Çocukluğunu Özlemeyen Var mı?

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
çocuklugunu özlemeyen var mı?

http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs143.snc3/17043_283840801512_149588846512_3893761_7909693_n.jpg
[COLOR=magenta]ÇocukLuğumu özlüyorum. . . Yara bere içindeki dizLerimi. . . Pamuk heLvaya yapışmış suratımı. . . Elma şekerine bulanmış ağzımı. . . YaramazLık yaptığımda annem göremesin diye . . . sakLandığım kapı ağzını. . . Oysa . . . Çoktan sobeLedi hayat. . .

Alıntıdır.

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
özlenmezmi fındık kurdum ah ah
demirden 3 tekerlekli bisikletimiz vardı
onunla bayır aşağı kaymayı çok severdim

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
hem de ne çok özlüyorum o zaman hayat toz pembeydi resmen tek derdimiz hangi oyunu oynayalımdı ailemizin verdiği harçlıkla bakkala gidip hangi çikolatayı seçeceğine karar verememek biraz daha param olsaydı hepsini alsaydım diye düşünmek bile çok güzeldi:)) çamurdan oyuncaklar yapar oynardık annem kızardı siz yine üstünüzümü çamurladınız diye o zaman hiç önemli değildi ki çamurlandık mı üstümüz kirlendi mi şimdi öyle mi aman bişey damlamasın aman dökülmesin:))

zehra

Daimi Üye
Tepki
379
bende çok özlüyorum çocukluğumu keşke o günler geri gelse hayata dair hiç bir şey düşünmeden geçse zamanlar..

G

guzelcem

Misafir
keşke hep çocuk olarak kalsaydım da kalbim yerine dizlerim acısaydı...

P

pure life

Misafir
o kadr çok özlüyorumkiiiiii:mendil:o günlere dönmk için ne büyük fedakarlıklar yapardm ahh ahh:mendil:

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
ne yalan söyleyim ben pek fazla özlemedim özlediğim yerleri var ama çok az o özlediğim yerlerde olsam suan ne kadar güzel olurdu

LylaNovacek

Yeni Üye
Tepki
2
Çocukluğuna dönmek diye bir şey vardır ya hani, genel olarak psikolog seanslarında uygulanan...Ben korkuyorum işte o çocukla karşı karşıya gelmekten..Ona nasıl açıklayabilirim hayal ettiği, olmak istediği olamadığını..Anlayamaz ki! "Neden?Niye?" der..Cevap veremem ki..Yıllar geçtikçe kazanılan, olmadı zorla kazandırılan korkularımın, hayallerini gerçekleştirmemi engellediğini, ona nasıl açıklayabilirim.. Kısacası evet, özledim..

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
bende cok özlüyorum :dertli:
özellikle arkadaslarla oynardik annem cagirirdi yeter eve gel diye ilk bir kac kere seslenince duymamazliktan gelirdim belki vazgecer diye:dill:
sonra tabi annem bagirirdi sagirmi oldun cabuk eve gel diye:ayk:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar