Çevrenizde eşinizi size yakıştırmayanlar var mı?Nedeni nedir?

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ben de bu konuda dertliyim eşimi kimse bana yakıştırmadı bizim burda kızlar genelde büyük şehire evlenir ben salakmışım buran evlenmişim sonra ben güzelmişim daha kimleri bulurmuşum eşim çirkinmiş onu mu bulmuşum bula bula maddi yönden çok ii kişileri bulabilirmişim neden onu seçmişim neler neler........ilk başlarda çok etkilendim tabiki yani psikoljisi çöküyo insanın eşimle nişanlılık döneminde hep sorun yaşadık hala bu düşüncelerde olanlar var boşansın diye düşünenler var ama ben eşimi seviyorum o da beni seviyo kime ne ya :kizdimama::kizdimama:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bizi birbirimize yakıştırmayan olmadı hiç; ama olsa da önemli değil. Bugün varız, yarın yokuz. Güzellik, maddiyat kalıcı değil geçici. Önemli olan ruhunun, maneviyatının güzel olması.

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
bA k sen esıne haber edıyımmı -kizgin ne ısın var oyle sıtelerde-ayse
valla esım dıye demıyorum endamı yuzu bana cok yakısıklı gelıyo ucgen vucud ve kas ben hep hayalımde sportık atletık bı erkek hayal ederdım
tek sorun ben bıraz kg alsam aradakı goruntu farkı onun ıcn hep cubuk olmam lazım:eek:lmaz:

nan cadı dün cevap yazıyodum aksilik ya eşim geldi

eşimin üstüne irkek gözeli tanımam ben

çok emme çok yakışıklı

ayrıca öle siteler de girmedim ben,günahımı alma,normal bi formda resim bölümüne Arap erkek güzelleri diye eklenmişti orda gördüm canımcım:hihh:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Bizi birbirimize yakıştırmayan olmadı hiç; ama olsa da önemli değil. Bugün varız, yarın yokuz. Güzellik, maddiyat kalıcı değil geçici. Önemli olan ruhunun, maneviyatının güzel olması.

:eek::eek::eek::eek::eek:

nan yoksam sen benüm ikiz kardeşimmmisin bu kadar mı benzer iki insanın hayatı

eşlerimizin aileleri,eşlerimiz-hmm

er bişeyimz birebir uyuyo falla:cokkomik:

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
bende bu konuda çok dertliyim eşimle 2 yıl flört döneminde benimkiler (annem hariç) resmen içime etti ne laflar anlatamam sonra evlenme aşamasında bu laflar çoğaldı işin içine eşimin tarafındanda gelen laflar girince çok üzüldüğüm oldu hatta düğüne 2 ay kala yüzüğü dahi eşime verip olmayacak bile demiştim ama o sevgisiyle bana hep destek oldu

yani anlatsam ooooooooooooooo en az 1 saat okursunuz neyseki en sonunda kimene dedim

bizdeki sorun tipler değildi eşim arap kökenli uzun boylu tam benlik:gul:

bizdeki olaylar bambaşkaydı

ALLAH kimsenin huzurunu insanların bozmasına izin vermesin diyorum

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Bızıde yakıstırmaz bı cogu ama umrum dışı:kizdimama:

Aramızda 5 yas fark var.O yasını gosterır de ben pek gostermem o yuzden fark 5 degıl de daha fazla gıbı duruyor. O yuzden sık sık elestırlere maruz kalırız.Boy farkımız da var bazen yolda aralarında konusanları bıle duyuyorum.Adama bak gencecık kızı boyuyla tavlamıs dıyolar:kizdim:Oysa ben kocamann 31 yasındayım bı kere :kizdimama:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Valla ya. Ama onlar aynı iş mensubundan ya onlar cıvata neyim bizde hanımefendi konuşurduk :cokkomik:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar