Çöp Adam (Star Tv)

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518

Çok küçük yaşta hayatla mücadele etmeye başlayan Tamer’i giriştiği ekmek kavgasından çok aile sorunları yormuş, Tamer bütün bu zor şartları oyun haline getirerek, içindeki çocuğu korumayı başarmıştır.

Anne ve babası tarafından yetiştirme yurduna bırakılmış, kız kardeşi Meryem’le birlikte orada büyümüşlerdir. Tamer şimdi evli ve bir çocuk babasıdır.Tasarladığı bilgisayar oyunu büyük sükse uyandırınca Amerikalı dev bir şirket Tamer’in şirketine ortak olur.
Bir anda büyük servet sahibi olan Tamer, ilk iş olarak ailesini yeniden bir çatı altında toplamak üzere boğazda bir yalı alır. Yalıya yerleşen annesi Aysel ve babası Bülent’in keyiflerine diyecek yoktur ama geçen acı günlerin telafisi Tamer için çok zor olacaktır.

Tamer’in kurmaya çalıştığı dengeler, Peri’yle karşılaştığı anda alt üst olur. En yakınından aldığı darbenin şiddetiyle hayattan vazgeçme noktasına gelen Peri, bir anda kendini Tamer’in gizli dünyasında bulur.

Yapım: OGM Pictures
Yönetmen: Yağız Alp Akaydın
Hikaye: Gülseren Budayıcıoğlu
Senaryo: Melek Gençoğlu, Su Ersöz

Oyuncular:
Engin Altan Düzyatan
Elçin Sangu
Sedef Avcı
Füsun Demirel
Salih Kalyon
Elçin Afacan
Ali Yoğurtçuoğlu
Hülya Şen
Cankat Aydos
Büşra Çam
Şeyda Terzioğlu
Eylül Uğan
Sinan Albayrak
Güliza Nisa Uray

Cheesecake

cok üzgünüz şu boş dünyaya ne çok anlam yükledik
Tepki
14.673
Çöp adam vakti :tv: anneyle babaya tilt oldum..
Tamer in zeki şeyler yapmaya başlayacağı bölüme gelmek istiyorum...bu anneyle baba niye geldi anlamadım...
Ezelde de Serdar karakterini hiç sevmezdim.
Fragman değişik gibi bakalım neler olacak...:mutluyum:

Damlalar

Türkiye tek yürek
Tepki
6.628
Çöp adam vakti :tv: anneyle babaya tilt oldum..
Tamer in zeki şeyler yapmaya başlayacağı bölüme gelmek istiyorum...bu anneyle baba niye geldi anlamadım...
Ezelde de Serdar karakterini hiç sevmezdim.
Fragman değişik gibi bakalım neler olacak...:mutluyum:
Özellikle bana karakterine aşırı sinir oluyorum sapık bunak herif karısı desen kocasız kalmamak için yapmadığı rezillik yok
Oğlun almış seni yanına sepetlesene adamı

MisshayaLet

♥️Ye, dengele, zayıfla ♥️baslgc 77,50/5,03,24
Tepki
22.338
Bende öyle yaparım çünkü genelde hep aynı seneryo üstünde geçiyor
Değişik bir konuyla başladı..ben türk dizilerin ilk 4-5 bölümünü falan izlerim genelde :kriz: merak ettim bakalım 10 da mesaim başlıyor ok zamana kadar star TV açık :tv:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar