Çok mutluyum kızlaarrr

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
Evet canlarım gerçekten okadar mutluyumki sizlerlede mutluluğumu paylaşmak istedim.Allah a şükürler olsun artık bizimde bir evimiz oldu ,ne zamandır bakınıyorduk ve 2 gün önce tam kafamıza göre çok güzel bi ev bulduk Rabbimde yardım etti ve aldık. şuan ki bulunduğum yere de alışmıştım komşulara falan biraz üzülüyorum ama olsun sevincim daha büyük.nolur dua edin hayırlısı olsun hakkımızda.Allah herkese nasip etsin inşallah...

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
hayırlı olsun canım..
rabbim agız tadıyla oturmayı nasip etsin..darısı evi olmayanların başına..

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
:1: Canım benim sonunda buldunuz demek Okadar sevindimki -ciko O evi aramanın sıkıntısını çilesini bilirim.Kimini beğenirsin bütçene fazla gelir,kimini gözün tutmaz ama bütçene uygundur.Hem bütçeye hem zevke hitap ediyorsa o evi hiç kaçırmayacaksın zaten :cokkomik:

Taşınacağın yerede zamanla alışırsın inanıyorum buna canım.Allah şimdiden güle güle,hayırlısıyla,mutlu huzurlu oturmayı nasip etsin

OP
melek_yüzlüm

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
kıss melek peşinmi aldın krediylemi?

yok canım yaa okadar peşin ne gezer:hihi:bizden 40 bin çıkıyodu gerisini kredi çektik ve şanssızlığa bakki sabah sorduk krediler aynıydı biz öğleden sonra başvurduk o arada yükselmiş 4 bin zarar ettik ama napalım hayırlısı olsun.

OP
melek_yüzlüm

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
:1: Canım benim sonunda buldunuz demek Okadar sevindimki -ciko O evi aramanın sıkıntısını çilesini bilirim.Kimini beğenirsin bütçene fazla gelir,kimini gözün tutmaz ama bütçene uygundur.Hem bütçeye hem zevke hitap ediyorsa o evi hiç kaçırmayacaksın zaten :cokkomik:

Taşınacağın yerede zamanla alışırsın inanıyorum buna canım.Allah şimdiden güle güle,hayırlısıyla,mutlu huzurlu oturmayı nasip etsin

canım benim yaa çok teşekkür ederim.gerçekten çok zordu aynen dediğin gibi biri uysa bişeyi uymuyordu.benim çok beğendiğim evler çok pahalı oluyordu,uygun olanları ben beğenemiyordum.ya cephesi kötü oluyordu ya katı uymuyordu(yükseklik korkum olduğumda 3 katın üstüne çıkamadım:hihi:)işte herşey nasipya ölesine dolaşırken hiç aklımıza gelmeyen biyerde hem uygun hem hoşumuza giden biyeri bulduk ve kaçırmak istemedik.herşeyin hayırlısı inşallah canım güzel dileklerin için tekrar teşekkürler...

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
Canım güle güle otur Allah ım ödeme kolaylığı versin ağız tadıyla oturmak nasip etsin

canım mahsuru yoksa kaça aldınız krediniz kaç ay ve aylık taksidi ne kadara geliyo bende bu konularla ilgili araştırma içerisindeyim canım bide semtini söylermisin

M

madesam

Misafir
allah huzurla oturmak nasip etsin cnm hayırlı olsun allah tüm evi olmayanlara yardım etsin(ben de dahil:))

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar