Cebir Koleji (marmara 2000).

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
Teknolojinin sürekli ilerlediği ve hemen hemen herkesin bu teknolojiye erişebildiği bir dönemde yaşıyoruz. Gelecekte bireyler arasındaki farkları belirleyecek olan teknik imkânlar değil, kişilerin kendi sahip oldukları birikimler olacaktır. Bu da doğal olarak, eğitimi başlayıp biten bir dönem değil, hayatın içine yayılan bir süreç hâline getirmekte. Özel Cebir Eğitim Kurumları, bir hayat boyu devam edecek olan eğitim sürecinin sağlam temeller üzerine kurulması için hizmet vermektedir. Özel Cebir Eğitim Kurumları, öğrencilerini hayata en iyi şekilde hazırlamak için üstün bir gayret sarf etmekte ve kendine özgü, imkânlarını en iyi şekilde kullanan bir eğitim modeliyle, öğrencilerin kendi içinde yetkin, toplum içinde etkin ve daha önemlisi sahip oldukları üstünlükleri özümsemiş bireyler olarak yetişmesini amaçlamaktadır.

1993 – 1994
Mustafa CEBİR kuruculuğunda;
İlk olarak; Anadolu Lisesi statüsünde eğitim öğretim verecek olan Özel Cebir Kız Lisesi kuruldu. 27.09.1993 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü’nden alınan izinle Ortaokul ve Lise hazırlık sınıflarıyla eğitim öğretime başladı.

1995 – 1996
Eğitim – öğretime başlamasının ikinci yılında talep ve ihtiyaç üzerine İlkokul kısmı eğitim öğretime açıldı

2000-2001
2000-2001 öğretim yılına gelindiğinde yeni binyıla girmenin heyecanıyla isim değişikliğine gidildi. Özel Cebir İlköğretim Okulu ve Özel Cebir Kız Lisesi olan adımızı Özel Marmara 2000 İlköğretim Okulu ve Özel Marmara 2000 Lisesi olarak değiştirdik.

2008 – 2009
İzmit dışında ilk şubemizi açtık. İstanbul ilimizin Pendik ilçesi Kurtköy mevkiinde Özel Aydos Cebir İlköğretim okulu ve Özel Aydos Cebir Anadolu Lisesi’ni açtık.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar