Daha bugün öğrendim

Tepki
59
:( aslında bu olayı 1 ay önce ögrenmiştim ama inkar ettiği için ona inanmayı tercih ettim salak gibi . evet inandım nişanlı olmadıgına ama bu sabah faceyi actıgımda onu bi fotografta etiketlenmiş olarak gördüm ve o fotoğrafta nişanlısıyla el ele ailesiyle bi fotosu vardı . gördüğümde gözyaşlarımı tutamadım ve direk telefona sarıldım tepkisi çok alay ediciydi . nasıl güzelmi nişanlım dedi . inanabiliomusunuz ? benim sevgilim benlede çıkarken nişanlanmıştı . saatlerce agladım şu an bunları yazarkende aglıorum biryerlere içimi dökmeliydim ve buraya dökmek istedim ve şunu anladımki asla kimseye inanmamak gerekiyormuş . ne evlilik hayalleri kuruyorduk illaki kafama sokmuştu benimle evlenecen die . inanmak istemiordum ama inandım nede aptalmışım nasıl inanmışım diorum şimdi kendime hep bu erkekler bölemi olmak zorunda hadi ben el kızıyım aldatılmş pek sayılmamda ya nişanlısı kızda çok güzel emin olun :( onada acıyorum beni kandırdıgı gibi onuda kandırmış oldu . benle sevgiliydi ama onla nişanlı evlilige adım atmışlardı bile kime elimi atsam evlenior bundan önceki sevgilimlede ayrıldıktan 2 ay sonra nişanlandı benim kaderimmi bu yoksa kendi elimlemi yapıorum bilmiorum . neye elimi atsam gidior . . . sabahtan beri tek lokma bişe yemedim kahvaltı bile edemedim kahve sigara kahve sigara baska bişe yok . annemler neden sürekli aglıosun diorlar . söleyemiorum böle bi kazık yedim die . arkadaşlarım glip gidip elini koluma sürtüolar sen elini attıgını evlendirion bizede geçer belki diolar . komik ve bi okadarda trajik bi durumdayım . banyoya girdim gelip gidip 10dk içinde 20defa kapıyı tıklattılar çık hadi die . azraille sanki arkadaşmışım gibi gel hadi gelsene diyip duruor bana . ölümü istiorum artık ölümüüüüüü . kaldıramıorum çok agır geldi . madem nişanlanıodun nie benle çıktn veya ayrılaydın derdin neydide beni kullandın :((((( offff offffffff şuan en yüksek dagların tepesine çıkıp çıglık atasım var sonrada kendimi orda aşagıya bırakmak

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Tuğba'cım evet zor bir durum!!
Ama ayağa kalkmalı silkenmelisin.Bence sen kendinde arama kabahti,senin karşına doğru insanlar çıkmamış.
Kendine gel canım,hayat o kadar acımasız evet maalesefki herkes senin benim kadar iyi bakmıor hayata.Senin kalbinle oynayan insanlar elbet bir gün cezalarını çekecekler.Gün gelecek sen onlarla alay edeceksin belkide bunu unutma.
Şimdi gitmem gerek inan,oğlum çorba istiyor.Geldiğimde muhakkak bir şeyler yazmak ve sana destek olmak istiyorum canım.
Üzülme sakın ola üzme kendini.

OP
T
Tepki
59
kolay deil keşke dilde sölenen kadar basit olsa içimde öle fırtınalar kopuorki bir tarafım diorki boşwersene onu ettigini elbet bigün çekecek salla gitsin sana bunu yapanı sakın bidaha arama ama dier tarafım halen çok sevdigimi sölüor ve çözümün sadce ölüm oldugunu sölüor ilk kes bu kadar çaresiz kaldım ilk kes bukadar yenik ve bitik bi durumdayım ilk kes bukadar yıkıldım o kadar güçlü ben varken bi erkege ilk defa yenildim bu kadar . telefonumu kapadım arıor die az önce actım 7 defa aramış msjı geldi yani derdi neyde halen arıor anlam veremiorum ne istior halen git işde çek git zaten nişanlanmışsın daha ne die arıosunda beni bitiriosun :aglayan:

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Aslında şu an ne söylesem , ne desem kar etmez biliyorum. Belki senin ki gibi değil ama bende benzerini yaşadım. Tek diyebileceğim lütfen bir erkek için sakın ama sakın o gözyaşlarını akıtma. O kendi seviyesini belli etmiş sadece onun seviyesini karakteri kişiği ve en önemlisi adamlığı sadece bu kadarmış yazık! Her elimi attığım böyle diyorsun ya demek ki Rabbim seni onlara layık görmüyor, demek ki ileride daha çok acı çekeceğini düşünüyor ve böyle oluyor. Demek ki seni mutlu edecek, ayaklarını yerden kesecek şanslı kişi daha çıkmadı karşına. Böyle düşün, sen önemlisin. O adamdan binlerce var , ama senden var mı bir tane daha? Haydi ağlamayı bırak , elini ver ve ayağa kalk. Değmez inan ki değmez silken ve kendine gel hadi :)

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Salak olduğun için değil sevdiğin güvendiğin için inanmayı tercih etmişsin canım ya :( Bence üzülmek yerine sevinmelisin gerçek yüzünü çabuk görmüşsün seninle telefonda o şekilde konuşması bile seni hakketmediğini açıkça belli ediyor bence kendini şanslı saymalısın "kaybettim sandıkların kurtulduklarındır belkide" diye bir söz vardır ve ben o sözü çok severim hem yanlış insanlar önünden çekilsin ki doğru insana bir adım daha yaklaş değil mi...

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
tugba'cim zor bir durum farkindayim ama once bir toparlan
herkes ettigini ceker bunu unutma simdi sevgilini dusunmek yerine kendini dusuunme zamani onun icin kahrolma yerine kendi hayatina ceki duzen verme zamani
dun bir yazi okudum "hayatta ogrendigim herseyi 3 kelime ile ozetleyebilirim" diyor yazi ve devam ediyor"HAYAT DEVAM EDIYOR!"
aynen oyle canim benim hayat devam ediyor evet agir bir imtihandan gectin ama hayat boyle birsey engebelerle dolu bunu da bir cakil tasi olarak dusun hayatina devam et guclu ol canim benim

OP
T
Tepki
59
öyle yada böle unutacam onu biliorum çok unuttuklarım ama ama gelip gecmicek geciripte gececek o resimlere bakmadan duramıorum utanmadan bide arıor halen daha ne dicekki merak ediorum nişanlımla evlenme tarihini belirledik gel sende buyurmu dicek yüzsüz . hayatımda iki kişiye çok deger verdim ikiside yalancıydı yalanlarına gözyumdugum halde su üstüne hep çıktılar

nk83

Admin
Tepki
83.515
Çok güzel bak sorunu biliyoruz yapmamız gerekeni biliyoruz bence ilk iş o ruh halini değiştir "ölmek istiyor" yerine "Hayata inat yaşıyor be..." yap ve o kötü moddan çık hemen...

Yaşarım mutlu olurum, yaşarım mutlu ederim, tabiki mutsuzda olurum ama yaşadığım sürece umutsuz, şükürsüz olmam. Aldatmaya çalışanlar aldanırlar, güvenim kaybedilir ama ben hep kazanırım. de çık işin içinden..

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
ne desek boş bugün ama inan zamanla acın azalacak. sabırlı ol ve bekle :uzulme:
hala seni araması kadar iğrenç bir durum olamaz kesinlikle kestirip at ve asla açma tel.
bu kişilikle zaten o şahıs düzgün bir hayat asla yaşayamayacak, sen bundan sonra daha dikkatli ol ..
şunu unutma insanın ölmesi için bile değecek birisi olmalı ki öyle bir kişi zaten yok!

OP
T
Tepki
59
bi erkek için ölmekmi aslaaaa!!!!!!!!!! diyordum ama bugün sırf onun için deil bu acıyı daha fasla yasamamak için ölmek istiorum . kendim için ölmek istiorum . halen arıyor teli kapadım gene ara sıra acıorum bakıorum aramış geri kapıorum sırf denk gelmemek için . boguluo gibi hissediorum kendimi kendi dünyamda kendimi boguorum ama elimden gelen hiçbişey yok . hani insan belki kavga etse dövse küfretse saysa sövse rahatlar ya hani içimden öle bişe yapmakta gelmior halen yemek bile yemedim . hiçbirşey yapmak gelmior içimden .

maren

Daimi Üye
Tepki
1.427
Bu ÖLMEK lafina cok kiziyorum:sinirli,kimin hakki varki allahin verdigi cani alsin,kimin hakki varki aileni,seni sevenleri uzmek,ailen kim bilir seni ne emeklerle buyutmus ve sen bir adi adam icin canina kiyacaksin,yasin cok genc ,kendine biraz zaman ver her sey gececek canim:uzulme:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Yasadigin cok zor bir durum gercekten.
Ama böyle biri icin üzülmeye deger mi ilk önce onu düsün?
Insallah gönlüne göre birini bulursun canim.
Ölümü falanda aklindan cikar lütfen.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
En acısı kalp ağrısı derler.Evet çok yaşadım bende (amanin kocam okumasın sakın)
Ama bir şekilde unutuluyor.Bunlar senin hayata direncini arttıracak.En azından insanlara hemen güvenmeyerek,onları iyi tanıyarak bağlanmayı öğretecek.
Bu şekilde olgunlaşıyor ve büyüyorsun birde iyi tarafından bak derim.

zele

Daimi Üye
Tepki
275
Tugba bugun nasilsin? olay tazeyken insanin aklina hersey gelir olum bile...
boyle bir insan için hiç degmez hayatini mahvetmeye...bosver gitsin
iyiki nisanlanmiss, kiza yazik olmus ama sen ucuz kurtardin! boyle dusun
ya evlenseydin, ya evliyken seni aldatsaydi daha kotu olmaz miydi?
arkadaslarinla cik gez eglen unutmaya calis onu, boyle aglamana uzulmene hiç degmez gulum!

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Tugba'cım seni bekliyoruz canım.
İyi haberlerini alırız inşallah bugün.

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Tuğba sen kurtulmuşsun ne demek tlf da böyle bir soru sormak.
Sen bunlara gülüp geçeceksin gün gelip,kurtulduğunada şükredeceksin.:uzulme:

OP
T
Tepki
59
merhaba arkadaşlar bugün biraz daha iyiyim gece acile gittim bi serum yedim ve birazda olsa kendime geldim napıorum ben dedim kendi kendime . . güçlüsün sen dedim bi erkege yenik düşmeyecek kadar degerlisin 1 defa dünyaya geliorsun ve bunun gibi insanlara üzülmek yerine gülüp gececeksin dedim . dün ağzıma hiçbişe almamıştım gecede fenalaştım kalbim sıkıştı midem bulanıodu basım agrıo ve dönüodu kollarım uyuşmuştu hemen götürdü bizimkiler hastaneye zar zor kendime geldim ama iyi geldim iyikide kurtulmuşum diorum sizinde dediginiz gibi . ya evlenince olsaydı aldatılsaydım . hayatı yalan bi insan için üzülmeme gerek yok artık ama bugün brzda olsa burukluk var içimde dışıma yansıtamasamda sadece klavyeme yansıtabiliorum . kollarım uyuşuk şuanda dogru düzgün bişeyi tutupta kaldıramıorum titreme basladı dünden beri beynim uyuşuk gibi sanki kalıcı olacak die korkuorum sadce . gece boyunca arayıp durdu sabah erken saatte gene aradı . ne die arıo halen anlamıorum anlam veremiorum

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
merhaba arkadaşlar bugün biraz daha iyiyim gece acile gittim bi serum yedim ve birazda olsa kendime geldim napıorum ben dedim kendi kendime . . güçlüsün sen dedim bi erkege yenik düşmeyecek kadar degerlisin 1 defa dünyaya geliorsun ve bunun gibi insanlara üzülmek yerine gülüp gececeksin dedim . dün ağzıma hiçbişe almamıştım gecede fenalaştım kalbim sıkıştı midem bulanıodu basım agrıo ve dönüodu kollarım uyuşmuştu hemen götürdü bizimkiler hastaneye zar zor kendime geldim ama iyi geldim iyikide kurtulmuşum diorum sizinde dediginiz gibi . ya evlenince olsaydı aldatılsaydım . hayatı yalan bi insan için üzülmeme gerek yok artık ama bugün brzda olsa burukluk var içimde dışıma yansıtamasamda sadece klavyeme yansıtabiliorum . kollarım uyuşuk şuanda dogru düzgün bişeyi tutupta kaldıramıorum titreme basladı dünden beri beynim uyuşuk gibi sanki kalıcı olacak die korkuorum sadce . gece boyunca arayıp durdu sabah erken saatte gene aradı . ne die arıo halen anlamıorum anlam veremiorum

Kırmızı ile işaretlediğim yer tamda tüm arkadaşlarımın anlatmaya çalıştığı kelimelerdi.
Aferin sana işte insanın öncelikle kendi kendisini tedavi etmesi gerekiyorki,silkelensin ve kendine gelsin:eek:
Öncelikle bunu başardın yaa gerisi gelir canım,sen iste yeterki ayağa kalkmak ve tekrar mutlu olmak için hayatımızda aslında çok da büyük şeylere ihtiyacımız olmadığını göreceksin zaten.

nk83

Admin
Tepki
83.515
Kendin adına büyük bir adım atmışsın çok sevindim gerçekten

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar