Çok heyecanlıyım

C

ceylanım

Misafir
sadece hoş bir kıyafet giyin çok hafifte bir makyaj yap kahveleri sor nasıl içerler aradabir damat adayıylada göz göze gelmeyi unutma :1: bu arada mutluluklar

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.532
resim

Tebrik ederim canım umarım çok çoook mutlu olursunuz...

OP
IsheNuR

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
ayy dimi yaa :ilknur: ama kaynanamda kayın pederimde çok iyiymiş maşallah aldığım haberlere göre :cokkomik:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
hayırlı olsun canım güzel bir takım giyebilirsin etek bluz yada pantalon makyajında hafif ama çarpıcı olsun 1 kaç gün önceden kuaföre git kaşın falan varsa aldır ellerine manikür yaptır hadi kolay gelsin:sirin:

OP
IsheNuR

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
teşekkür ederim canım evet öyle düşünüyorum bakalım ne olcak karar verme aşamasındayz hala :hihi:

hazalım

Daimi Üye
Tepki
978
Hayırlı olsun canım. Allah tamamına erdirsin.çikonun dediklerine bende katılıyorum. makyajını hafif yap diz hizası yada diz altı kumaş bi etek üzerine saten belden oturtmalı bi gömlek polabilir giyim tercihin.. gömleğin kırmızı olsun haaaa:1::1::1::1::1::1:

OP
IsheNuR

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
Hayırlı olsun canım. Allah tamamına erdirsin.çikonun dediklerine bende katılıyorum. makyajını hafif yap diz hizası yada diz altı kumaş bi etek üzerine saten belden oturtmalı bi gömlek polabilir giyim tercihin.. gömleğin kırmızı olsun haaaa:1::1::1::1::1::1:
amin inşallah teşekkür ederim canım.. tesettürlü olduğum için diz hizası deglde diz altnda bi etek düşünüyoru stnede dedgn gbi belden oturtmalı bi gömlek yada şık bir blüz dşnyorm bakalm belkide bi çarşyı ziyaret eder gelirim yarın:1::1: bu arada neden kırmızı bi sırrı falanmı var acaba:cokkomik:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Kendine yakışan gömlek ve etek giymen daha hoş olur sanırım. Oradada fazla oturma!!!

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
ne oldu kız geldiler mi istemeye bak bende heyecanlandım şimdi :) bende diz hizasında etek ve çok şık bi gömlek giymiştim hostes gibi olmuştum :lala:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar