Dayanacak gucum yok artik

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Arkadaslar gercekten moralim cok bozuk.Bir umit bekliyorum sizlerden,cevrenizde hic yok mu tedaviyle bebegine kavusan.Bu satirlari yazarken bile agliyorum.Saat kac oldu hala gozumde uyku yok.4,5 sene oldum evleneli,ilk 2 sene istemedim cocuk,halada affetmiyorum kendimi sanki benim elimdeymis gibi istemedim bide cok buyuk zaman kaybim oldu.Bir doktora gittim sorun yok dedi,bir baska doktor yumurtalar gec gelisiyor dedi.6 ay tedaviye gittim sonuc yok en son doktor tupbebek dedi.

OP
E

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Bu tedaviler icinde kredi cekmistik zaten,maddi zorluklar bir yandan tedaviye yanit yok bir yandan neye uzulecegimi sasirdim.Bu arada doktor pko olabilirsin dedi ama benim adetlerim duzenlidir.En son baska bir doktora gittim.O sende pko yok sadece e2 hormonun yani ostrejen dusuk dedi.Ve yumurtalar,ignelerle,haplarla gelisti ama sonuc yok.Cildiracagim artik bana tup bebege git diyen doktor beni adetin 14.gunune kadar bakar buyumemisse artik buyumez der gonderirdi.Meger benim 20.gunu catliyormus yumurtalarim.

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
eminecim kendini bu kadar yıpratma lütfen ,östojen düşükse östojen içeren ilaçlar verir dr,ayrıca herkesin yumurtlama günleri aynı değil sende 20.günden sonra çalışmalara başlarsın ,ben büyük kızımı 6.yılımda aldım kucağıma...

zele

Daimi Üye
Tepki
275
benim bir arkadasimin ablasi, hem yumurtlamasinda problem var, hem esinin sperm hareketliliginde sorun var dusun, o ne yapsin 10 yil oldu nerdeyse cocuk için ugrasiyor

klomenle, catlatma ignesiyle hamile kalirsin diye dusunuyorum, tup bebege filan gerek kalmaz bence
sen pozitif dusun, stres yapma ki bebisin hemen gelsin

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Benim bir tanidigim 19 yil sonra anne oldu tedavi herzaman vardir canim:eek:
Baska bir doktora görün eger oda tüp bebek derse onu yaptirin insallah kavusursun bebegine:huhuu:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Emine'cim öncelikle şu kötü düşünceleri aklından çıkar bakim..
Sen böyle vücuduna eziyet edersen nasıl kendini yenilesin ve nasıl isteklerini gerçekleştirsin birtanem..
Ne kadar kötü düşünürsen tabiki negatif sonuç alırsın,öncelikle buna sen inanmalısın.
Birde hatayı çok fazla doktora gitmekle yapmışsınız birtanem.İşinde ehli sadece bir doktor bulun ve tüm kontrollerinizi ve tedavinizi bir doktor kontrol etsin.İnan kafanın karışması bundan da oluyor olabilir.
Zaman herşeyin ilacı zaman birtanem.Lütfen güçlü ol ve inancını asla kaybetme..Rabbim en kısa zamanda sağlıcakla bebişini kucağına almayı nasip etsin..

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Canim benim once guclu ol hamileligi negatiflik etkiliyor inan o yuzden once pozitif bak
sonra da icine sinen bir doktora git sahimin dedigi gibi kafan karisip durmasin Allahin izniyle alirsin insallah kucagina bebegini
bir de duayi sakin birakma canim hacet kapisi hic kapanmaz unutma

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
en azından tüp bebek şansın var. benim bir arkadaşıma tüp bebek şansı bile verilmiyor.
senin hamile kalma şansın %1, o şans ninenin de var demiş doktor:)

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Umudunuzu kırmayın kaybetmeyiin herşeyin bir vakti saati vardır. Rabbim alnınıza yazmışsa İnşallah o vakitte olur.
Diğer arkadaşlarımada katılıyorum sadece güvendiğiniz bir doktorla yolunuza devam edin birden fazla doktor kafanızın karışmasına sebep olur.

iklim

Aktif Üye
Tepki
219
ay canım bende senin gibiydim çok ağlıyor istiyordum olmayacak sanıyordum ama kısmet bu işler allah ne zaman ol derse 5.yılımda oldu basit bir tedaviyle hemde şimdi 14 aylık fıstık gibi maviş bir kızım var darısı sana ama inan bu halin aklına gelicek ve üzülüceksin çok üzmüşüm kendimi diye şahsen kızım bugün çileden çıkarttı beni :deli:
en kısa zamanda olucak inşallah tedavilerini aksatma.

gokyuzu

Daimi Üye
Tepki
7.606
Arkadaslar gercekten moralim cok bozuk.Bir umit bekliyorum sizlerden,cevrenizde hic yok mu tedaviyle bebegine kavusan.Bu satirlari yazarken bile agliyorum.Saat kac oldu hala gozumde uyku yok.4,5 sene oldum evleneli,ilk 2 sene istemedim cocuk,halada affetmiyorum kendimi sanki benim elimdeymis gibi istemedim bide cok buyuk zaman kaybim oldu.Bir doktora gittim sorun yok dedi,bir baska doktor yumurtalar gec gelisiyor dedi.6 ay tedaviye gittim sonuc yok en son doktor tupbebek dedi.

Eminecim üzülme kendini topla benim etrafımda okadar çokki tedavi ile çocuğu olan herşeyin bir vakti saati vardır mutlaka hem doktorlardan olumsuz bir cevap almamışsınki canım rabbim inşallah en kısa sürede sana bir evlat nasip eder Alllah yar ve yardımcın olsun inşallah:panter:

OP
E

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Hepinizden Allah binlerce kez razi olsun arkadaslar.Beni en cok uzen cevrenin baskisi oluyor.Hic boyle birseyin basima gelecegini tahmin etmezdim.Bu da benim sinavim galiba.Insani en cok uzen cevrede bunun hatirlatilip durulmasi,toplum icine cikmak istemiyorum artik.Daha dun esimin halasinin kizi Almanya'dan aramis bir kac sohbetten sonra bizi sordu kayinvalideme ne oldu yok mu daha diye cok sinir oldum.Allah'a sukur esim ve kayinvalidem bu konuda benim yanimda.Esimin ailesiyle yasiyorum ben.

gokyuzu

Daimi Üye
Tepki
7.606
Hepinizden Allah binlerce kez razi olsun arkadaslar.Beni en cok uzen cevrenin baskisi oluyor.Hic boyle birseyin basima gelecegini tahmin etmezdim.Bu da benim sinavim galiba.Insani en cok uzen cevrede bunun hatirlatilip durulmasi,toplum icine cikmak istemiyorum artik.Daha dun esimin halasinin kizi Almanya'dan aramis bir kac sohbetten sonra bizi sordu kayinvalideme ne oldu yok mu daha diye cok sinir oldum.Allah'a sukur esim ve kayinvalidem bu konuda benim yanimda.Esimin ailesiyle yasiyorum ben.

Kafana takma canım dışardaki insanları eşin ve ailesi sana destek çıkıyormu bak işte en önemlisi o her baca ayrı tütüyor kimseyi ilgilendirmez bence:huhuu:

OP
E

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Doktora subat ayinda tekrar gitmeyi dusunuyorum insaallah mutlu haberi alirim artik.Bu olay cok zor ya arkadaslar doktor bana kilo ver dedi.Su an 63 kiloyum.Ama 1ay once teyzemin kizi aradi 95 kiloda hamile kaldi.Kiskanmiyorum Allah herkese versin ama cok uzuluyorum ben o kadar cocuk icin cabalarken baska insanlarin yavrularinin kiymetini bilmemeleri,aldirmalari,mama ve bez parasindan dert yanmalari beni cildirtiyor.Allahtan doktor tedavisi var ama biraz pahali diyor.Giden paraya acimam ellerim bos kalmasa.

gokyuzu

Daimi Üye
Tepki
7.606
Doktora subat ayinda tekrar gitmeyi dusunuyorum insaallah mutlu haberi alirim artik.Bu olay cok zor ya arkadaslar doktor bana kilo ver dedi.Su an 63 kiloyum.Ama 1ay once teyzemin kizi aradi 95 kiloda hamile kaldi.Kiskanmiyorum Allah herkese versin ama cok uzuluyorum ben o kadar cocuk icin cabalarken baska insanlarin yavrularinin kiymetini bilmemeleri,aldirmalari,mama ve bez parasindan dert yanmalari beni cildirtiyor.Allahtan doktor tedavisi var ama biraz pahali diyor.Giden paraya acimam ellerim bos kalmasa.

Güzeel düşün güzel olsun canım inşallah şubatta hamile kalırsın sende hamileyim diye konu açarsın Rabbim ellerini boş çevirmesin inşallah canım:huhuu:

OP
E

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Amin insallah tek istegim bu.Tabiiki de hayirliysa olsun Allah evladinda hayirlisini versin cumlemize ins.

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Canım benim öncelikle pozitif olmaya çalış.Biliyorum zor ama vardır zamanı.Allah en hayırlı zamanda sağlıklı güzel bir evlat nasip etsin sana.

Çevremde çok yakın bir arkadaşm çatlatma iğnesiyle hamile kaldı.Başka bir arkadaşım 2.olarak tüp bebek yaptırdı.Bir akrabam ise 10 yıl sonra evlat sahibi oldu ve şuan iki tane dünya tatlısı oğlu var.

Moralini yüksek tutmaya çalış.Psikolojik olarakta hamile kalmak çok öenmli.Lütfen unutma.Allah yardımcın olsun ...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar