Bulutların Arasında Hz. İsa

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
131539851198491.jpg

Madagaskar'ın doğusunda bulunan bir Fransız toprağı olan Reunion Adası'nda gizemli bir görüntü elde edildi.

Cirque of Mafate dağlarının tepesinde çekilen bu fotoğrafta, bulutların arasında Hz. İsa’nın silüeti görünüyor.

Bilimsel olarak açıklama getirilemeyen bu görüntüyü çeken amatör fotoğrafçı Luc Perrot, olayı şöyle anlatıyor: "Bulutların hareketini çekiyordum. Sonra onu fark ettim. İlk başta gökkuşağı tarzında bir şey zannettim ama değildi. Büyüleyici bir görüntü."

Yerden yaklaşık 2000 metre yükselikte Hz. İsa silüetini görüdüğünü dile getiren amatör fotoğrafçı, "Çektiğim fotoğrafları birçok arkadaşıma gösterdim. İlk baişta hepsi photoshop sandı. Ama değildi. Elimdeki tek kanıt şuan bu ve hiçbir şekilde üzerinde ne oynandı ne de bir değişiklik yapıldı" açıklamasında bulundu.

Çekilen fotoğrafın bilimsel araştırmaya girmesini talep eden Perrot, görüntüyle ilgili ilgili kişilerden sadece bir cevap istediğini söylüyor.

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
elifcim teşekkürler:huhuu:
ben bu tür şeylere pek inanmıyorum photoshop vardır mutlaka yeni bir meşguliyet arıyo millet şu mucizelere duydukları ilgiyi biraz ilme irfana ayırsalar insanlar herkes alim olur da işte safsatalarla ugraşmaya o kadar meraklıyız ki başka şeylere bakamıyoruz

OP
E

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
elifcim teşekkürler:huhuu:
ben bu tür şeylere pek inanmıyorum photoshop vardır mutlaka yeni bir meşguliyet arıyo millet şu mucizelere duydukları ilgiyi biraz ilme irfana ayırsalar insanlar herkes alim olur da işte safsatalarla ugraşmaya o kadar meraklıyız ki başka şeylere bakamıyoruz

malesef canım malesef .. ama ahir zamandayız böyle bişey varsa da eğer öyle bir dönemdeyiz ki herşey ibret artık ..

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
evet canım haklısın ama iyi bir kul olmak için illaki mucize gerekmez. Kainat başlı başına bir mucize bizim için zaten. Gökde Hz. İsayı görsek ne olur görmesek ne? Kabir de ilk sordukları Rabbin kim? Yani bu tür olayları çok abartıyoruz diye düşünüyorum bütün dünya olarak, nerede böyle bir şey görsek hemen üstüne atlıyoruz veya en ufak fısıltıya...En büyük mucize Kurandır. Açıp okumak ve keşfetmek gerekir diye düşünüyorum okudukça ne kadar mucizevi olduğu görülür zaten safsatalara mahal bırakmaz...
acizane görüşüm...

OP
E

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
evet canım haklısın ama iyi bir kul olmak için illaki mucize gerekmez. Kainat başlı başına bir mucize bizim için zaten. Gökde Hz. İsayı görsek ne olur görmesek ne? Kabir de ilk sordukları Rabbin kim? Yani bu tür olayları çok abartıyoruz diye düşünüyorum bütün dünya olarak, nerede böyle bir şey görsek hemen üstüne atlıyoruz veya en ufak fısıltıya...En büyük mucize Kurandır. Açıp okumak ve keşfetmek gerekir diye düşünüyorum okudukça ne kadar mucizevi olduğu görülür zaten safsatalara mahal bırakmaz...
acizane görüşüm...

estağ. canım tabi ki mutlaka, haklısın.. ben sadece öyle bir dönemdeyiz ki olsa bile şaşırmam demek istedim Peygamberimin bahsettiği ahir zaman ümmetiyiz sonuçta o yüzden söyledim ben..

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
estağ. canım tabi ki mutlaka, haklısın.. ben sadece öyle bir dönemdeyiz ki olsa bile şaşırmam demek istedim Peygamberimin bahsettiği ahir zaman ümmetiyiz sonuçta o yüzden söyledim ben..

yok canım benim. benim lafım sana değil zaten bugünlerde çook fazla bu olaylara takılan insan var cevremde hassasiyetim bundan sana bir sözüm yok tabiki

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar