Bugün Ne Giydik:) Geyik Versiyonu.. İçeri lütfen

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
hadi canlarim ,ben gedeyom,lak lak edemem,fazla,,,daha yatak odami temizliycem,askitom gelcek birazdan,cok ozlemis beni,,aslinda az once beraberdik ama.......
2427.jpg

Ay bana bişiler oliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :ates::ates::ates: :sok :dertli: :panter: :huri: :icelim:

OP
elis

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
Elis gız yavyum senin için açtum bunu konuyu, artık o narin vucudunu sergilemekten kaçmazsın deel mi:nazo:

aaah canim benim,iyi hos ettin de,dayana bilecekmisiniz,benim narin ve alimli vucuduma bakmaya,,,intigar etmeyin sonra,,,uzulurum bak,,,:dertli:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
yaa ben elisin buraya kendi resimlerini koymasını istemiyorum kıskanıyorummmmmm:gitme: ben hiç bu kadan seksü değilim

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
aaah canim benim,iyi hos ettin de,dayana bilecekmisiniz,benim narin ve alimli vucuduma bakmaya,,,intigar etmeyin sonra,,,uzulurum bak,,,:dertli:

ah canim benim,,yaninda olsam sana bi sunu tenefuus yapardim ama,,,,

Sunni teneffüs mü :findik: :findik:

Ah nerde bizde o şans :icelim:

yaa ben elisin buraya kendi resimlerini koymasını istemiyorum kıskanıyorummmmmm:gitme: ben hiç bu kadan seksü değilim

5 mp kamera al canem sende :kptmya:

OP
elis

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883

biliyom canim,hepiniz kiskancliktan kuduruyonuz,ama napam ALLAH vergisi,,,saklayamam ki,gozun gonlun acilsin,sekerim:hihh:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Kızlar benden küçük bir uyarı hızlıresim sitesindeki resimler bir süre sonra görünmüyor başka siteden ekleyin bence-ayse

Google a resim yükle yazınca bir sürü site çıkar önünüze-ayse

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
evet en kısa zamanda 5 magapiksel makina alcem ben o zaman görün beni

OP
elis

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
yaaa daha cok resmim varda ,koymuyom,ama kalbiniz saglamsa koyam,benden gunah gitti,,,,,,,,,,,,,

askitomla gecen yaz kiprista cekil\en resmimiz,,,

OP
elis

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
Kızlar benden küçük bir uyarı hızlıresim sitesindeki resimler bir süre sonra görünmüyor başka siteden ekleyin bence-ayse

Google a resim yükle yazınca bir sürü site çıkar önünüze-ayse

bak orasi bile kabul etmiyo beni,,,hep boyle dislandim iste,,milletin kiskancligindan sebeb,guzel olmak sucmu,ALLAHIM,,,,:aglayan:

OP
elis

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
Kizlar gercekten gideyom,,geceliklerimi deniyim,hangisi daha seksi onu goiyecem,yoksa hic giymesemmi,gerci her halimle gozelim ama,neyse bi bakacam artikin,geceki fotolarimida eklerim,,,,,,askitom geleyoooo,baayyyyyy

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar