Candy Crush'ın Kumaları!

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.686
candy-crash-saga.jpg

Candy Crush Saga’nın yapımcısı King, aldığı bu kararla büyük bir kumar oynuyor! Mobil oyun Candy Crush Saga’nın yapımcı şirketi King, borsaya açılmaya karar verdi. Aslında kullanıcı sayısı 120 milyondan 93 milyona kadar düşen Candy Crush’ın, borsada büyük ilgi görüp görmeyeceği bilinmiyor. Daha önce benzer bir başarı yakalayan Zynga da, Farmville oyunu ile büyük sükse yapmıştı ancak başarısı tek bir oyun üzerine kurulu olduğu için, oyuna olan ilgi azaldığında, şirketin zafer dolu günleri de geride kalmıştı.

King’in durumu da Zynga ile benzerlik gösteriyor. Tek bir oyun üzerine kurulu olan başarının devam edip etmeyeceği bilinmiyor. Benzer bir durumda olan bir başka oyun yapımcısı Rovio, popüler oyunu Angry Birds’ü, çok sayıda oyunla destekleyerek başarısının devamını garantilemişti ancak King’in henüz yeni bir oyun için hazırlık yapıp yapmadığı bile belli değil. Bu durumda, borsada satışa çıkacak hisselerin zaman içinde değer kaybetme riski bulunurken, hisse senetlerini kimin almak isteyeceği sorusu herkesin aklını karıştırıyor

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.686
Gece rüyamda bilem şeker patlatıyodum :gul::gul:
Hatta abartısız :D geçemedigim bi bölüm vardı 155'mi ne :kahkaha: 3 4 paket şeker renkli şekerle yan yana :D hep bide cikolata toplar varya ondan varmıs 2 3 tanede aboo diyom şimdi geçecem leveli :kptmya::ko
@Fındık Kurdu @dilo$

dilo$

Daimi Üye
Tepki
342
Gece rüyamda bilem şeker patlatıyodum :gul::gul:
Hatta abartısız :D geçemedigim bi bölüm vardı 155'mi ne :kahkaha: 3 4 paket şeker renkli şekerle yan yana :D hep bide cikolata toplar varya ondan varmıs 2 3 tanede aboo diyom şimdi geçecem leveli :kptmya::ko
@Fındık Kurdu @dilo$

bende böyle bazı binaların ışıklarını falan benzetiyorum otobüsteyken falan kafama göre şu ışığı şuraya alsak paket şeker oluyo falan diyorum bence kafayı yemişim sonunda :iyyyy:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.686
Bak gene erkek yazdım erken derken :kptmya:
aklım fikrim irkek sineklerde :kahkaha:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.686
hahahah ayyy dur sen ben bi erkeklerin seceresini kurcalim uygunsa sana yaparık :hihi:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar