Çok sevdiğiniz bir insandan bir anda nefret ettiğin oldu mu neden?

aslı0909

Daimi Üye
Tepki
770
nefret ettiğim 1 insan oldu bak aklıma geldi yine nefret ediyorum senden inş.bidaha karşılaşmayız gördüğüm yerde yolcam saçını başını

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Nefret derecesinde kimseye kizmadim. Cok uzun yillar görüstügüm insanlarla yaptigi hatalar yüzünden hic görüsmedigim olmustur. :böö:

Tepki
66
evet eniştemden nefret edıyoorum zamanında bana yaptıgı asılmasından dolayı iğreniyorum ondan görmeye bile tahammul edemıyorum-kizgin

gül gazeli

Daimi Üye
Tepki
1.321
tabiki oldu ama şunu anlıyosun en azından gerçek yüzünü gördümki daha fazla değer vermedim

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
nefret ettiğim oldumu hatırlamıyorum ama kızdıgım olmuştur birde ne mal olduklarını anlamışımdır son zamanlarda iyi dediğim kişilerin ne kadar adil olduklarını ne kadar iki yüzlü olduklarını anladım zamanında kötü gününde paylaştığım şeylerin bana koz olarak geri döndüğünü gördükçe daha da öle insanlarla işim olmaz arkadaşlığımı yavaş yavaş bitiririm.....benden uzak olsun böle tipler artık hayatımın içine sokmuyorum bu tarz insanları

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Ben eltimi zaten fazla sevmem,
Bir gün bir ortamda benim çocuğumun olmaması bir espri konusu yapıldı, baktım elti hanım da çok keyif alarak gülüyor, o anda nefret ettim, o pis pis gülüşü hiç aklımdan gitmez.

Tepki
10
evet oldu. mesela ufacık bir sözü benim acaip uyuzuma gitmiş ve bi anda ondan nefret etmeye başlamışımdır. olabiliyor böyle şeyler bana.

Tepki
14
Tabikide sinirimden bi kaşık suda boğasımda geliyordu. Bazı konularda fazla rahat olan insanları karşı tarafın sinirlerini bozabiliyor çünkü. Ama onun bir sarılması bütün sinirimi de alıyordu. :sevindirikasli:

Tepki
20
Oldu.. kendisinden hiç beklemediğim bir harekette bulundu.. nefret ettim, nefret ettim diye üzüldüm bile. o derece sevgim ve saygım vardı çünkü ona karşı..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar