Damatlık Modası

zeyn0M

Daimi Üye
Tepki
315
her bayanın hayalindeki beyaz gelinliğin yanında hayat arkadaşının üzerindeki damatlıkta çok önemlidir. Günümüzde gelinlik ve damatlık evliliğin bir nevi sembolü haline gelmiştir. Çoğu gelin adayı düğün gününde partnerinin giyineceği damatlık elbisesini kendi seçiyor.

forumdasnetdamatlik.jpg

forumdasnetdamatlik00.jpg

forumdasnetdamatlik0.jpg

forumdasnetdamatlik01.jpg

forumdasnetdamatlik1.jpg

forumdasnetdamatlik03.jpg

forumdasnetdamatlik04.jpg

forumdasnetdamatlik05.jpg

forumdasnetdamatlik5.jpg

forumdasnetdamatlik6.jpg

forumdasnetdamatlik7.jpg

forumdasnetdamatlik8.jpg

forumdasnetdamatlik9.jpg

forumdasnetdamatlik10.jpg

forumdasnetdamatlik06.jpg

forumdasnetdamatlik07.jpg

H

Hera

Misafir
Damatlık modasında YeLek çok taaaan Demode oldu Ben eşime bir tek içine giydiği gömleği hareketliydi beyaz ipek karışımı minik drapaleri vardı bir tek Gömleği Dolap Bekliyor Birdaha Nerede Giyecek Takımını ise şu aN blezır ceket olarak kullanıyor yakalardan çıkartıldı Kadife leri Pantalonda düşük bel modern kesim giyiyor Slim Fit zaten bedeni Eşimin Teşekkürler Bilgiler için..
Papyonuda Çekmece Bekliyor

naz79

Daimi Üye
Tepki
2.225
bence damatlıklardan çok damatlar daha güzel :kahkaha::kahkaha::kahkaha:emeğine sağlık

OP
zeyn0M

zeyn0M

Daimi Üye
Tepki
315
Damatlık modasında YeLek çok taaaan Demode oldu Ben eşime bir tek içine giydiği gömleği hareketliydi beyaz ipek karışımı minik drapaleri vardı bir tek Gömleği Dolap Bekliyor Birdaha Nerede Giyecek Takımını ise şu aN blezır ceket olarak kullanıyor yakalardan çıkartıldı Kadife leri Pantalonda düşük bel modern kesim giyiyor Slim Fit zaten bedeni Eşimin Teşekkürler Bilgiler için..
Papyonuda Çekmece Bekliyor

2012 de tekrar moda olacak..:D modacıların yalancısıyım :D

BiBiGiM

Aktif Üye
Tepki
120
Biz siyah damatlik aldik. Gömlek yelek kravat filan... Damadima da cok yakisti ne yalan söyleyim tekrar asik oldum onu öyle görünce :eek:ys:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar