Çok Mutlu Bir Aile Fotografı

sementha

Daimi Üye
Tepki
3.398
pınar altuğun programına gelimişti oğluyla bu bayan gerçektende herkes yaşam azmini ayakta alkışlamışlardı bende çok duygulanmıştım teşekkürler eldacım..

KRİZANTEM

Aktif Üye
Tepki
148
Tüylerim tiken tiken oldu resimlere bakarken.Yaşam hırsı ve sevinci bu olsa,halimize ne zaman şükür etmeyi öğreneceğiz acaba:aglayan:eşini kutlamak lazım..

G

guzelcem

Misafir
:kupa:Helal olsun kocasına karısına oldukca destek olmuş, bu devirde nadir rastlanır, ALLAH YARDIMCILARI OLSUN.. kadın başarılı olursa kocasının desteğindendir:kupa:resimlere dikkatli bakdım karısının elinden tutupda çekiyor çok duygulandım bir yastıkda kocasınlar inşaallah...

p@g

Daimi Üye
Tepki
1.122
ben bu kadını takdir ederken erkeği 2 kere takdir ediyorum.

acigul

Daimi Üye
Tepki
650
kocasını tebrik ediyorum gerçekten bu zamanda bu tarz erkek çok nadir. kadının yaşama sevincinide ayrıca takdir ediyorum. yavrularının acısını göstermesin rabbim... ne güzel bir mutluluktur bu maşallah nazar değmesin...

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
bütün kalbimle allah mutluluklarını artırsın ve yavrularının hayırlı uğurlu evlat olmasını dilerim:cicek::cicek::cicek::cicek:

ebrar-85

Aktif Üye
Tepki
47
Allah bu bayanın eşinden yüzlerce kez razı olsun maaşallah ne kadar mutlular her şey kalbte biter dış görünüş gelip geçici

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar