Çalışan Hanımefendiler Kulubü..

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
kendi işiniz değil mi şahım 1 2 aya hamişlik iznine çıkarsın artıK:))

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
kendi işiniz değil mi şahım 1 2 aya hamişlik iznine çıkarsın artıK:))

Kendi işimiz ama bizim işlerimizde öyle başını boş bırakmaya gelmiyorki birtanem.
O kadar cambaz insan varki etrafımızda,azıcık başını boş bıraksan hemen arkandan bir film çeviriyorlar.
Berkeye hamile iken,son günümde çalıştım,evime gittim yemek yedik,azıcık dinleneyim dedim Berkem ben geliyorum dedi ve hastahaneye doğuma gittim.
Yani hiç durmadan çalıştım ilk gebeliğimde.
Ama bu zorlu geçiyor İlknurum.
Sırt ve bel ağrılarım çok fazla oluyor:gitme:
Sanırım bunda erken izne ayralacağım,hayırlısı bakalım

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
aslında kızlar unutmuşum bende evden çalışıyorum yani hergün 15kişilik yemek yapıyorum eşimin işyerine ben hazırlıyorum onlar gelip alıyolar yani sabahım yoğun geçiyo öğlene kadar alışverişte bana ait belkide o yüzden hiç işim bitmiyo evde :eek:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
aslında kızlar unutmuşum bende evden çalışıyorum yani hergün 15kişilik yemek yapıyorum eşimin işyerine ben hazırlıyorum onlar gelip alıyolar yani sabahım yoğun geçiyo öğlene kadar alışverişte bana ait belkide o yüzden hiç işim bitmiyo evde :eek:

hımm o da zor öğlene kadar uğraş dur o da çalışmak ama öğleye kadar mesai:))

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
sen ne iş yapıyorsun rüzgar gülü çikom düzenli maaş olmasa da eline üç beş geçer işte

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
sen ne iş yapıyorsun rüzgar gülü çikom düzenli maaş olmasa da eline üç beş geçer işte

yani geçiyor işte bişeyler de düzenli değil sonuçta yemekçinin maaşı malzemesi derken baya pahalıya patlıyor ben eşime yardım ederek aile bütçesine katkı sağlamış oluyorum bi yandan-hmm

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147

canım ben bi şirkettin genel müdürlüğünde call centerlik yapıyorum.... yani tellere falan bakıyorum.. bazen esktra işler oluyor.. bazen çok yoğun bazen normal değişiyor.. Ama seviyorum işimi ve şirketimi... müdürüm çok iyi.. babacan birisi... çalıştığım ortamda çok iyi çok şükür....

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
canım ben bi şirkettin genel müdürlüğünde call centerlik yapıyorum.... yani tellere falan bakıyorum.. bazen esktra işler oluyor.. bazen çok yoğun bazen normal değişiyor.. Ama seviyorum işimi ve şirketimi... müdürüm çok iyi.. babacan birisi... çalıştığım ortamda çok iyi çok şükür....

evet bende öyle bir iş düşünüyorum ama çoğu gece vardiyalı falan oda bana uymuyor çocuk var

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064

ne güzelmiş valla

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
hmm iyi çok şükür yaaa... benim sabah 8.00 akşam 17.30 , yemek, ssk, servis var çok şükür..... maaşda ehh fena sayılmaz yanii :dil:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
benim sabah 8.00 akşam 17.30 , yemek, ssk, servis var çok şükür

bu şartlara sahip olmak istiyorummm:))

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar