Çok Mutluyum!!!

OP
Aslı Oktay

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
biz de balayı olarak gitmek istemiştik ama nasip olmadı inş Allah bizlere nasip eder..
Amin inşallah Rabbim nasip etsin...:lilav:
ne Güzel Aslıcım senin bu kaçıncı Gidişin Olacak Allahın İzniyle 3 Cü oluyor değilmi zaten bilip gördüğün bir yer sanırım
evet canım Meke'ye 3.cü gidişim ama Medineye ilk gidiyorum henüz Efendimizin huzuruna ilk kez çıkıcam Rabbim izin verirse aslında şuan da yolda olmam gerekiyodu ama yarın gitmeye karar verdik eşimin işi uzadı dün o yüzden bugün gidemedik yarın inşallah yoldayız :sirin:

H

Hera

Misafir
Amin inşallah Rabbim nasip etsin...:lilav:

evet canım Meke'ye 3.cü gidişim ama Medineye ilk gidiyorum henüz Efendimizin huzuruna ilk kez çıkıcam Rabbim izin verirse aslında şuan da yolda olmam gerekiyodu ama yarın gitmeye karar verdik eşimin işi uzadı dün o yüzden bugün gidemedik yarın inşallah yoldayız :sirin:

Hayırlı yolculuklar dilerim aslım güle güle git güle gel bizlerede anlat dönünce bilgilendir oldumu merak ediyorum bende ..herşeyi

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
bebeğim konunu yeni gördüm ben biliyordum ama yinede çok yazmak istedim canım benm hayırlı yolculuklar tatlıma :huhuu:

akca

Üye
Tepki
62
çok güzel bir hediye canım ALLAH bizede nasip etysin inş dualarına bizleride katmayı unutma cnm hayırlısıyla gidip dönün inş

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
aslıcım tatlım resim koy mutlaka dönünce bende görmeyi çok istiyorum şimdilik resmini göriyim bari:dertli:
tekrardan iyi yolculuklar hayatım :huhuu:

p@g

Daimi Üye
Tepki
1.122
Rabbim ibadetinizi kabul etsin, gitmek isteyenlerede nasip eder inşallah.

OP
Aslı Oktay

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
çok güzel bir hediye canım ALLAH bizede nasip etysin inş dualarına bizleride katmayı unutma cnm hayırlısıyla gidip dönün inş
Allah razı olsun canım dua isteyen herkesi dua listeme ekledim Dualardasınız inşallah :) Rabbim sizlere de nasip etsin inşallah :)
MAŞAALLAH ne güzel yaa ne tektaşı ne altını ne yakutu...en güzel şey bir müslüman için ...mutluluğunuz hayrınız daim olsun
Allah razı olsun evet ne tektaş ne altın benim için en değerli hediyesi bu eşimin... Rabbim sizlere de gelmeyi nasip etsin inşallah:)

aslıcım tatlım resim koy mutlaka dönünce bende görmeyi çok istiyorum şimdilik resmini göriyim bari:dertli:
tekrardan iyi yolculuklar hayatım :huhuu:
Tamam canım şuan medineye geldim gittiğim heryerin resmini çekmeye çalışcam koyarım mutlaka siteye Rabbim en kısa zamanda sanada canlı olarak görmeyi nasip etsin canım :)

Rabbim ibadetinizi kabul etsin, gitmek isteyenlerede nasip eder inşallah.

Allah razı olsun amin inşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.. :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar