Çay Göğüs Büyütüyormuş..!!

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ünlü bir isim göğüslerinin büyümesini 'çay'a bağladı ve olanlar oldu...

catherine-zeta-jones-breast-implants.jpg

Dünyanın en seksi kadınları arasında gösterilen Catherine Zeta Jones, güzel ve büyük göğüslerinin sırrını "bol çay tüketmesi"ne bağlayınca kadınlar seferber oldu!

İngiliz basınında yer alan haberlere göre; bilimadamları da çay tüketimi ve büyük göğüs arasındaki ilişkiyi onayladı. Uzmanlar, çayın içerisindeki etkin maddelerin göğüsleri büyüttüğünü doğruladı ve ekledi: "Dünya genelinde yapılan araştırmalar, çay tüketiminde ilk sırada yer alan İngiliz kadınların, "büyük göğüs" sıralamasında da zirvede olduğunu gösteriyor."

Bu arada piyasada; göğüs büyüttüğü iddia edilen birçok bitkisel çay çeşidi bulunuyor ve büyük ilgi görüyor.

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
hadi büyütür azcık belki tamamda 2 beden birden de büyütürmü ya bence bariz estetik hep yalan hep yalan bunlar valla

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
cok guldummmm silkona kılıf uydurmus ben 30 senedır cay ıcıyorum eger öyle olsaydı benımkilerı tasıyamaz hale gelırdım:gul::gul::gul:[/QU

bende şu an çay içiyorm ,umarım ani bir değişiklik olmaz:evet::evet::evet:

VALLA BENDE ÇAY HASTASIYM.-hmm-hmm yıllardır çayı çokkk içerim bende. ama öyle bir etki göremedim. :kizdim::kizdim: BENDE GÖĞÜS BÜYÜTMEYE UĞRAŞIYORUM YAAA. :):) MADEM ÇAY BÖYLE ETKİ YAPIYORMUŞ NE İŞİM VAR ÜZÜM ÇEKİRDEĞİYLE.2 Aydır toz yutuyorum.:aglayan::aglayan:

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
Çay delisiyim ben

Hiç sevmem büyük göğsü.Eğer öyleyse hemen bırakırırm.

Ama hiç sanmıyorum çay öyle bir etki yapsaydı ben Nadide Sultan
'ı geçerdim:dil::dil:

*gül*

Yeni Üye
Tepki
2
sedefotu,ısırganotu,karabaşotu,çemenotu bitkilerinin çaylarının göğüsleri büyüttüğünü ben de duydum. ama içtiğimiz normal siyah çay büyütüyor mu bilmiyorum. benim göğüslerim çok küçük 75 beden. tahta gibiler. hiç memmun değilim 95 beden olmalarını istiyorum.

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
o zaman benimkiler kafamin iki kati olmaliydilar simdiye kadar,,,ne alaka yani,,,

milleti salak saniyolar,,,insan gibi silikon bunlar demiyoda,cay mis:kptmya::kptmya:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar