D&P Açık Parfüm Kullananlar

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Nasıl kokular sevdiğine bağlı :kokos:

kiraz

Aktif Üye
Tepki
175
D&P'lerin çok revaçta olduğu dönemlerde bir kez denemiştim. Noa almıştım. Hoşlanmadım. Bir dahada denemedim.

S

serpilfindik

Misafir
arkadaşlar bende çiçeksi bir koku arıyorum ağır kokuları sevmiyorum en önerebilirsiniz bana ?

I

ılgaz

Misafir
Jean Paul Gaultier Classique'di kokusu çok güzel bende kullandım bu kokuyu

I

ılgaz

Misafir
kızlar ben geçen gün d&p den parfüm aldım kodu K11 ama aldığım zaman kadına sormayı unuttum adını XD bu kodun ismini bilen varmıdır :) şimdiden teşekkürler...

D

demetcik

Misafir
C17 Toballa CRISTOBAL bunu kullanıyorum bende ve çok hoş bir kalıcı kokusu var memnunum gerçi yaz için biraz ağır kaçabiliri ama kokusu güzel denemek isteyenlere tavsiye ederim :)

HATUNKİŞİ

Aktif Üye
Tepki
169
merhaba...bende açık parfümleri uzun yıllar kullandım athena,d&p ve bide ismi aklıma gelmedi başka bir firmadan kullandım çok memnundum ve herkeşler soruyodu ne güzel kokun diye taa kiii alerjik astımım başlayana kadar:(( manyak koku hastasıyım evde kişisel bakımımda herşeyde mis kokmayı severim herkes beni güzel kokulu hatırlasın temiz bilsin rahatsız olmasın isterim ve öyledir de ama dikkatli olmak lazım ben fazla abartmışım:9 ben escadda magnetism sexsi grıft var onları kullandım yanlış yazmış olabilirim yani anlaarsınız siz...escada kışın mükemmel belki ağır gelebilir ama ilk sıkımdan sonra muhteşem etkileyici diğerini yazın kullanabilirsiniz...:huhuu:

kelebek85

Yeni Üye
Tepki
5
merhaba ben yenı üye oldum sıteye parfumle ılgılı bende bişeyler sormak ıstıyorum yardımcı olursanız sevınırım

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
DOLCE GABBANA LIGHT BLUE
EMPORIO ARMANI SHE
LACOSTE
bu parfümleri kullandım gayet kalıcı ve güzeller

AYLUŞ

Yeni Üye
Tepki
3
yıllardır DP den A-15 numaralı parfümü kullanıyorum. Öncesinde orjinal parfümlerden de kullandım. dpden aldığım parfümün etkisi daha uzun sürüyor. dipnot: kokular her tende ayrı etki bırakabiliyor biliyorsun.a-15 numaralı kokuya bir bak derim belki teninle uyumludur.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Evet bende bir ara açık parfüm kullandım ancak,vücudum tahriş oldu.Sebebini açık parfüm kullandığım için bağladım ama aradan uzun zaman geçti,belki değişmiştir he-ayse

burcucarsili

Yeni Üye
Tepki
9
valla o parfumler hem kokularının kalıcılığı açısından parlak değil, hem de kimyaları açısından.
paramız yetmiyorsa rebul un mandalina ya da lavanta kolonyasını kullanabiliriz.
ya da kuzenim geçen gün internet üzerinden oynanan ...... adlı bilgi yarışmasından burberry parfum kazandı. mesela diyorum.

ama gene de asıl konu, parfumun hassas bi konu oluşu :)))

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar