV'yi çok ağır sözlerle protesto ediyor.

işte o yazılardan bazıları:

Sevil Yılmaz--- show tvyi cidden kınıyorum ve benden önce yazanlara da katılıyorum bu ne büyük bir rezillilktir ya !!! resmen diziyle oynuyorlar yok efendim canlı para varmış yok efendim o varmış bu varmış bu yetmezmiş gibi yayın akışında da o akşam varmış gibi gösteriyorlar kanalda zaten artık acunun kanalı oldu bari başka bir kanala...

Onurcan Yilmaz--- Artik ben SHOW TV'YE YUH diyorum baska birsey demiyorum. Dizi ile oynuyorlar. Programlara bakacaklarina birazda diziye baksinlar. Bu dizi artik kaldirilmali daha rezillik olmadan. Baska bir kanal'da devam etsin. Ayip ya ayip ya... demiyorlarmi deli sarayli'yi izliyenler simdi tv basinda oturduklarini. Bu ne sacmalik ya.

Sena Ece Aktaş --- ya yazıktır gazetelere bile yazmışlar 22:30 deli saraylı diye saçma sapan o dizi baslayınca şoke oldun mu ya ben kimleri ektim bu dizi için varya bu show da gıcık oluyorum kanal d de olsaydı daha çok tutardı kesin bu kanal acunun emrinde çalışıyor survıvar, yok böle dans, yetenek sizsiniz türkiye, varmısın yok musun bil...

Serpil Kaya Karadağ --- Bu dizi tutmaz!!!!! Çünkü bu dizide ağalar yok, aldatmalar yok, tecavüz sahneleri yok, eşcinsel sahneler yok, zengin-lüks hayatlar yok, entrikalar yok, boy boy manken kızlar ve erkekler yok, çıplaklık yok, şiddet yok, her bölümde 50-100 kişi (!) ölmüyor, sihir-büyü yok, çocuklarımızla birlikte izlerken kafamızı çevirme...

Tuğba Tokgöz --- show tv oynuyor resmen Deli Saraylı'yla...
son dakikada değiştirilir mi yaa...
oturmuş Deli Saraylı'yı bekliyorum...
başka bi dizinin başlayacağını söylüyo...
oalcak iş mi yaa...

Çağrı Odabaşı --- inanmıyorum inanmıyorm inanmıyorum 26sına nasıl alırlar biraz önce fragman çıktı az sonra falan diye baktım 26 kasım yazıodu şok oldum resmen ya :(((

medya radar haber sitesinden alinmistir

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
[DM]video/xfv473_deli-sarayly-10-bolum-sesli-fragmany_shortfilms[/DM]

Tarih: 2010-12-02 TV : SHOW TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

DELİ SARAYLI
“10.BÖLÜM”

Vali Perizat`ın kayıp olan nişanlısını bulur.Bu arada tutuklu olan Türk askerlerinin serbest kalması için Cezzar`ın mührüne ihtiyaç duyulunca bu görevi Ayyar üstlenir.Cezzar`a ait olan mührü almak için evine giren Ayyar, sonunda Cezzar’a yakalanır ve kendisine sıkılan kurşun isabet edince yığılıp kalır.Amerikaya gitmek için gemiyle yola çıkan William`ın içinde bulunduğu geminin battığı haberi gelince Hüma neye uğradığını şaşırır..

“Deli Saraylı” yeni bölümü ile 2 Aralık Perşembe akşamı saat 20.00’da Show Tv’de…

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
38617_deli-sarayli.jpg

Deli Saraylı

Tarih: 2010-12-09 TV : SHOW TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

“11.BÖLÜM”

Perizat Hüsrev’e karşı hissettiği duyguların farkına varır ve Hüsrev’le aralarında giderek bir yakınlaşma başlar. William’ın ölmediğini ve gönderdiği mektubu Emir Zahir’in kendisinden sakladığını öğrenen Hüma ona bir ders vermeye karar verir. Emir Zahir’den umudu kesen Dilruba görevinden istifa ederek evden ayrılır…

Deli Saraylı yeni bölümü ile 9 Aralık Perşembe akşamı saat 20.00’da Show Tv’de…

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar