Dans Ederken Burnunu Kırdı!

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
ceyda-ates_8257.jpg

Ceyda Ateş başrolünü oynadığı Show TV'deki 'Yılanların Öcü' dizisinin Kapadokya'daki kutlama yemeğinde dans ederken burnunu kırdı. Bir arkadaşı dirseğiyle burnuna çarpınca acı içinde dans pistine yığılan Ceyda Ateş, Samsun'a götürüldü. Kırılan burnu özel bir klinikte ameliyat edildi

Güzel oyuncu, ameliyat sonrası hastane odasında doktoruyla birlikte yaptığı açıklamada, ‘Görülmez kaza… Dizinin ikinci bölümünü kutlamak için oyuncu arkadaşlarımızla birlikte yemeğe gittik. Yemek sonrası da dans ederken birinin dirseği burnuma çarptı. Korkunç bir acı hissettim.

Arkadaşlarım acil olarak beni yakındaki hastaneye götürdüler. Burnumun kırıldığı anlaşıldı. Sonra annemler, aile doktorumuz Hayati Akbaş’ın ameliyat etmesi için Samsun’daki FBM Tıp Merkezi’ne götürdüler. Ameliyat oldum. Şu anda çok şükür iyiyim… 1 hafta-10 gün sonra inşallah tamamen iyileşip dizideki çekimlerime devam edeceğim. Ailem ve arkadaşlarım bana nazar değdiğini söylüyorlar. Artık devamlı bir mavi nazar boncuğu takacak ve hiç çıkarmayacağım. Allah hepimizi kazalardan belalardan korusun” dedi.

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Ahh geçmiş olsun :bayil: benim burnuma da iki kere yeğenim bebekken kafa attıydı Allahtan birşey olmadı ama çok acımıştı gözümden yaş geldiydi

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Burun fena yaa benimde yegen dedigin gibi kafa attı :hihi:
Bi kerede kapıya carpmıstım :kptmya:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
:hihi: aynen burunzedeyiz benim yegende koca kafalıydı vurunca inletiyodu yeminlen :kptmya:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Deme kız çocuğa öyle :kptmya: benimkinin başı ufaktı da bana çekmiş herhalde vurdumu deviriyor maşallah :nazo:

Hala koca kafalı :kptmya: geçen giydiriyom tişört geçircem yok anam geçmedi :d zorluyom gene geçmiyo koca kafalısın işte dedim ablam geldi giydirdi sora :kahkaha:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Estağfurullah :nazo: kız valla psikolojisi bozulur çocuğun deme sen :hihi:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Aman 5 yaşındaki cocuk ne bilcek :D
ama görsen benden bakımlı yeminlen :D
dışarı çıkıyoz rauf de raufu göremezsin :1: en güzel gömlegini seçer giyer saçını jöleler parfum sıkar dişini fırçalar sanarsın kız istemeye gidiyoz :kahkaha:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar