Bunlarda benim yaptığım el işleri....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serra

Aktif Üye
Tepki
193
:cicek:zehracigim sen bir harikasin tatlim emeklerin cok cok güzeller, seni tebrik etmek istiyorum o güzel ellerinine saglik canim.:cicek:

OP
zehra

zehra

Daimi Üye
Tepki
379
ellerıne saglık cok guzel yaptıkcada koy

teşekürler beğenmenize beni çok mutlu ediyor..yaptıklarımın hepsini ekliyeceğim inşlh ama daha sonra şuan yoğunum biraz...şimdi elimde kurdele nakışından seccade yapıyorum az bir şeyi kaldı..yetiştirmeye çalışıyorum sahibi çok merak ediyor onuda paylaşacağım inşallah
sizlerle çok güzel oldu...

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
ellerine sağlık zehra nakışların hepsi çok güzel olmuş ,geçen yıl hatta arara bu yılda gidiyorum,bende nakışa gittim ,seninkileri görünce çok hoşuma gitti,bakarsın bende yaptıklarımı atarım siteye :cicikadin:

OP
zehra

zehra

Daimi Üye
Tepki
379
ellerine sağlık zehra nakışların hepsi çok güzel olmuş ,geçen yıl hatta arara bu yılda gidiyorum,bende nakışa gittim ,seninkileri görünce çok hoşuma gitti,bakarsın bende yaptıklarımı atarım siteye :cicikadin:

teşekürler sizlerde yaptıklarınızı eklerseniz sevinirim..bende gidiyorum bu sene yine kursa ama ahşap boyamaya oraların tadı başka oluyor demi

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
çok hoşlar benin arkadaşımda yapıyo kurdela işi çok değişik şeyler çıkıyo ortaya

OP
zehra

zehra

Daimi Üye
Tepki
379
arkadaşlar çok teşekkür ederim uzun zamndır bu sayfama uğramamıştım bugün sizin mesajlarınız görünce çok mutlu oldum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar