Çok üzüldümmmmm çokkkk

G

guzelcem

Misafir
İstanbuldaki bayan öğretmen kardeşim vardı kendisi yeni evlenmişdi bu hastalık kızcağızı yıkdı(skloredarme) romatizmal cilt hastalığı iç organlara kadar yayılıyor yaraları internetde resimleri görünce çok moralim bozuldu anne ve babasıda orda elleri odun gibi olmuş şimdiden canlarım ne olursunuz huriye kardeşime dualrınızı esirgemeyin sizlerle paylaşmak istedim İstanbulun Çatalca ilçesinde eşide öğretmendi huriye ağladıkca eşide ağlıyormuş RABBİMMMM kardeşimize sağlık acil şifalar ver YARADANIMMM. çok üzüldüm inanın buna canlarımmmm.:mendil::mendil::mendil:

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
çok üzüldüm.
inşallah en kısa zamanda eski sağlığına kavuşur.
tedavisi yokmuymuş canım...

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Rabbim tez zamanda sifasini versin dualarimiz arkadasinla canim.

OP
G

guzelcem

Misafir
Tedavisi yok canım araştırabilirsiniz tıp bile çaresiz hele resimleri görünce yaraları ben mahvoldum ablası meffaret nasıl ağlıyor morali sıfırın altında ALLAHIM hastalığına acil şifalar versin huriyeciğime...

OP
G

guzelcem

Misafir
ALLAH RAZI OLSUN hepinizden YÜCE ALLAHIM önce akıl-fikir vücut sağlığı versin

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
Tedavisi yok canım araştırabilirsiniz tıp bile çaresiz hele resimleri görünce yaraları ben mahvoldum ablası meffaret nasıl ağlıyor morali sıfırın altında ALLAHIM hastalığına acil şifalar versin huriyeciğime...

tedavisi yokmuymuş.
çok üzüldüm buna.Allah şifa versin canım.

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
çok üzüldüm ,allah yardım etsin ,en kısa zamanda sağlığına kavuşur inşallahyokmu bu hastalığın ilacı veya kesin tedavisi olmasa bile yavaşlatacak bir ilaç tedavisi:uzgun:

p@g

Daimi Üye
Tepki
1.122
Rabbim yardımcısı olsun ,dualarım onun içinde olacak canım.

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
İşallah tez zamanda şifa bulur.Rabbim derdi dermanıyla beraber verirmiş mutlaka bir çaresi vardır tıp bu kadar ilerlemişken çaresi olmazmı bakarsın onun sayesinde çare bulunurda başkalarınada şifa olur.:dertli:

OP
G

guzelcem

Misafir
ALLAH hepinizden razı olsun canlarım, bu hastalığa yakalanan hasta kabullenmek zorunda inanın internetden bakıp inceledim ben kahorldum ya inanın çok üzüldüm kendiside çok güzel asla kimsenin kalbini kırmaz incitmez dedikodu nedir bilmez YARABBİM bu kızcağıza acil şifalar ver

OP
G

guzelcem

Misafir
tedavisi yok canısı tıp bile çaresiz ve kesin nedenini bulamamakda:mendil::dertli:RABBİM cümlemise acil şifalar versin.

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
rabbim acil şifalar ihsan etsin inşaallah tez zamanda sağlığına kavuşur-hmm-hmm-hmm

suzan_78

Daimi Üye
Tepki
721
canım ALLAH hayırlı acil şifalar versin inş ,bende çok üzüldüm. inş ALLAH sevdiklerine ailesine bağışlar kardeşimizi, birde bu arada bende çatalcalıyım annem ve ablamlarda orada oturuyor, eniştemde çatalcada bir i.ö.o öğretmen, şaşırdım gerçekten eşide öğretmen demişsiniz ya bu kardeşimizin acaba eşinin ismini bir mahzuru yoksa söylermisiniz bide tanışık çıkmıyormuyuz tesadüf ya dünya küçük bellimi olur belki tanıdığımız bir aile çıkar gerçekten çok şaşırdım çatalcada çevremiz çok geniştir

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar