Çok mu sinirlisin,stres mi atman gerekiyor.Tam yerindesin çözümü burada!!

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Elimde hiç çamaşır yıkadım mı??
Evet geçmişte bir kaç deneyimim olmuştu hani-ayse..
Tam oğlumun tuvalete çişini yapmayı öğreteceğim,altına kaçırdığı eşyalarını yıkacağım:sok:amanin benim Ayşe kadın yani çamaşır makinem arıza açtı..
Hayde iş başa düştü P.tesi ye kadar kokucağına öleyim daha iyi:bayil:dedim ve kolları sıvadım.
Tüm çamaşırları yıkadım.Hem kendime güldüm,hemde stres attım.Çitiledikçe çitilemek geldi.Suyunu sıktıkça sıkasım geldi!!!:gul:
Hemen canım arkadaşlarımla paylaşayım dedim..Birine mi kızdınız hemen çamaşır yıkayın elinizde,çok iyi geliyor.
Tescilldir tarafımdan:eek:ky:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Şahmaran yazını okuyunca çocukluğumda kadın toplatılarında yapılan bir eğlence aklıma geldi.
Bu kimin donu kaynanamın donu:sinirli:
Ben yıkamam onu:
devamıda var şimdilik bu kadar:elif:

Ay ablacım o don bizim ufaklığın donu:gul:
Devamını da istiyorum-alkis

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Tamda bozulacak zamanı bulmuş makinen kaaac

Ya benim de oğlum hafif ateşli.Uyku saati geldi tişörtünü çıkarıp atletle yatırdım inşallah kalktığında bişeyi kalmaz :uzgun: Geceleri serin oluyor evler ve oğlumun örtünme gibi bir alışkanlığı yok.Gecenin bir vakti yanına gidip örtünce bile uyur uykusunda uyanıp ağlıyor,üstünü açıyor.Napıcam bu çocukla :acep:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Tamda bozulacak zamanı bulmuş makinen kaaac

Ya benim de oğlum hafif ateşli.Uyku saati geldi tişörtünü çıkarıp atletle yatırdım inşallah kalktığında bişeyi kalmaz :uzgun: Geceleri serin oluyor evler ve oğlumun örtünme gibi bir alışkanlığı yok.Gecenin bir vakti yanına gidip örtünce bile uyur uykusunda uyanıp ağlıyor,üstünü açıyor.Napıcam bu çocukla :acep:

:ne:Ufff inşallah bir şeyi kalmaz canım,çok geçmiş olsun.
Bu çocukların hepsi aynı,benimkide üstünü örtmeme izin vermiyor,tepikleyerek açıyor:ne:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
:ne:Ufff inşallah bir şeyi kalmaz canım,çok geçmiş olsun.
Bu çocukların hepsi aynı,benimkide üstünü örtmeme izin vermiyor,tepikleyerek açıyor:ne:

Napıcaz peki ya uyku tulumuyla falan asla yatmaz benimki :uzgun: İnşallah bişeyi kalmaz canım oğlum hasta olunca ben daha beter oluyorum.

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
battaniyeyi ortmek yerine kuzum koltukaltindan itibaren etek gibi sar sonra da ince bayan coraplari var ya onlarla bagla
birde oyun oynuyoruz dersen onu cikarmaz :eek:

Koltuk altından jkalçasına kadar sarıyorum canım.Küçükkende sarardım yaz girdi diye bırakmıştım.DÜn gece sarmıştım ama onu bile istemedi türlü oyunla kandırdım ve yatırdım.Beli bari sıcak dursun diye sarıyorum neyapayım ama ince çorapla bağlamak hiç aklıma gelmemişti pijamasını üstüne çekiyordum.Sağol canım.

bu arada sekerparem gecmis olsun demeyi unutmusum canim gecmis olsun insallah biseyi kalmaz

Çok saol bitanem :uzgun: İnşallahhhh :uzgun:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395

Koltuk altından jkalçasına kadar sarıyorum canım.Küçükkende sarardım yaz girdi diye bırakmıştım.DÜn gece sarmıştım ama onu bile istemedi türlü oyunla kandırdım ve yatırdım.Beli bari sıcak dursun diye sarıyorum neyapayım ama ince çorapla bağlamak hiç aklıma gelmemişti pijamasını üstüne çekiyordum.Sağol canım.

Çok saol bitanem :uzgun: İnşallahhhh :uzgun:

Ben yatırırken ince pijamalar giydiriyordum.
şimdilerde kalın pijamalarına geçi yaptık,gecede sık sık kalktığım için bol bol kontrol ediyorum.
Birde ince pike örtüyorum,geçen gün çok soğuk oldu dedim yorgan örteyim dedim ne mümkün bas bas bağırdı attı yorganı:huhuu:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Ben yatırırken ince pijamalar giydiriyordum.
şimdilerde kalın pijamalarına geçi yaptık,gecede sık sık kalktığım için bol bol kontrol ediyorum.
Birde ince pike örtüyorum,geçen gün çok soğuk oldu dedim yorgan örteyim dedim ne mümkün bas bas bağırdı attı yorganı:huhuu:

Pike ne mümkün canım incecik çarşaf bile örtemiyorum ben.İnşallah çabuk atlatır istediğim şuan inan başka bişey yok.

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
neden bogazini alsin ki kuzum koltukaltindan itibaren baglican sonucta bizim bir tanidik vardi gece aciniyo dye hep oyle yapardi cok sukur bisi olmadi cocuklara ya :bebecik

Ay ne bileyim benim deli oğlanın sağı solu belli olmaz.Çekiştireyim derken uyku sersemi boğazına falan sara da ondan dediydim:eek:ky:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Yine yıkadım,bol bol köpüklü çitileye çitileye...
Ohhh kurularken de sıktım da sıktım..
Tüm hırsımı öfkemi attım resmen:1:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar