Çöp Adam (Star Tv)

Cheesecake

cok üzgünüz şu boş dünyaya ne çok anlam yükledik
Tepki
14.673
Tamerin karısının yerinde olmak istemezdim..sürekli belirsiz bir koca..herşeye kendi karar veriyor..karısı yok gibi bişey..
Gülseren budayicioğlu muydu bu...bakayım..
Demek ki rahatsizlikla alakalı gelişecek..keşke izlenilebilir diyaloglar bari yazsalar...Hint dizisi gibi heeee

Cheesecake

Tepki
14.673
Bak bi de şu Bülent gibi adamlar...hayatta ne gereksiz he.kontrol edemedikleri güdülerini erkeklik olarak görüp gurur duyuyorlar bi de...
Asiye ye ne demeli..70 yaşındaki adama uykusu gelmedi diye ballı süt yapacak :olamaaaz: yaşanmış bir hikaye olması üzdü...
Yabancı dizilere saracak gibiyim sankim..last kingdom sezon vermiş..:mutluyum::mutluyum::mutluyum:

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.453
Bak bi de şu Bülent gibi adamlar...hayatta ne gereksiz he.kontrol edemedikleri güdülerini erkeklik olarak görüp gurur duyuyorlar bi de...
Asiye ye ne demeli..70 yaşındaki adama uykusu gelmedi diye ballı süt yapacak :olamaaaz: yaşanmış bir hikaye olması üzdü...
Yabancı dizilere saracak
Kız güzel dizi olursa bana da söyle izliyeyim

Damlalar

Türkiye tek yürek
Tepki
6.628
Yabancı dizilere saracak gibiyim sankim..last kingdom sezon vermiş..:mutluyum::mutluyum::mutluyum:
En iyisi yabancı bizimkilerde iş yok

Cheesecake

Tepki
14.673
Bana doğada geçecek tarih aksiyon bilim kurgu
Last kingdom sevdik biz
Ağır demezsen FRİNGE bilim kurgu olarak çok iyi ..
Komedi polisiye CASTLE bununda çok sevmiştim 3.sezon hariç
Çok var sanırım ama aklıma ilk bunlar geldi :kriz: senin tavsiyelerin neler

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar