Cildinizde limon tadına ne dersiniz?

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Limon çekirdeğinin faydalarından yararlanmak istiyorsanız, Body Shop'un Sweet Lemon serisini kaçırmayın!

body_lemon.jpg

Limonla şekerli tat arasında bir bağlantı kuramayabilirsiniz; ama bu seri fikrinizi değiştirecek! Limon çekirdeklerini çöpe atmak yerine sıkarak elde edilen nemlendirici özellik, cilt bakımınıza yardımcı olurken size de farklı hisler yaşatacak. Limon çekirdeği yağının cilt bakım özelliği sayesinde cildinizin temizlenmesi, arınması ve nemlenmesi ile vücudunuzdaki yenilenmeyi hissedin...

Normal ve kuru ciltler için mükemmel olan Sweet Lemon serisi dünyanın birçok yerinden toplanan, mükemmel kaliteye ulaşmaya yardımcı Yerel Ticaret ürünü kakao yağı, shea yağı, Brezilya fındığı yağı ve organik kaynaklı bal içeriğine sahip.

Sweet Lemon koleksiyonu zindelik veren karşı konulmaz sitrus kokusu içeriyor. Bu nefis, taze ve hafif kokudan daha uzun süreyle faydalanmak istiyorsanız Sweet Lemon’ın cildi temizleyen, arındıran ve nemlendiren kürünü uygulayın. Bu kür cilt bakımı faydaları dışında süper yumuşak, pürüzsüz ve kesinlikle dokunulası bir cilt sağlıyor.

Alıntıdır!

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben de limon kolonyasını sevemiyorum. Boğuyor gibi beni :dusun:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar