Bu krem Türkiye'de varmı kızlar?

duru_su

Aktif Üye
Tepki
198
kızlar ben bu kremi hep almanyadan getirtiyorum. Ama Türkiyede bulamadım. çok hoşuma gidiyor yumuşacık yapıyo ellerimi. Bir bulabilsem burada çok sevincem ya:dertli:

Ekli dosyalar

• bebe%20cream.gif
    bebe%20cream.gif
    14,8 KB · Görüntüleme: 32

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
malesef bi fikrim yok internet sitelerinden araştırdın mı:findikim:

OP
duru_su

duru_su

Aktif Üye
Tepki
198
araştırdım kızlar ama bulamadım ondan sordum yinede çok sağolun

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bebe ürünleri burada yok maalesef canım. :sim3:

H

Hera

Misafir
Bu ürün yok lakin Bu ürün Muadili çok ürün var memnun kalacağınız bu arada Yurt dışın dan Alışveriş sipariş olayı açıldı artık yasak değil :sirin::sirin:

H

Hera

Misafir
Bu habere çok sevindim , bilgilendirdiğin için teşekkürler Hera.. Muadilleri de paylaşırsan seviniriz.

Rica ederim bende çok sevindim yalnız bunun ardın dan kötü bir haberim daha olacak üzücü bir çok ürüne zam yapılmış atıyorum 100 Milyon daha fazla yada bir parfüm 40 milyon 30 milyon farkla satınalıyorsunuz zamlı olarak açılmış çok sinir oldum Böyle olduktan sonra Taksitle Türkiyedeki Mağzalarımızdan alırız böyle yapmaları üzücü oldu

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Hadi ya , gerçekten sinir bozucuymuş , iyi birşey yapacaklarsa illa kötü haber de veriyorlar.
Kendi ülkemden alışveriş yapmayı tabiki tercih ederim ama fiyatlar diğer ülkelere göre çok fazla bazı ürünlerde , vergilerde ayarlama yapsınlar yurt dışı fiyatları yükselteceklerine değil mi ama , bir de yurt dışı alışverişi yasaklamak özgürlüğe yapılan bir kısıtlama gibi . Gerçi bu nedenleri de düşünmüşler ki özgürlüğümüzü geri verirken fiyatlara da zam yapmışlar , yine dönüp dolaşalım var olanla yetinmeyi bilelim diye :)

H

Hera

Misafir
Evet aynen dediğin gibi özgürlüğümüzü kısıtlıyor ve mecbur ediyor sinir bozucu avantajımızı dez avantaja çevirmek zorundalar mı :alsana: Haksızlık ama elden ne gelir

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar