Canım dostlarıma teşekkürler

öznur-eda

Aktif Üye
Tepki
136
canım dostlarım hepinize desteğinizden dolayı binlerce tşk. ederim allah hepinizden razı olsun hep yanımda oldunuz desteğinizi dualarınızı hiç eksik etmediniz allahımda sizlere herşeyi yüreğinize göre versin inş. hepinizi öpüyorum canlarım iyiki varsınız

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
amin canim o güzel yüregine saglik
rabbim yar ve yardimcin olsun
sana sabir ve dayanma gücü versin tatlim
dualarim seninle
sen iyi ol baska bisey istemeyiz inanki
hakkinda hayirlisini versin rabbim
insallah müjdeli haberini aliriz en kisa zamanda canim

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
canım dostlarım hepinize desteğinizden dolayı binlerce tşk. ederim allah hepinizden razı olsun hep yanımda oldunuz desteğinizi dualarınızı hiç eksik etmediniz allahımda sizlere herşeyi yüreğinize göre versin inş. hepinizi öpüyorum canlarım iyiki varsınız

Öznurum dilerim Rabbimden duların mükafatını bulur birtanem..
Gelmiyorsun belki eskisi kadar ama inan her zaman senin için temennilerde bulunuyor,dualar ediyoruz birtanem..
Seni çok seviyorum canım arkadaşım..
Her karanlıktan, bir aydınlık doğar birtanem,sakın ola umudunu yitirme,güçlü ol ve kesinlikle üzme kendini..
Sen yalnız değilsin,senin için atan bir çok kalp var burada :eek:

kumsalll

Daimi Üye
Tepki
454
canım benim sende iyiki varsın.eger acını biraz hafifletebildiysek ne mutlu bize.biliyorum yasanması cok zor bir şey yaşadın ama allahtan dilegim inşallah en kısa zamanda bize gülücüklerle dolu güzel yaşantınla geri dönersin.allah sana yasadıklarını biraz olsun unutturur kalbıne ferahlık verir inşallah canım...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar