Daha bugün öğrendim

OP
T
Tepki
59
şuan onları yazdıgım ki kadar ii deilim ama gene aramış beni bende sinirlendim aradım ne istiosun nie arıosun halen dedigimde beni merak ettigini söledi arama dedim iisin dimi dedi cvp vermedim arama bidaha istemiorum deyip kapattım bidaha aramicam tmm dedi bide düşünüomş rolleri yapıor hay allahım yaa neyi merak ettin düşürdüğün durumumu diorum ewt düşürdüğüm duurumu dior halen alay edior gerizekalı yaa tam bi grizekalııı

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
tuba içindekopan fırtınaları anlıyoruz az çok ama senin asılşimdi ayakta durman lazım ona onu umursamadığını göstermen lazım, adam kendini bişey sanmasın. nişanlısıda bu durumu öğrense ne iyi olur aslında ortada kalırdı ne güzel ama sen kendini düşün onu allaha havale et elbet sana yaptığı yanına kalmaz

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
Tek söyleyebileceğim hayat her zorluğa ragmen yaşamaya değer.Rabbim yeter ki sağlık sıhhat versin,insanın sağlığı yerindeyse gerisi boş arkadaşım..
Canım şapkanı önüne al ve iyi düşün, bir erkek için bırak ölmeyi aglamaya bile değmez

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
Tuğbacım yazdıklarını üzülerek okudum ama gerçek yüzünü sana gösterdiği için şükretmelisin öyle biri için cana kıymaya değil üzülmeye bile değmez
sen üzüntüden kahrolurken o nişanlısıyla fink atıyordur bunun için üzülmeye değermi seni anan değeri 5 para etmeyen bir insan için kendini öldürüp onlara acı yaşatman içinmi doğurmuş bunu sevdiklerine yaşatmana hiç hakkın yok hayat çok acımasız bazan çok istedğimiz bir şey hakkımızda hayırlı olmayabilir herşeyin hayırlısı olsun diyelim mantıklı düşün aklını kullan onu unutmaya çalış kimbilir belki hakkında böylesi daha hayırlıdır belki kısmetinde daha iyileri vardır ...

OP
T
Tepki
59
dün akşam oturup düşündüm ve kendi kendime dedimki neden ona kendimi ezik gösteriorum tam tersi hiç üzülmedigimi aslında bitek onun benle oynadıgını düşünmesin dedim kendi kendime ve aynen şunları yazdım . .

yalandı seni sevdigim .
senin için üzülmemde yalan .
acı cekmiorum .
geldin geçtin diğerlerinden farkın yoktu we bitti . .
bu kalp kimleri sildi attı senimi takacaktı . . .
arkadaş olalım diyosun , sen benim arkadaşlıgımı bile haketmiosun ki .
karşılıklı güzel bi oyundu bizimkisi .
beni keklemeye çalışırken keklendiginin farkında bile deildin sen gülüm ya .
sen acemi bi oyuncu bense tecrubeli bi oyuncuyum .
sen beni .....(burda bulundugu şehri yazdım sölemicem kimse üstüne alınmasın die ) kızlarıyla karıştırma .
ne kadar saf görünsemde sen benim şeytanlıgımla baş edemessin .
ha diosun ya o****u die bana alayınızı namusumla ezerim . .

yazdım . ve cevap olarakta sadce kendini belli ettiydin zaten dedi . yani karşılıklı ihanet oldugunu düşündüğünü söledi . halbuki yok öle bişe sırf kendimi ii hissetmek için onun için kahrolmadıgımı görmesi için öle yazdım . veee o****u demesinin nedenide yanlış anlamayın eski sevgilimdi bu 3 yıl önce felan çıkmştık yani yaşım 17 18 felandı cahillik döneminde bundan ayrılık amcasının ogluyla çıkmştım sanırım bi intikamdı nieti her ne kadar yok desede bana çok ii bi o****u olaydında çıkmayaydın benden sonra kuzenimle dedi .

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
Bence bunu yapmana gerek yoktu
hayatına kaldığın yerden devam et bu tür oyunlara gerek yok..kaaac

zele

Daimi Üye
Tepki
275
bence de o tarz seyler yazmana gerek yoktu ona, susmak en guzel cevap

OP
T
Tepki
59
orda burda çok güzel oynadım onla diormuş bende daha fasla konuşmasını istemedigim için bunu yaptım kendini bişe zannetmesini istemiorum artık

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
canım sana abla tavsiyesi ne kadar ciddiye alırsın bilmiyorum ama bundan sonra erkeklere karşı daha dikkatli ol..

OP
T
Tepki
59
ve işte erkeklerin en yüzsüzü nişanı atmış ve dönmekk istior geri :) ama şuan üniversiteye hazırlanıorum ve düşünmüorum kimseyi o ise düşünecegim en son kişiii

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
ve işte erkeklerin en yüzsüzü nişanı atmış ve dönmekk istior geri :) ama şuan üniversiteye hazırlanıorum ve düşünmüorum kimseyi o ise düşünecegim en son kişiii

Eh!!!İşte ne demişler...
Alma mazlumun ahını,çıkar aheste aheste!!!
Tuğba'cım bir daha üzülmek istemiyorsun değilmi.Sakın uzak dur bu kişiliksizden canım.Sana neler yaptığını unutma emi canım benim.
Önceliğin okulun!!

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
O seni kaybettiğine yansın dursun :hihh: sen hayatını kendi istediğin gibi şekillendir eminimki ondan çok daha iyilerine layıksındır...

OP
T
Tepki
59
valla şuan kimseyi ve hiçbirşeyi kafama takmak istemiorum onun yüzünden 1 yılımı daha boşa veremem tabiri caizse maymun gözünü açtı :)

SudeFB

Daimi Üye
Tepki
250
telefonunu kapat hatta numaranı değiştir faceden engelle kendini tamamen sınavına ver onunla tüm bağlarını kopart ve boşver sınavını atlatınca eminim yaptığına memnun olacaksın:cistak::cistak:

OP
T
Tepki
59
zaten üstünden 1 yıl gecti halen itten pişman :D aahaha ben işime bakorum önüme

pembenutella

Daimi Üye
Tepki
940
sabreden derviş muradına ermiş :cistak::cistak:
bütün konuyu okudum başta üzüldüm ama sonra senin adına sevindim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar