Canlarımmmmm 2.Kez ANNE Oluyorum...

sirma

Üye
Tepki
36
tebrik ederim canim rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin insallah...allah tamamına erdirsin.. kolay doğumlar nasıb etsin-hmm

OP
G

guzelcem

Misafir
ALLAH RAZI OLSUN canlarım dilerim RABBİM den hayırlı ve kolay doğum olur İNŞAALLAH.

suzan_78

Daimi Üye
Tepki
721
bende tebrik ederim canım hayırlısıyla inş sağlıklı sorunsuz rahat bir hamilelik geçirirsiniz.ALLAHIN izniylede inş bebeğinizi sağlıcakla kucağınıza alırsınız sizin adınıza bende çok mutlu oldum ALLAH isteyen arzu eden herkese bu güzel duyguyu tattırsın inş:ninni:

OP
G

guzelcem

Misafir
AMİN canısı rabbim evlat hasretiyle yanıp tutuşanlara versin...

p@g

Daimi Üye
Tepki
1.122
Allah hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin GÜZELCE.

OP
G

guzelcem

Misafir
Çok teşekkür ederim canısı asıl sıkıntı yarın doktorum ne diyecek kazadan önce ise bebişim alınır çünkü tomoğrafi çekildi 3 defa beyin boyun ve vücut, kazadan sonra ise bebiş sağlıklıdır inşaallah ALLAHIM büyükdür yarın sınavdan geçicem:mendil::iyyyy::ilknur::dertli:

p@g

Daimi Üye
Tepki
1.122
Hakkınızda hayırlısı olsun, inşallah sonrasıdır da sorun yaşamazsın.İyi haberlerini bekliyoruz.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Hayırlısı Güzelcem. Umarım güzel haberler ile gelirsin.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Çok teşekkür ederim canısı asıl sıkıntı yarın doktorum ne diyecek kazadan önce ise bebişim alınır çünkü tomoğrafi çekildi 3 defa beyin boyun ve vücut, kazadan sonra ise bebiş sağlıklıdır inşaallah ALLAHIM büyükdür yarın sınavdan geçicem:mendil::iyyyy::ilknur::dertli:

Bizi habersiz bırakma canım,güzel haberler veririsin inşaallah

OP
G

guzelcem

Misafir
Canımsınız geldim canlarım bugün doktoruma gitdim ultrasona girdim sabah saat 10:05 de hatda doktorum erkek inanın heyecandan 2 ebe hanım hemşire hanımlarda vardı doktorumun yanında doktor bey diyeceğime -doktor hanım dedim ama gülmekden hepsi koptu:kptmya: sonuç canlarım bebiş kazadan sonra olmuş yumurtalıklarım 8-ila 9 ekim de çatlamış ve döllenmiş çok rahat nefes aldık çok şükürler olsun ki YARADANIMA hayırlı sonuçu aldık ben istemiyorum eşim çok istiyor bebişi:mendil:doğum ALLAH İZİN VERİRSE 2 yada 3 temmuz da olucak bebiş tam 4 haftalık canlarım:dertli::mendil::iyyyy::ates:bu sene tayin durumu var temmuz ayına gelicek ben ne yapıcam hem doğum ramazan ayı tayin:mendil: çıldırcam ya eşim sorun etme 2 kadın tutarım eşyaları sen gösterirsin yerleştirirler sen bebişime bak diyor:dertli:haberler bu kadar canlarım mucuks sizlereeee

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Canım sevindim herşeyin yolunda olmasına

Eşinin dediği gibi sorun yapma ozaman hamile halinle sana dokundurtmaz merak etme

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Canım sevindim herşeyin yolunda olmasına

Eşinin dediği gibi sorun yapma ozaman hamile halinle sana dokundurtmaz merak etme

OP
G

guzelcem

Misafir
Canım benim sağolasın hayırlı dostum benim ALLAHIM seni hep mutlu etsin sıkıntı yaşatmasın dilerim...sizleri de çok düşündüm beni nasıl merak ederler diye:dertli:

OP
G

guzelcem

Misafir
ALLAH RAZI OLSUN hepinizden canlarım mucukssss:))))

p@g

Daimi Üye
Tepki
1.122
Canım çok sevindim iyi haberlerine.ayrıca hiçbişeyi kafana takma iş olacağına varır, artık istemiyodum falan da deme bebişine ve kendine en iyi şekilde bak.

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
çok şükür ikinizinde iyi haberini aldık ya:)tayin taşınma hiç düşünme nasıl olacak diye en stresli günlerin bitti allaha çok şükür :kayris: ,şimdi hepimiz dua ederiz senin ve minik bebişin için canım

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar