Çağatay Ulusoy

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
691426817792.jpg

Çağatay Ulusoy

Doğum Yeri: İstanbul
Doğum Tarihi: 1990
Eğitim Durumu: İstanbul Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı (Devam Ediyor)
Boyu:190cm

Çağatay ULUSOY İstanbul Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünde
öğrenimini sürdürmekte.Çağatay Ulusoy rol aldığı Adını Feriha Koydumile de bir bakıma televizyon dünyasına da merhaba dedi.Dizide Emir karakterini canlandırıyor. Oynadığı rol ile izleyenlerin beğenisini kazandı diyebilirim. Genç oyuncunun önü açık. Türkiye’nin aranan oyuncularından birisi olacak gibi Çağatay Ulusoy 2 yıldır Selin Borankayın ajansında modellik yapıyor.Özellikle genç kızların sevgilisi haline gelen Çağatay Ulusoy, son haftalarda
en hızlı çıkış yapan oyuncu oldu.Son günlerde sosyal paylaşım sitelerinde Çağatay Ulusoy hayranlarına sesleniyor adlı bir video çokca izleniyor.Adını Feriha Koydum dizisinin oyuncusu Çağatay Ulusoy 'nun videosu genç kızlar tarafından büyük bir ilgi ile takip ediliyor.
alıntıdır...

Benim hayatım bir gecede değişti

2010 Best Model of Turkey birincisi Çağatay Ulusoy: Birinci seçildiğim gece 'Adını Feriha Koydum'un yapımcısından teklif geldi. Her şey hızlı gelişti
Show TV'de yayınlanan 'Adını Feriha Koydum' dizisinde 'Emir'i oynayan Çağatay Ulusoy; şu sıralar, en büyük hayali olan oyunculuğu yapmanın mutluluğunu yaşıyor.

İLGİDEN ÇOK MEMNUNUM
Okul döneminden itibaren yakışıklılığıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncu; arkadaşlarının ısrarıyla modelliğe başlamış ve kariyerine oyunculukla devam etmiş. Ulusoy, nasıl oyuncu olduğunu Cosmopolitan'dan Özge Zeki'ye anlattı.

bullet.jpg
Geçtiğimiz yıl Best Model of Turkey yarışmasında birinci oldunuz. Yarışmaya girmeye nasıl karar verdiniz?
Lise döneminde mankenlik yapmayı çok istiyordum ve bu yarışmaya da hazırlanıyordum. Düzenli olarak spor yapıp yürüyüş dersleri alıyordum. Okuldan sonra bir süre modellik de yaptım. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi peyzaj bölümünde okuyordum. Üniversitedeki arkadaşlarımın ısrarlarıyla yarışmaya girdim. Yarışma öncesi Ayla Algan'dan oyunculuk dersleri de aldım.

bullet.jpg
Birinci olduktar sonra hayatınızda neler değişti?
Dereceye girdikten sonra yurt dışına çıkmayı planlamıştım. Fransa'da kendimi geliştirmek ve modellik yapmak istiyordum. Ancak birinci olduğum gece; 'Adını Feriha Koydum' dizisinin yapım şirketinden teklif geldi. Bir hafta sonra sözleşme imzaladım. Her şey çok hızlı gelişti. Biraz da kader galiba. Okuldaki kaydımı da şimdilik dondurdum. Şu an sokakta gördüğüm ilgiden çok memnunum.

GİTAR ÇALIYORUM
bullet.jpg
Dizi dışında neler yapıyorsunuz peki?
Tüm vaktimi oyunculuğa veriyorum. Vahide Gördüm'ün oyunculuk okulu Akademi 35 Buçuk Sanat Evi'nde, haftada iki kez eğitim alıyorum. Diziden dolayı da çok yoğun bir çalışma tempomuz var. Modellik yapmaya pek zaman bulamıyorum. Bir yandan da Haziran'daki Best Model of The World'e hazırlanıyorum. Onun dışında gitar çalmayı çok severim. Bazen ilham gelirse, şarkı yazmaya çalışıyorum. Resim yapmayı da seviyorum.
#Sayfa#
ESMER OLSUN AMA YAPMACIK OLMASIN

bullet.jpg
Okul zamanında da böyle popüler miydiniz?
Etrafına çok bakan bir adam değildim ama benimle ilgilenen kızlar olurdu. Mektuplar falan gelirdi.
bullet.jpg
Nasıl kızlar dikkatinizi çeker?
Esmer! Ama solaryum esmeri değil. Bir de yapmacık olmayacak, kendi gibi davransın yeter. Makyajın fazlasını da pek sevmem.

KISKANÇ BİR SEVGİLİYİM
bullet.jpg
Sizin ilişkilerinizde ipler genelde kimin elindedir?
Her zaman benim elimdedir. Çok kıskancım; giydiği her şeye karışırım. Onunla hep birlikte olayım isterim. Sürprizleri de severim.
bullet.jpg
Kariyer planlaması yaptınız mı?
Beş yıl sonra kesinlikle yurt dışında olacağım! Hem modellik, hem de oyunculuk yapmak için...

"ANALAR NELER DOĞURUYOR"
bullet.jpg
Ünlü olduktan sonra hayatınızda neler değişti?
Ben değişmedim; aynı Çağatay'ım. Sadece işim değişti.

DÜRÜST VE DUYGUSAL
bullet.jpg
Gelmiş geçmiş aldığınız en iyi iltifat neydi?
Analar neler doğuruyor!
bullet.jpg
Kişiliğinizi nasıl tanımlarsınız?
Dürüst, açıksözlü ve duygusal.
bullet.jpg
Sizin için ilk buluşmada yapılacak en iyi şey nedir?
Sahilde yürümek, oturmak, vapurla karşıdan karşıya geçmek.
bullet.jpg
Favori tatilinizi nasıl tarif edersiniz?
Bir kere arkadaşlarımla beraber yatla tatile çıktık; harikaydı. Ege bölgesini ve Kaş'ı çok severim. Zaten 50'li yaşlarımda oralarda, bir taş evimin olmasını çok istiyorum.

Show TV'de yayınlanan 'Adını Feriha Koydum' dizisinde 'Emir'i oynayan Çağatay Ulusoy; şu sıralar, en büyük hayali olan oyunculuğu yapmanın mutluluğunu yaşıyor.

İLGİDEN ÇOK MEMNUNUM
Okul döneminden itibaren yakışıklılığıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncu; arkadaşlarının ısrarıyla modelliğe başlamış ve kariyerine oyunculukla devam etmiş. Ulusoy, nasıl oyuncu olduğunu Cosmopolitan'dan Özge Zeki'ye anlattı.

bullet.jpg
Geçtiğimiz yıl Best Model of Turkey yarışmasında birinci oldunuz. Yarışmaya girmeye nasıl karar verdiniz?
Lise döneminde mankenlik yapmayı çok istiyordum ve bu yarışmaya da hazırlanıyordum. Düzenli olarak spor yapıp yürüyüş dersleri alıyordum. Okuldan sonra bir süre modellik de yaptım. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi peyzaj bölümünde okuyordum. Üniversitedeki arkadaşlarımın ısrarlarıyla yarışmaya girdim. Yarışma öncesi Ayla Algan'dan oyunculuk dersleri de aldım.

bullet.jpg
Birinci olduktar sonra hayatınızda neler değişti?
Dereceye girdikten sonra yurt dışına çıkmayı planlamıştım. Fransa'da kendimi geliştirmek ve modellik yapmak istiyordum. Ancak birinci olduğum gece; 'Adını Feriha Koydum' dizisinin yapım şirketinden teklif geldi. Bir hafta sonra sözleşme imzaladım. Her şey çok hızlı gelişti. Biraz da kader galiba. Okuldaki kaydımı da şimdilik dondurdum. Şu an sokakta gördüğüm ilgiden çok memnunum.

GİTAR ÇALIYORUM
bullet.jpg
Dizi dışında neler yapıyorsunuz peki?
Tüm vaktimi oyunculuğa veriyorum. Vahide Gördüm'ün oyunculuk okulu Akademi 35 Buçuk Sanat Evi'nde, haftada iki kez eğitim alıyorum. Diziden dolayı da çok yoğun bir çalışma tempomuz var. Modellik yapmaya pek zaman bulamıyorum. Bir yandan da Haziran'daki Best Model of The World'e hazırlanıyorum. Onun dışında gitar çalmayı çok severim. Bazen ilham gelirse, şarkı yazmaya çalışıyorum. Resim yapmayı da seviyorum.

Sabah

"ANALAR NELER DOĞURUYOR"

Okul döneminden itibaren yakışıklılığıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncu; arkadaşlarının ısrarıyla modelliğe başlamış ve kariyerine oyunculukla devam etmiş. Ulusoy, nasıl oyuncu olduğunu Cosmopolitan'a anlattı. Genç oyuncu, aldığı en şaşırtıcı iltifatın 'Analar neler doğuruyor' olduğunu söyledi.

Hürriyet

A%C4%9EATAY-ULUSOY-FOTO2-300x225.jpg

8f6c871f-genckolik-35.png

%C3%87A%C4%9EATAY-ULUSOY.jpg

%C3%87A%C4%9EATAY-ULUSOY-FOTO%C4%9ERAFLARI.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1365.snc4/163713_179348398754083_179340102088246_506272_2166814_n.jpg

[IMG]http://imgkelebek.hurriyet.com.tr/LiveImages%5CKelebek%20Haber%20Galerisi%5C779%5CBEST%20MODEL%20OF%20TURKEY%202010%5C%C3%87A%C4%9EATAY%20ULUSOY(%20ERKEK%201.)%20YEL%C4%B0Z%20METE(kIZ%201.).JPG

Hazal-Kaya-ve-%C3%87a%C4%9Fatay-Ulusoy-Resimleri.jpg

cagatay_ulusoy_resim.jpg

%C3%87a%C4%9Fatay-Ulusoy-%C4%B0le-%C4%B0lgili-Resimler.jpg

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
ayy... ben bunun dizisine bayılıyorum.eski türk filmlerindeki gibi ama hoş güzel bir dizi.geleceğin kıvanç tatlıtuğu gibi geliyor bana.inşallah tutturur kendini bu sektörde.

R

Rosie

Misafir
oyunculuğunu beğenmiiyorum ama taşş gibi maşallah biscolatada oynayanlara benziyo:huhuu::cokkomik::cokkomik:

Madmazel

Daimi Üye
Tepki
2.700
canimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm obenimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm cok seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmm

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
15326267.jpg

Ölümden döndüm

“Adını Feriha Koydum” dizisiyle adını duyuran oyuncu Çağatay Ulusoy, “Işıltılar” programında Tahire Demircan’ın sorularını yanıtladı.

“21 yaşındayım ama erken duruldum” diyen Ulusoy, ortaokuldayken çok deli dolu bir genç olduğunu vurguladı. Arkadaşlarıyla sık sık okulu kırıp sandalla Marmara Denizi’ne açıldıklarını söyleyen Ulusoy, bir gün akıntıya kapıldıklarında ölümden nasıl döndüklerini anlattı: “Arkadaşlarımla Yeşilköy’den bir kayık kiraladık. Ben kürek çekiyorum, ben yorulunca bir arkadaş çekiyor. Deniz de sakin baya açığa gittik. Birden kürekleri çekmememize rağmen baktık tekne gidiyor adalara doğru. 15-16 yaşlarındaydık, bağrıdık, işaret yaptık bizi kurtarın diye. Akıntıdan çıkana kadar bir tekne bize yardım etti. Sonra da böyle bir şeyi bir daha yapmadık.”

Hürriyet

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Allah korumuş.Dikkat etmek lazım.Çocukluk işte :hihi: Sanırım herkezin çılgın,deli dolu anısı vardır çocukluğuna dair

Buarada en nefret ettiğim iltifatlardan bir tanesidir analar neler doğuruyor :sinir: Buna dair bikaç anım varda :sinir: :sinir:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
668139-cut-540x330.jpg

Çağatay Ulusoy'dan şaşırtan itiraf

7 Eylül'de Adını Feriha Koydum - Emir'in Yolu adıyla ekranlara gelecek olan dizinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy'dan şaşırtan itiraf. Genç oyuncu, "Gittiğim barlarda öyle garip şeyler istiyorlar ki,burada söyleyemem" dedi.

İşte Çağatay Ulusoy'un açıklamaları

* Adını Feriha Koydum dizisine girerken, "Benim oynadığım dizi tutmaz" dedim. Ama geldiğimiz noktaya bak. Ben öyle kötü bir enerji saçıyorum. Belki de bu benim totemim. Kötü düşündüğümde her şey daha güzel oluyor.

* Ben hiç aşık olmadım. Hayatıma insanlar giriyor, uzun süreli birlikteliklerim oluyor. Hatta iki yıl beraber olduğum insan da oldu. Peki asıl aşk, o yaşadığım şey mi? O kopamama halinin adı mı aşk, yoksa başka bir şey mi onu bilmiyorum.

* Her ortamda rahat olmak, içimden geldiği gibi davranmak istiyorum. Ama bir yere oturduğunuzda insanlar kıyafetinize, nasıl yemek yediğinize bakıyor. Kendimi hiçbir yerde rahat hissetmiyorum, geriliyorum.

* İnsanlardan korkar oldum. Kimseye güvenmiyorum. Hiç arkadaşım yok. 3-4 tane dostum diyebileceğim kişi var. Güvenip kimseyi evime alamıyorum. Oysa yeni insanlarla tanışmak istiyorum ama güvenemiyorum. Çok kazık yedim.

* Gece saat 02:00'den sonra insanların alkolden cesaret aldığı saatlerdir. Öyle açık teklifler geliyor ki, şaşırıyorum. Terslediğinde bağırmaya başlıyorlar. Öyle garip şeyler söylüyorlar ki, ben bunu röportajda söyleyemem.

*Altı ay diyet yaptım. Asla iğne yaptırmadım. Sabah enerji versin diye kahvaltıda müsli yiyorum, spordan sonra 1 kilo et yiyorum. Basket oynayarak ısınıyorum, ip atlıyorum. ****bolizma hızlanınca ağırlık kaldırıyorum.

* Emir'le Feriha'nın hikâyesi bitti ama Emir'in anlatacakları var. Ben senaryoyu okuyunca çok yükseldim. Bu defa hem sert hem de farklı bir karakter oynayacağım. Zaten farklı bir şey oynamak istiyordum. Devam edilecek kararı alındıktan sonra da neler yapılabilir diye konuşuldu. Şimdi bambaşka bir Emir olacağım. Benim için keyifli oldu. O nedenle bir an önce dizinin başlasın istiyorum.

*Hande(Ceyda Ateş) sert ve kötü kadın olduğu için ona "Senden masum kız olmaz" diyorduk. Ama çok güzel masum kız oldu. İnşallah daha iyi devam eder.

(Habertürk)

706047_detay.jpg

482011-cagatay-ulusoy3.jpg

cagatay-ulusoy-11498_59711.jpg

l-cagatay-ulusoy-0b4dbb58.jpg

cagatay-ulusoy-230614D833.jpg

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
779051_detay.jpg

Çağatay sosyal medyayı salladı!
Müthiş bir hediye...

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy'un hayranları twitter'da #iyikidogduncagatayulusoy hashtagi ile oyuncunun doğum gününü trend topic yaptılar.

'Adını Feriha Koydum' dizisiyle iyi bir çıkış yakalayan oyuncu Çağatay Ulusoy, dizideki 'Emir' karakteri ile de genç kızların sevgilisi oldu.

Yeni sezona yine aynı karakterle devam eden Ulusuy bugün twitter'da TT oldu.Çünkü dün Çağatay Ulusuy'un doğumgünü. 23 Eylül 1990 doğumlu olan yakışıklı oyuncu Twitter'da #iyikidogduncagatayulusoy hashtagi ile TT durumunda. Ulusoy'un hayranları büyük bir çabayla dünyada da doğumgününü TT yapmaya çalışıyorlar.

Çağatay Ulusoy'un fanları, Twitter sayfalarında yakışıklı oyuncunun doğumgünü için hazırladıkları fotoğrafları ve videoları paylaşıyorlar.
Habertürk

i6205343_60adini-feriha-koydum-emirin-yolu-bolum-68-720p-hd-001.jpg

i6209040_hadini-feriha-koydum-emirin-yolu-bolum-69-720p-hd-002.jpg

i6208651_gggggadini-feriha-koydum-emirin-yolu-bolum-69-720p-hd-002.jpg

cdxss.jpg

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
580819_cut_540x330.jpg

1990 yılında İstanbul Bakırköyde dünyaya gelen Çağatay Ulusoy un babası Bulgaristan göçmeni, annesi ise Boşnak. Çağatay Ulusoy Best Model of Turkey yarışması 15 Ekim 2010 Cuma gecesi İstanbul’da düzenlenen yarışmasında Türkiye’ nin En İyi Erkek Modeli olarak 1. seçildi.

İstanbul Üniversitesi Peyzaj bölümünde okuyan Çağatay Ulusoy da, yaklaşık 2 senedir modellik yapıyor. 20 yaşındaki Ulusoy, en büyük hayalinin çok kaliteli dizilerde oynamak olduğunu belirten Çağatay Ulusoy bugüne dek Aşkı Memnu, Maskeli Balo dizilerinde konuk oyuncu olarak yer aldı. Ayrıca Fo-Re Spor katalog çekiminde yer alan oyuncu yaklaşık 2 senedir Selin Boronkay'ın ajansında modellik yapıyor.
1,90 boyunda ve 82 kilo olan yakışıklı manken oyunculuk eğitimi, mankenlik yürüyüş dersi almakta olup Ulusoy'un geleceği oldukça parlak.

[Resim: c43863fd7b220a4218c1221b063ae134_1299521945.jpg]

[Resim: 4d156a336073b94269631adba0d99114_1302364017.jpg]

[Resim: 025318dfb36d4feeb8616d3c527a2d85_1302364082.jpg]

Derya Türkmen: Bu bilgi internette olmasına rağmen kimse emin değil netliğinden. doğum tarihin ne VE nerelisin?

Çağatay Ulusoy: 23 eylül 1990 istanbul bakırkoy dogumluyum, anne tarafı bosnak baba Bulgar gocmeni

Derya T : Okul Devam Ediyor mu?

Çağatay U : Okul Devam.

Derya T : Peyzaj Mimarlığı Okuyorsun,, Neden Peyzaj Mimarlığı?

Çağatay U: Kendim Seçtim Bu Bölümü. Ama Mimarlık Değil, Sulama Tasarım Sistemleri.

Derya T : Ailenin Tek Çocuğumusun, Kardeş/lerin Var mı?

Çağatay U: 13 yaşında 1 erkek kardeşim var.

Derya T: 2 yıllık modellik yaptıktan sonra oyunculuğa adım attın. Senin İçin Modellik Bitti mi Yoksa Devam mı?

Çağatay U : Modellik her zaman devam.

Derya T: Oyunculuk Dışardan Bakınca Kolay Görünüyor İçeriden Nasıl?

Çağatay U: Oyunculuk okul gibi, hergün yeni birşey öğreniyorsun 40 yaşıma da gelsem Hâlâ öğreneceğim.

Derya T: Aşk-ı memnu dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldığın yazıyor internette. Ama kimsenin elinde böyle bir görüntü yok - sevenlerin bu bölümü merak ediyor
Onların merakı benim de merak etmemi sağladı. Cevap?

Çağatay U: Hayır Oynamadım, Yalan Haber.

Derya T: Şu sıralar diziler ve dizilerde yer alan erkek oyuncular revacta. En gençleri Sensin ve kısa zaman da hayran kitlen oluştu.
Mutlaka hayal etmişsindir böyle bir başarı ve sevgiyi. Birebir yaşamak nasıl,,,şımartıyor mu?

Çağatay U: Daha farkına varamadım açıkçası. Haftanın 6 günü setteyim, dışarıdaki tepkileri farkedemiyorum ama fan sayfalarında çok güzel tepkiler var çok mutlu oluyorum.

Derya T: Dizi dışında teklifler geldi mi?

Çağatay U: Çok güzel projeler geliyor.

Derya T: Beğenip örnek aldığın oyuncular var mı? Kimler?

Çağatay U: Kenan imirzalıoğlu , Kıvanç Tatlıtuğ.

Derya T: Adını Feriha Koydum dizisi ile doğru adım attığın görünüyor. Kendin mi seçtin bu proje de olmayı yoksa yönlendirenler oldu mu?

Çağatay U: Best model seçildiğim gece sayın Erkan Özerman Ve menajerim Selin Boronkay aradı. Medyapımdan 2 teklif geldi diye. İlk projede yaşım çok küçük bulundu 2. proje bu (adını feriha koydum) dizi oldu ve çok beğendim.
Derya T: Dizideki Emir Gibi Bir Kızın Peşinden Koştuğun Oldu mu?
Çağatay U: Bu çok özel.

Derya T: Bir röportajın da Aşk Yok Demişsin Hâlâ aynı mı?
Çağatay U: Ne yazık ki Aşk Yok

Derya T: Adına açılan forum sayfaları - hayran sayfalarını takip ediyor musun?

Çağatay U: Öncelikle Belirteyim, twitter ve facebook sahsi hesabım yok. Adıma açılan facebook fan sayfalarını arasıra takip ediyorum. Ama o yazan ben değilim. Sadece menajerim aracılığı ile twitter da menajerimin hesabından cevap yazıyorum.

Derya T : Facebook ve twitter da olmanı isteyenlerin sayısı fazla.. olacak mısın?
Çağatay U: twitter ve facebook ta OLMAYACAĞIM.

Derya T: Bundan sonra seni nerede göreceğiz, kariyer planların nedir?

Çağatay U: Oyunculuğumu ve modelliği geliştireceğim. Önümüzdeki senelerde her iki konuda da yurt dışında çalışmak istiyorum.

Derya T: Sana ulaşmak isteyenler nereden- nasıl ulaşabilirler?

Çağatay U: Ajansımdan - S Management.

Kısaca ÇAĞATAY ULUSOY
Giyim tarzınızı en iyi açıklayan cümle?

Kendime yakışanı giyerim.

En sevdiğiniz marka?

Değişiyor.

Eskiyene kadar giydiğiniz parça?
Palto.

En çok aldığınız ürün?
Jöle.

En sevdiğiniz yemek?
Karnıyarık.

En sevdiğiniz içki?
İçmem ama denk gelirse visky.

En sevdiğiniz mekan?
Spor salonum.

En sevdiğiniz şehir?
Muğla ve İzmir.

Sevdiğiniz Şarkıcı - Albüm?
Bob Dylan -One more cup of coffee- Toygar ısıklı gocebe- Mustafa ceceli eksik

En Son Aldığınız Albüm
Mustafa ceceli

*En Son İzlediğiniz Film ?
Ask tesadufleri sever

*En Sevdiğiniz Renk ?
siyah

*Alışverişte En Nefret Ettiğiniz Şey ?
beklemek

*Çaldığın bir enstrüman var mı?
Gitar.

*En Sevdikleriniz ? (kişi-ler)
Ailem -yakın arkadaslarım, menajerim

Alıntıdır

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528

fft2mm3500111.jpg

İyi ki doğdun Çağatay!

Oyuncu Çağatay Ulusoy'a set ekibi sürpriz yaptı!

Çalışma arkadaşları dün akşam Çağatay Ulusoy’a sürpriz yaptı. Medcezir ekibi, sette ünlü oyuncunun doğum gününü kutladı. 23 Eylül 1990 doğumlu olan Ulusoy, 23 yaşına girdi.

Ulusoy, “Çok teşekkür ederim… Sevdiğiniz insanlarla uzun ve mutlu yıllar geçirmeniz dileklerimle... Sağolun” notuyla bu fotoğrafları Instagram’dan paylaştı.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar