Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

'Bu Şehir Arkandan Gelecek (Atv)

Konu, 'Eski Sezon Yerli Diziler' kısmında nk83 tarafından paylaşıldı.

 1. nk83

  nk83 Admin + Sitenin Hikaye Yazarı

  Kayıt:
  24 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  64.774
  Beğeniler:
  84.097
  [​IMG]

  'Derin' ve 'Ali'nin hikayesi başlıyor

  Senaryosunu Ece Yörenç'in kaleme aldığı, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı'nın üstlendiği 'Bu Şehir Arkandan Gelecek'te 'Ali' karakterine hayat verecek olan Kerem Bürsin İstanbul'da 'Derin' (Leyla Lydia Tuğutlu) ile tanışıyor. Ardından öz babası rolündeki (Gürkan Uygun)'la karşılaşıyor.


  ÇOK YAKINDA ATV EKRANINDA

  Başrollerinde Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun'un yer aldığı, Ay Yapım'ın yeni projesi 'Bu Şehir Arkandan Gelecek'in ilk tanıtımı yayınlandı. Çok yakında atv ekranlarından izleyicisiyle buluşacak dizinin yayınlanan tanıtımı heyecanı artırdı.

  Yayınlanır yayınlanmaz sosyal medyada gündem oluşturan tanıtımda, henüz 4 yaşındayken annesi gözlerinin önünde öldürülen ve bu acı olaydan sonra hayatı yük gemilerinde geçen 'Ali'nin (Kerem Bürsin) yıllar sonra İstanbul'a zorunlu gelişine yer verildi. Tanıtımda, İstanbul'da geçmişinin acı dolu hatıralarının canlanmasından korkarken tesadüfen hayatının aşkı 'Derin'le tanışan 'Ali'nin, şehri 'Derin'le birlikte ilk defa gezdiği eğlenceli sahneler de yer aldı.

  'Ali'nin gerçek babası olduğunu bilmeden bir zamanların efsane boksörü 'Şahin Vargı' (Gürkan Uygun) ile karşılaştığı anlar da merak uyandırdı. Senaryosunu Ece Yörenç'in yazdığı, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı'nın üstlendiği 'Bu Şehir Arkandan Gelecek'in oyuncu kadrosunda Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu, Gürkan Uygun'un yanı sıra Osman Alkaş ve Defne Kayalar yer alıyor. 'Bu Şehir Arkandan Gelecek', çok yakında atv'de izleyiciyle buluşacak.  [​IMG]

  [​IMG]