Buruk bir Dügündü...

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
canım hikayeni okurken tüylerim diken diken oldu çok üzüldüm rabbim arkadaşının mekanını cennet eylesin bu hikayende herkeste yaşanmışlıklar olmuştur muhakkak benim kızkardeşim ve yiğenim ikisi birlikte vefat ettler benim yiğenim yaşasaydı acaba ne olurdu diye düşündürdü ama şu bir gerçekki eğer yaşasaydı kızkardeşimin eşine her zaman gebe kalacaktım sırf kaanımı birtanemi görebilmek için onun kardeşimin eşinin yüzünü görmek bile istemezken şimdi niye diye sorar gibi bakıyosundur cnm senin arkadaşının eşi çocuklarına bakabilecek biri olsun diye hemen 2. evliliği yapmş peki bnm x enişte 2 ay sonra hemen evlendi bahanesi hemen çocuk sahibi olmak içinmş onu asla affetmedim affetmiyeceğim de daha ikisinide toprağa vereli bukadar kısa zaman sonra evlenmesi beni çok ama çok üzmüştü

OP
güllerdiyari

güllerdiyari

Daimi Üye
Tepki
2.410
canım hikayeni okurken tüylerim diken diken oldu çok üzüldüm rabbim arkadaşının mekanını cennet eylesin bu hikayende herkeste yaşanmışlıklar olmuştur muhakkak benim kızkardeşim ve yiğenim ikisi birlikte vefat ettler benim yiğenim yaşasaydı acaba ne olurdu diye düşündürdü ama şu bir gerçekki eğer yaşasaydı kızkardeşimin eşine her zaman gebe kalacaktım sırf kaanımı birtanemi görebilmek için onun kardeşimin eşinin yüzünü görmek bile istemezken şimdi niye diye sorar gibi bakıyosundur cnm senin arkadaşının eşi çocuklarına bakabilecek biri olsun diye hemen 2. evliliği yapmş peki bnm x enişte 2 ay sonra hemen evlendi bahanesi hemen çocuk sahibi olmak içinmş onu asla affetmedim affetmiyeceğim de daha ikisinide toprağa vereli bukadar kısa zaman sonra evlenmesi beni çok ama çok üzmüştü

Amin canim
Kiz kardesin icin inan cok üzüldüm canim allah rahmet eylesin mekani cennet olsun
demek 2 ay sonra evlendi:kizdim:
yazik cok genc yasta cok aci allah sabirlar versin
canim tabiki yanliz yasanmaz ama biraz daha bekleyebilirdi ama erkekler genelinde böyleler canim benim dedem yani annemin babasi anneannem rahmetli omus ben daha dogmadan dedem almanyadaymis cenaze icin gelmis 20 günlügüne anneannemi defnettikten sonra yeni biriyle evlenip acele herseyini halletip almis karisini 3 tane cocugunu birakip almanyaya gitmis:kizdim:
ama babaannemde cok genc yasta dul kalmis daha 38 yasinda birde dedem öldügünde babaannem hamileymis yani benden 4 gün kücük halam var aldirmak istemis Doktor kocandan sana kalan son hatira diyerek almamis ve babaannem evlenmedi cocuklari ile birlikte ömrünü gecirdi kadinlar cocujklarina hem anne hem baba oluyorlar ama erkekler malesef bunu yapamiyorlar.
imtahan dünyasi canim herkes bir sekilde imtahan oluyor allah kimseyi annesiz babasiz birakmasin

OP
güllerdiyari

güllerdiyari

Daimi Üye
Tepki
2.410
ALLAHIM kimseyi anasız babasız, yetim ve öksüz bırakmasın. ALLAH HAYIRLI BİR ÖLÜM vermiş kadıncağıza imanlı gitmiş ne güzel huzur içinde yatsın ve cümlemize böyle hayırlı ölüm versin. buruk bir düğün olmuş:(

Amin canim ne güze dua etmissin allah herkese hayirli ölümler versin insallah
buna benzer olaylari hep duyaruz ama birebir yasayinca daha farkli oluyor gercekten cok zor.
yüregine saglik canim..

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758
canım başın sağolsun arkadaşına allah rahmet etsin mekanı cennet olsun yavrusuna ömür boyu mutluluk diliyorum
ne mübarek hanımmış ki mübarek gecede namaz arasında sevgiliye kavuşmuş
rabbim yavrularınada merhametli bir anne göndermiş ne mutlu
rabbim bizlerede öyle temiz ölüm versin inşallah

RUKİYE

Daimi Üye
Tepki
1.143
ilk defa nette bir yazı okurken agladım böyle ne kadar mübarek kadınmış ne güzel günde namazda ölmüş bizede nasip etse rabbim herkese nasip olmaz ..........
tabi geride kalanlara zor ama hepimizin gidecegi yer aynı güzel ölüm versin rabbim kalanlarada sabır versin ....:aglayan::aglayan::aglayan::aglayan:

OP
güllerdiyari

güllerdiyari

Daimi Üye
Tepki
2.410
canım başın sağolsun arkadaşına allah rahmet etsin mekanı cennet olsun yavrusuna ömür boyu mutluluk diliyorum
ne mübarek hanımmış ki mübarek gecede namaz arasında sevgiliye kavuşmuş
rabbim yavrularınada merhametli bir anne göndermiş ne mutlu
rabbim bizlerede öyle temiz ölüm versin inşallah

sagol canim Allah razi olsun amin
evet canim öyle mübarek bir günde namaz arasinda Allahin rahmetine kavustu.
rabbim cümlöemize hayirli ölümler nasip etsinrabbim kimsenin evladini kimseye birakmasin.
hersey alin yazisi kader.
rabbim bu durumda olanlarida hayirli merhametli insanlarla karsilastirsin

OP
güllerdiyari

güllerdiyari

Daimi Üye
Tepki
2.410
ilk defa nette bir yazı okurken agladım böyle ne kadar mübarek kadınmış ne güzel günde namazda ölmüş bizede nasip etse rabbim herkese nasip olmaz ..........
tabi geride kalanlara zor ama hepimizin gidecegi yer aynı güzel ölüm versin rabbim kalanlarada sabır versin ....:aglayan::aglayan::aglayan::aglayan:

Amin canim negüzel yazmis dile getirmissin güzel yüregine saglik.:hhhhhh:
evet canim Allahin sevgili kuluymuski böyle mübarek günde hakkin rahmetine kavustu Rabbim hepimize hayirli güzel ölümler nasip etsin
tabiki hepimizin gidecegi yer orasi canim ama geride kalanlar olunca genc ölüm sonucta cok aci oluyor:aglayan:
ama ne yaparsin alin yazisi rabbim bu durumda olan herkesin yardimcisi olsun hayirli insanlarla karsilastirsin

OP
güllerdiyari

güllerdiyari

Daimi Üye
Tepki
2.410
offf çok duygulandım ne kadar üzücü bir durum.

allah kimseye böyle acı bir durumu göstermesin.
senin adına da çok üzüldüm canım.allah arkadaşının mekanını cennet etsin.
yavrusunuda mesut etsin.inş oğlunun o güzel gününü hissetmiş huzur bulmuştur.

Amin canimsayenizde arkadasimizida bura anmis olduk ona güzel dualar ettiniz hepinizden allah razi olsun:hhhhhh:
insallah canim oglunun o mutlu gününde aramizda olmasada oradaki herkesin aklindaydi herkesin dualarini aldi herkes birdaha anmis oldu.
hepimizin duasi insallah cok mutlu olur

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
duygulanmamak elde değil o vefat eden arkadaşımıza allahtan rahmetler dilerim mekanı cennet olsun
ve o çocuklara da sahip çıkan hanımada helal olsun çocuklara sahip çıktıgı için çocukları gibi bellediği için

royall

Aktif Üye
Tepki
233
hem okudum hem ağladım ALLAH ım arkadaşının mekanını cennet eylesin ne güzel abdestli namazlı agrısız acısız vefat etmiş çok hayırlı bir insanmış,yavrularınada ALLAH herşeyin hayırlısını versin inşlh,gelen anneyede bravo herkes yapamaz kendi evladı ğibi davranamaz ALLAH ondan da razı olsun

OP
güllerdiyari

güllerdiyari

Daimi Üye
Tepki
2.410
duygulanmamak elde değil o vefat eden arkadaşımıza allahtan rahmetler dilerim mekanı cennet olsun
ve o çocuklara da sahip çıkan hanımada helal olsun çocuklara sahip çıktıgı için çocukları gibi bellediği için

Amin canim nur icinde yatsin insallah
Allah kimseye yasatmasin canim bir baskasinin cocuguna Anneleik yapmakta zor bir baskasini Annesinin yerike koymakta zor:uzgun:

OP
güllerdiyari

güllerdiyari

Daimi Üye
Tepki
2.410
hem okudum hem ağladım ALLAH ım arkadaşının mekanını cennet eylesin ne güzel abdestli namazlı agrısız acısız vefat etmiş çok hayırlı bir insanmış,yavrularınada ALLAH herşeyin hayırlısını versin inşlh,gelen anneyede bravo herkes yapamaz kendi evladı ğibi davranamaz ALLAH ondan da razı olsun

Amin canim Rbbim c.c cümlemize hayirli ölümler versin insallah
Allah kimsenin evladini kimseye birakmasin insallah
yasayanlar icinde Rabbim c.c yardimcilari olsun

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
üzücü bir olay, Allah bütün annelerimizden razi olsun onlari basimizdan eksik etmesin ölmüslerimizinde mekani cennet olur insallah.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar