Cildiniz İçin Ufak Öneriler

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Kadın ömrünün yarısı, güzelleşmek uğruna verdiği çabalarla geçer. Bazen çok zorlu yöntemler deneriz (estetik, botox, yüz gerdirme vs vs…) ki bu yöntemler sonucunda istediğimiz sonuca kavuşamadığımız, çok az bir olasılık olsada, çektiğimiz acılarda cabası… Oysa ki ”Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır” biliriz ve bile bile, güzelliğimizi ön plana çıkartan detayları ya es geçeriz yada güzel yanımızı keşfedemeyiz. Güzellik üzerine yazacak olursak bu uzar gider. :) Şimdi siz içlerinde hiç çirkin olmayan ama güzelliğinide keşfedemiyen, o güzel kadınlarımız için güzel bir konu… Küçük detaylarla güzelleşmek… Neymiş bu küçük detaylar? Buyrun detaylara bir göz atalım.

jimixw.jpg

Kuru bir cilde sahipseniz günde bir, yağlı bir cilt yapınız varsa günde iki kere yüzünüzü yıkayın.

Sivilce kremi uyguluyorsanız içeriğinde salisilik asit varsa günde iki veya üç kere uygulayabilirsiniz. Ürün kurutucu ve daha güçlü bir yapıya sahipse günde bir defa uygulamak yeterli olacaktır. Nemlendirici özelliği bulunuyorsa haftada bir; akneye meyilli ciltler için yağ emici bir ürünse haftada iki kere uygulayabilirsiniz.

Haftada bir uyguladığınız peeling, cildinizi zedelemeden ölü derilerinizden kurtulmanıza yardım eder.

Alıntı

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
ooo uzmanımız yine güzel bir paylaşımda bulunmuş..teşekkürler.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ne demek canım benim:utandim:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar