Buda Benim Doğum Hikayem =)

G

guzelcem

Misafir
YÜCE ALLAHIM hamile anne adaylarımıza hayırlı sağlıklı doğum yapmayı nasip etsin..

G

guzelcem

Misafir
9 şubat 2009 yılında alışveriş merkezine eşimle gitmişdik doğum anına kadar hep gezdim :):bebecik merdivenlerden inince belime ve kasıklarıma ağrı oluşdu ben hiç panik yapmadım çünkü izmirli 3 çocuk annesi şube müdürümüzün eşi pınar hanım sancılarını çek doğumhaneye öyle git demişdi:) tamam demişdim neyse ki 10 şubat sabahı eşim ilçeden il merkezine devlet hastanesine beni hastaneye götürdü ben gitmek istemedim ne olur ne olmaz gitdik beni hemen doğumhaneye nts'ye bağladılar karnıma hemen bebeğin kalp atışlarını, herşey normaldi çok şükür:bebecik eşim bir yandan da özel odayı ayarlatmış tertemiz bakımlı temiz odamız ayarlanmışdı benim bir yandan da yatışımı yapıyorlardı ben artık telaşlanmaya başlamışdım bir o kadar da çok açdım bana özel odama bulgur pilavı- kuru fasulye - tel kadayıf tatlısı ben bunları yedim bitirdim 1 saat sonra aşırı kabızlık oldu rahatsızlandım nerdeyse aşcıyı gebertecekdim-kizgin:alsana: eşim gitdi göreve görümcem geldi saat gecenin 2 gibiydi uzanmışdım bel ağrısı çok şiddetli oldu önemsemedim:dertli:yarım saat ara ile bu ağrılar devam etdi ablamda kızım ne oluyor dedi abla dedim bebişim geliyor -hmm inanın hiç sesimi çıkartmadım ağlayıp bağırmadım RABBİME çok dualar etdim hatda 2 rekat şükür namazı kıldım inanın YÜCE ALLAHIM yardım ediyor canlarım çok çok dualar etdim sonsuz şükür etdim YARADANIMA ablam hayret etmişdi bana sabah 8 'e kadar sancılarımı çekdim hemşire hanım ve doktorum ebe hanım beni hemen doğumhaneye aldılar, çok zor doğum oldu 3 ebe hanım 5 hemşire hanım ve doktorum çok sıkıntı yaşadılar hiç unutmam hepsi çok profesyonellerdi, bebişim oksijensiz kaldığı için doğdukdan hemen sonra küveze alındı tam 1 hafta küvezde kaldı 3 kilo 950 gram doğdu MAŞAALLAH nur topu gibi doğdu resminide size göstereyim canlarım kendimle gurur duydum eşim de il emniyet müdürümüz ve personelimiz hastanedekiler, valimiz ve yardımcısı kaymakam bey ve eşi belediye başkanımız ve eşi garnizon komutanı ve eşi inanın çiçek ve ikramlar tatlılar doldu taşdı eşime dedim ki oğluşumuz çok uğurlu geldi eşimde evet güzelcem demişdi... sadece o zor doğumdan 3 tane estetik gibi dikiş atıldı hepsine minnetdarım:))) 6 ay boyunca gelenim -gidenim eksik olmadı ALLAH RAZI OLSUN ....

G

guzelcem

Misafir
11022009sa.jpg

G

guzelcem

Misafir
Canlarım bu oğluşum doğumdan 1 saat sonrası eşim çekmiş aslında yasak eşim gizli çekmiş:bebecik:bebecik:bebecik:bebecik

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar