Bu kız beni deli etmek üzereeee

yesilgosluMELEK

Aktif Üye
Tepki
237
arkadaşlar işyerimde 8 aydır çalışıyorum bi kız var 29 yaşında çirkinmi çirkin fiziğide çok kötü boyu çok fazla kısa çirkin bişey
ben kimseyi dış görünüşüyle yargılamam ama bunun İÇ GÜZELLİĞİ de yok...

bu kız 5 senedir bu şirkette çalışıyor ben 8 aydır .. eski olmasının verdiği güvenle benim herşeyime karışıyor haddi olmayan şeylere olur olmaz
çünkü beni çok kıskanıyor kıskançlığından yapıyor
şirkette patron dışında kimse kimseyi uyaramaz...

kendisi sürekli telefonda özel görüşme yapıyor ama beni konuşurken görsün ben telefondayken kapatsana niye konuşuyosun falan diyo

geliyo benim masama yorum yapıcak bişey buluyo işime karışıyo ben ondan küçük olduğum için bitek bana geçiyo havası birde yeniyim ya..

bugün yine öğlen paydosunda telefonla konuşurken gördü ..
geldi bana diyorki kapat istersen ? böyle cırlayarak...
bende dedimki sanane seni ilgilendirmez diyorki böyle olursa uyarı alırsın yakında
bende dedimki şimdiye kadar almadıysam şimdiden sonra almam merak etme sen kendine bak sen benden daha çok konuşuyosun dedim..
hayır efendim konuşmuyorum .. kapat o telefonu patrona söylerim diyo
tatrtıştık ama sinirlerimi zıplattı öğlen arası-kizgin

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
sana neden bu kadar takık acaba...en baştan beri mi böyle yoksa aranızda başka bi sürtüşme mi geçmişti

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
valla böyle uyuzlar çıkıyo iş yerinde benim eski çalıştığım yerde de vardı bende sinirlenip işi bırakmıştım:sinifsinif:

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
hic ilgilenme bence duyma bile,,,senin sinir oldugunu gorunce daha cok yapiyo,ekmegine yag surme,,,var oyle arizali tipler,ama bunlara beyil vermemek lazim,,,

OP
yesilgosluMELEK

yesilgosluMELEK

Aktif Üye
Tepki
237
sana neden bu kadar takık acaba...en baştan beri mi böyle yoksa aranızda başka bi sürtüşme mi geçmişti

yok aramızda böyle bi sürtüşme geçmedi ama bana takık olmasının nedeni bence beni kıskanması ondan çokkk çokkk güzelim çünkü şirkette göze batıcak bişey olsa ondan başka herkes uyarır öncelikle patronum uyarır o kim oluyo şefim değil bişey değil alt tarafı bi muhaseci -kizgin

OP
yesilgosluMELEK

yesilgosluMELEK

Aktif Üye
Tepki
237
hic ilgilenme bence duyma bile,,,senin sinir oldugunu gorunce daha cok yapiyo,ekmegine yag surme,,,var oyle arizali tipler,ama bunlara beyil vermemek lazim,,,

evet öyle ama insan karşılık vermeden duramıyo okadar cins bişeyki yapı olarak çok gaddar birisi zaten telefonda işle ilgili konuşsa bile hemen ters ters konuşuyo millete birde onun karakteri böyle her b..ka karışır hep

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
yok aramızda böyle bi sürtüşme geçmedi ama bana takık olmasının nedeni bence beni kıskanması ondan çokkk çokkk güzelim çünkü şirkette göze batıcak bişey olsa ondan başka herkes uyarır öncelikle patronum uyarır o kim oluyo şefim değil bişey değil alt tarafı bi muhaseci -kizgin

ama iş yerinde güzelliğin filan ne alakası var ki yani güzel olduğun içn kıskanması çok saçma....

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Başka bir nedenden olmadığına eminmisin ?

Ben de İlknur gibi düşünüyorum,işiniz güzellikle değil sonuçta zekayla alakalı:dusun:

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
güzeller bazen kompleksli tipler tarafından her ortamda bir rahatsızlık uyandırır..
çekememezlik olmuştur.... tahmin edebiliyorum..
eğer böyle seni rahatsız etmeye devam ederse senin yerinde olsam ,şikayet ederdim.
ama ederken asla ben güzelim beni çekemiyor deme.
nedenini bilemiyorum ama şu şu şekilde bana rahatsızlık veriyor diye yaşadıklarını anlat...

OP
yesilgosluMELEK

yesilgosluMELEK

Aktif Üye
Tepki
237
güzeller bazen kompleksli tipler tarafından her ortamda bir rahatsızlık uyandırır..
çekememezlik olmuştur.... tahmin edebiliyorum..
eğer böyle seni rahatsız etmeye devam ederse senin yerinde olsam ,şikayet ederdim.
ama ederken asla ben güzelim beni çekemiyor deme.
nedenini bilemiyorum ama şu şu şekilde bana rahatsızlık veriyor diye yaşadıklarını anlat...

aynen okypeteye katılıyorum beni çekemediğinden yapıyor yoksa benim telefon konuşmamdan onane patronun kızımı sanki

zaten tipini görseydiniz meymeletsizliği yüzünden okunuyor :kahve:
ama 5 senedir buşirkette patronumuz çok iyi
o eski olmasının verdiği güçle böyle davranıyor ama kusura bakmasın yeniyim diye kendimi ezdiremem

HayyaL

Üye
Tepki
17
Dediğini anlayabiliyorum benim şirketimde de aynı tipler var... :ilknur:
Böylesine nazikçe kendini açıklayacaksın, seni bilerek delirtmeye çalışıyor da olabilir.
Sonradan da aaa bakın YGM ne kadar geçimsiz diyecek insanlara karşı...
Dış görünüş yüzünden bana da çok taktılar vaktiyle, maalesef kadının düşmanı gene kadın... :ates:
Sen umursamadıkça susacaktır...

gülo

Aktif Üye
Tepki
221

Büyügün olarak sana bir tavsiyem insanları bulundugu iş bölümlerindeki konuma göre küçümseme alt tarafı muhasebeci diyorsun orda sende yeni işe girmişsin seninde böyle hitap şeklini begenmedim işyerlerinde şunu unutma özellikle özel işyerlerinde herzaman patronlar verimli tecrübeli elemanları tutarlar o bayanında sana karşı yanlışlıkları çok tabiki bence sen onunla hiç muhatap olma çalış işinle kendini sevdir patronuna sana kimse birşey yapamaz oda iyice kendi kendini hasedinden yer tamammı bitanem

duru_su

Aktif Üye
Tepki
198
Sana bir örnek vereyim kavak yellerini izliyomusun bilmiyorum ama ordada minenin başında aynı şey var:) dış görünüşünü küçümsemeni doğru bulmadım. tamam seni çok iyi anlıyorum onda mutlaka kompleks vardır diye bütün bunları yapıyodur sana karşı.ama bence sen hiç umursama hatta sinirlenme eğer sinirlenirsen ona cevap verirsen onun daha çok hoşuna gider.dalgaya al onu hatta her yaptığına gül.kafana takma böyle sorunlu insanları boşver.

OP
yesilgosluMELEK

yesilgosluMELEK

Aktif Üye
Tepki
237
Büyügün olarak sana bir tavsiyem insanları bulundugu iş bölümlerindeki konuma göre küçümseme alt tarafı muhasebeci diyorsun orda sende yeni işe girmişsin seninde böyle hitap şeklini begenmedim işyerlerinde şunu unutma özellikle özel işyerlerinde herzaman patronlar verimli tecrübeli elemanları tutarlar o bayanında sana karşı yanlışlıkları çok tabiki bence sen onunla hiç muhatap olma çalış işinle kendini sevdir patronuna sana kimse birşey yapamaz oda iyice kendi kendini hasedinden yer tamammı bitanem

ben onu küçükmemiyorum konumuna göre tabikide öyle bişey olamaz sonuçta herkes ekmek parasını kazanmaya gidiyo
benim demek istediğim alt tarafı bi muhasebeci kız patronum değil müdürüm değil bana hesap sorsun....

melek annem

Aktif Üye
Tepki
192
Sana bir örnek vereyim kavak yellerini izliyomusun bilmiyorum ama ordada minenin başında aynı şey var:) dış görünüşünü küçümsemeni doğru bulmadım. tamam seni çok iyi anlıyorum onda mutlaka kompleks vardır diye bütün bunları yapıyodur sana karşı.ama bence sen hiç umursama hatta sinirlenme eğer sinirlenirsen ona cevap verirsen onun daha çok hoşuna gider.dalgaya al onu hatta her yaptığına gül.kafana takma böyle sorunlu insanları boşver.

canım bende cvp yazacakken aklımdan kavak yellerinden mine geçmiştii;oda mücadele etti karşısındakine haklı bile olsa cvp vermedi bence sende öle yap enimin sen kazanırsın

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar