Çantalarımızın Fotoğraflarını Eklemeye Ne Dersiniz?

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Nihayet portföy çanta hasretim bitti. :lululu:
Ne zamandır kendime edinmek istiyordum ama istediğim gibi bir şey bulamıyordum.Bunlarıda çantacıdan alırken adam kapatmış elinde kalan malları satıyormuş:uzgun:üzülerek aldım hemde iyi bir şeylere vesile olmak istedim.

Kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun derler ya aynen o hesap..10 Tl verdiğim çantaların yanında 5 kuruş fazla aldım bu çantayı:ask: 15 Tl ödedim :D
attachment.php

attachment.php

attachment.php

Fiyatlar şaka gibi :bayil: , hepsine bayıldım Şahmaran , harikalar , güle güle iyi günlerde kullan canım.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
Ne zamandır kendime edinmek istiyordum ama istediğim gibi bir şey bulamıyordum.Bunlarıda çantacıdan alırken adam kapatmış elinde kalan malları satıyormuş:uzgun:üzülerek aldım hemde iyi bir şeylere vesile olmak istedim.

Kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun derler ya aynen o hesap..10 Tl verdiğim çantaların yanında 5 kuruş fazla aldım bu çantayı:ask: 15 Tl ödedim :D
attachment.php

attachment.php

attachment.php

Senin portföy hevesinmi vardı :hihi: amanda amanda kıyamam :D parkta elma şekeri alınmış çocuk gibimde nasıl seviniyor :D 10 tlmi :D kazık yemişsin bizde daha güzelleri 7,5 :ko:ko
kaşınıyom yaa nalet :kahkaha:
:D güle güle parala emi :D kaptı kaçtılar pörtfeyleri daha cabuk çalıyorlarmış not düşim dedim amacım korkutmak deil :kahkaha:

@sadiye @nk83 :ko

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Harikalar canim, siyahlari daha cok sevdim. :ask:
Teşekkür ederim birtanem:eek:
Senin portföy hevesinmi vardı :hihi: amanda amanda kıyamam :D parkta elma şekeri alınmış çocuk gibimde nasıl seviniyor :D 10 tlmi :D kazık yemişsin bizde daha güzelleri 7,5 :ko:ko
kaşınıyom yaa nalet :kahkaha:
:D güle güle parala emi :D kaptı kaçtılar pörtfeyleri daha cabuk çalıyorlarmış not düşim dedim amacım korkutmak deil :kahkaha:

@sadiye @nk83 :ko
Portföy çantayı koluma takıpta sokakta salına salına gezemem herhal:ciklet:
Portföy dediğin akşam davetlerde,düğünlerde takılır evet günlükte kullanan vardır ama ben gece kullanmak için aldım tamam mı:hihh:
Bu arada gideceğim yerede yayan değil,otomofilimle giderim:ciklet:böylelikle kaptı kaçtı oynamaya da gerek kalmaz :hihh:

Cadılık yapmasana bitter :kptmya:

Güle güle iyi günlerde kullan Şahmaran hepsi ayrı ayrı çok güzel :sevindirikasli:
Bitter erken gitti
Gitmeseydi bak neler başına geliyordu:sinirli:
Dost acı sülermiş :ko
Dost = Bitter ::lululu: yan yana bile gelemez bence:cak:
Ilahi kiz :kahkaha:
:ciklet:pardon

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
Teşekkür ederim birtanem:eek:

Portföy çantayı koluma takıpta sokakta salına salına gezemem herhal:ciklet:
Portföy dediğin akşam davetlerde,düğünlerde takılır evet günlükte kullanan vardır ama ben gece kullanmak için aldım tamam mı:hihh:
Bu arada gideceğim yerede yayan değil,otomofilimle giderim:ciklet:böylelikle kaptı kaçtı oynamaya da gerek kalmaz :hihh:

Bitter erken gitti
Gitmeseydi bak neler başına geliyordu:sinirli:

Dost = Bitter ::lululu: yan yana bile gelemez bence:cak:

:ciklet:pardon

:ko:ko otomofil mi :D hee hani şu berkenin car's vardı oyuncak onumu diyon :ko sana biraz dar ama olsun :D hee bak bide düğünlerde davetlerde takacakmış :D kokteyli unuttun kız anam bizim şahımız sosteye lokumu olmuşta habarım yoğğ :ko yerim seni :D kuzum iyi oldu bundan sonra tependeyim bi kaptı kaç yapamda sana aklın dursun :ko

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
:ko:ko otomofil mi :D hee hani şu berkenin car's vardı oyuncak onumu diyon :ko sana biraz dar ama olsun :D hee bak bide düğünlerde davetlerde takacakmış :D kokteyli unuttun kız anam bizim şahımız sosteye lokumu olmuşta habarım yoğğ :ko yerim seni :D kuzum iyi oldu bundan sonra tependeyim bi kaptı kaç yapamda sana aklın dursun :ko

Ben bunun üzerine daha fazla yorum yapmak istemiyorum..
Eh işte herşey ortada :eller:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501

attachment.php

attachment.php

attachment.php

Fiyatları nekadar uygun.Bende kırmızı hastasıyım.Daha dün kırmızı pantolon aldım :hihi: O fiyata böyle çanta.Çok kısmetliymişsin

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar