Bütün dertlerinizi dökün... Buyurun içeri =)

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
İlk ben başlayayım bu aralar ablamla sorunlar yaşıyoruz oda benim gibi nişanlı ben haziranda o eylülde evlenıyor ve bizim nişanlılarımız anlasamadı bırbırlerıne zıt gıdıyorlar bunun nısanlısı yani eniştem olcak herıf benıde ıstemıyor heralde ablama öyle gaz verıyor oda bana çok onur kırıcı ve kötü davranıyor ahh ahhh ne yapcam ben bılmıyorumm:eek:fff:

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
Ablamı istemeye geldiklerinde tuzlu kahveyı ben yaptım ablamda servıs etti. birazcık fazla seyler kattım :) o gece mıdesı bozuldu . aslında ıctıgı bır yudum herneyse sonra tavır aldı bu nısanlımıda istemez benide bıze gelır arada hosgeldın derım cevap vermez düğünleri denizlide olucak ablamla gecen konusuyoruz özgenın nişanlısı yani o zaman kocam olucak ablamdan önce evlenıyorum ben arabama bınmesın istemıyorum onları demiş halıyle zoruma gıttı sanırım arada gene kotuluyor benı ablamda tavır aldı bana .
şimdi diyeceksınız kı tuzlu kahveyı se nıye yaptın acıklayayım benıde ıstemeye gelındıgınde ablam yapmıstı nısanlımın kahvesını önceden anlasmıstık aramızda böyle yapıcaktık ama benım nısanlım o zamanlar hıc bu kadar buyutmedı nedense benım enıstem olayı abarttıda abarttı onu pek takmıyorum ama ablamın böyle davranması üzüyor benı

OP
L
Tepki
68
Çoğu erkek bu adetten haz etmez kabul. Hatta benim eşimede kuzenlerim yapacaktı. Sakın yapmayın,böyle saçmalıklara gerek yok yazık boşver dedim. Tabi bu benim şahsi görüşüm. Ama Eniştenin sırf bu yüzden de sana tavır alması çok garip :/

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
ne doluymuşsunuz ay arkadaş
Ben size tercüman olam hurilerim :D
Sonrada benim sorunları özeriz :hihi:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Bacım @Aşk Sancısı öncelikle enişten kim oluyor ayol sacını başını yolarım onun ne demek seni istememk ve ablanda aşkından yanıp tutuştugu için sana tavır yapıyor öylemi ahh ahh koca herzaman bulurda kardeşi naaahhhh bulur bida :mad: Delimi ne ilerde çok pişman olacak çok özleyecek laydiri lay lay sanıyor şimdi o kocayı evlenmeyi aklı başına gelince ben naptım olacak kuzum boşver yaa sende aman ölesini ablanlada muhattab olma madem el oglu için sana böyle yapıyor :mad: boşversene bi kahve için deildir besbelli araya kıskançlık girmiş sen evlencen o evlencek öncesi sonrası krizi evlilik stresinizde cabası annen baban bu duruma ne diyor :dusun:
@Fındık Kurdu bacım inşallah arada münekaşalar olmadan hallolur bu işler sakat işler yaşadığım için biliyorum yeri gelince yapmasaydın etmeseydin lafıda eklenebiliyor buyur burdan yak oluyor bianda inşallah sorunsuz çözülür.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Herkesizin illaki sıkıntıları,dertleri vardır. Bunları anlatark hem içinizi dökün,hem de tecrübelerinizi paylaşın. Bizlere de bir nevi yol gösterin,öğüt verin. Kardeşler,ablalar bekliyorum =)):findikim:

Ne iyi ettin bu konuyu çok doluyuzda çaktırmıyorz :krizz:
Herkesin başından aşkın derdi var ahh hele ben hele ben :gul:
Daglar kadar dertlerim varda bakma burda günlük gülistanlık stres atacağız diye ugraşıyoruz :D

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Aşk Sancısı, ben de ne eşimin ailesiyle ne de kendi ailemle yüz göz olmak istemiyorum. Hep mesafeli dururum. Çünkü iki tarafta da huylu, kompleksli insanlar var. Nedense hep kadınlar anlaşamıyor diye söylenir. Hep işin içinden sıyrılırlar ama erkeklerin de hatalı davranışları oluyor.
Bence mesafeyi korumak en iyisi.

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Benim derdim de eşimin kulağına gitmemesi gereken bir şey oldu kızlar.
Çok aşırı ve gereksiz kıskanç olduğu için :/
Olayı anlatmıyım ama siz dua edin de birşey olmasın ;)

OP
L
Tepki
68
Aşk Sancısı, ben de ne eşimin ailesiyle ne de kendi ailemle yüz göz olmak istemiyorum. Hep mesafeli dururum. Çünkü iki tarafta da huylu, kompleksli insanlar var. Nedense hep kadınlar anlaşamıyor diye söylenir. Hep işin içinden sıyrılırlar ama erkeklerin de hatalı davranışları oluyor.
Bence mesafeyi korumak en iyisi.
Doğru diyorsun. Bn karışmam siz aranızda halledin diyen erkekler var. Bir sorun olduğu zaman. Kesinlikle, eşinle bile sınırını bileceksin diye düşünüyorum. Sonra üzülüyorsun gercekten..

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
zaten kızlar pek sıkı fıkı değildik enısteylede ama kızı istemeye geldıler nişan oldu derken iyi ce havalandı bu afralar tafralar falan:eek:
ablamıda çektı kendıne evlendıkden sonra hıc dusunemıyorum ben bunları dediğiniz gibi mesafeli olucak ablamada karsı

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Doğru diyorsun. Bn karışmam siz aranızda halledin diyen erkekler var. Bir sorun olduğu zaman. Kesinlikle, eşinle bile sınırını bileceksin diye düşünüyorum. Sonra üzülüyorsun gercekten..

Sana birsey diyeyimmi, benim eşim hemen ama hemen susturuyor beni,
Anlatma, bilmek istemiyorum, ben kimin ne oldugunu biliyorum, falan diyor

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
:D Sizde ne eşinize anlatıyorsunuz elinize bi kızılcık sopası yermisin yemez misin dinlermisin dinlemezmisin :gul:
bakın o zaman nası kuzu kesiliyorlar :gul:
Ama burda yanlış yapıyorsunuz biriyle probleminiz varsa ikinizi ilgilendirir.
Bayan atışmasına tartışmasına vs kocaların sokulmasına karşıyım :mad:
Güçsüzler bunu uygular :nazo: çokta fena gaz veririm heee :kahkaha:

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Hiç arkadaşım yok, bu yaştan sonra arkadaş edinebilir miyim bilmiyorum, istiyorum ama:derdimcok:
İnsanın şöyle gönülden seveceği bir arkadaş sırdaş bulması kolay değil bilmiyorum,
Bir arkadaşim vardı, eşinden ayrıldi, uzaga taşındı, ailesi de problemli o yüzden ayrı düştük, ama çok güzel anlaşıyorduk.

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Arkadaslar, bir iş görüşmesi yaptım, çok olumlu geçti ama iki gün icinde aramalarını bekliyorum,
Bugun ve yarin aramazlarsa hersey bitti ama ararlarsa havalara uçarim:sevindirikasli:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar