Çok Filim Hareketler Bunlar

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
22032010102134_40_696138bk2.jpg

• Filmin Özeti

BKM Mutfak ekibi gerçek tatilin peşinde.

Herkesin tatilden beklentisi farklıdır.

BKM Mutfak’ın filminde hepsine yer vardır.

Türk sinemasında denenmemiş bir anlatım dilini kullanan BKM Mutfak ekibi, dokuz ayrı öyküyü ve film türünü tek filme sığdırarak bir ilki gerçekleştirmenin peşinde…

BKM Mutfak’ın hayal gücüyle, sinemanın olanaklarının birleşiminden oluşan Çok Filim Hareketler Bunlar 2010’da vizyonda…

[DM]video/xbvca1_cok-filim-hareketler-bunlar-fragman_shortfilms[/DM]

BKM Mutfak Oyuncuları’nın oynadığı Çok Filim Hareketler Bunlar, 26 Mart 2010’da vizyona çıkarılıyor...

Ozan Açıktan’ın yönettiği ve BKM Mutfak Oyuncuları’nın oynadığı 26 Mart 2010’da vizyona çıkarılıyor...

Yaz tatilinde sadece aşkın peşinde olanlar, tatile gidemeyip evde sivrisineklerle savaşanlar, sadece günübirlikçi olarak denizle buluşanlar, yazı mezuniyet balosu ile karşılamak için önce mahalleliyle uğraşanlar, yaz tatilinin en güzel hediyesi bisikletin değerini bilemeyenler, tatile uçakla gidenlerle tatili bitip okula dönerken halâ ayakları yerden kesilenler, hepimizin, hepinizin yaz hikâyeleri bu filmde...

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
bu sabah show tv de fregmanını izledim çok güzel görünüyo normalde türk komedi flimlerini izlemeyi sevmiyorum belden aşağı lafları komedi flmi diye gösterime sunuyolar bakalım bu filim nasıl ama ben çokgüzel hareketler bunları her hafta kaçırmadan izlerim çok güzel oluyo eminim filmide güzeldir ve umarım bel aşağı lafları fazla yoktur yani gerçek komedidir kesin giderim izlemeye ozaman:dil::dil:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Çok Filim Hareketler Bunlar (Çok Filim Hareketler Bunlar)

BKM Mutfak ekibi Türk sinemasında daha önce denenmemiş bir anlatım dilini kullanarak 9 ayrı öyküyü tek filme sığdırdı
D19EB21CA0D752A3D526A09E21FD.jpg

Çok Filim Hareketler Bunlar
Yönetmen :Ozan Açıktan
Oyuncular : Büşra Pekin, Zeynep Koçak, Eser Yenenler, Oğuzhan Koç, Şahin Irmak, Ersin Korkut, Ayça Erturan
Tür : Komedi
Yapım : Türkiye, 2010
Yaz tatilinde sadece aşkın peşinde olanlar, tatile gidemeyip evde sivrisineklerle savaşanlar, sadece günübirlikçi olarak denizle buluşanlar, yazı mezuniyet balosu ile karşılamak için önce mahalleliyle uğraşanlar, yaz tatilinin en güzel hediyesi bisikletin değerini bilemeyenler, tatile uçakla gidenlerle tatili bitip okula dönerken hala ayakları yerden kesilenler, hepimizin, hepinizin yaz hikayeleri bu filmde.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bugün gittik eşimle. Gülmekten yerlere yattım diyebilirim. Özellikle efektler, konuların geçişleri harikaydı.:eek:

Süper, herkese tavsiye ederim.:iloveyou:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
izlemeyi cok istiyorum canim sinemaya gidemedik dvdsi ciktimi bilmiyorum.:dusun:

başakk

Daimi Üye
Tepki
671
bende izliyenlerdeim arkadaşlar bayıldım hele hıyarlı babanın olduğu bölöm çok hoşuma gitti.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar