Bu Bölüm Hakkında Çok Önemli Bir Uyarı!!!

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
"SİZDE ÜYE OLUN BAŞKALARINI ÜYE YAPTIKCA ONLAR SİPARİŞ VERDİKÇEDE BÜTCENİZE PARA ÜSTÜNE PARA KATIN KENDI ALT KADRONUZU KURDUKCA ONLARDA DAHA KURDUKCA KAZANCINIZ KATLANSIN."

vb. türü mesajlarla zincir ve benzeri yollara sevk eden mesajlar kesinlikle yasaktır. Bu konulara bu siteyi alet etmem. Ama vb. gibi firmaların çalışma prensiplerini anlatmak isteyen anlatır ama gel işte benim mail adresim bu, beni referans göster kadroya gir gibi içeriğe sahip mesajlar silinecektir.

Dikkate alırsanız sevinirim..

Tepki
1
merhabalar peki ben bunu arkadaşlarla nasıl paylaşabilirim siteyi kullanmakla hiç bir ilgisi olduğunu düşünmemekteyim, burada birçok arkadaşımızın para kazanmaya ihtiyacı var bu bir destektir yanlış anlaşılacak bir durum yok, yardımcı olursanız memnun olarum hoşçakalın

Tepki
42
bende zeynep bardakçı arkadaşımıza katılıyorum bir çok arkadaş çoçuğu yada eşi dolayısıyla dışarda çalışma imkanı yok ne zararı var bu bilgiyi paylaşmanın sonu yasal bişey bu.... açıklama bekliyorum

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
arkadaşlar merhaba ben 5 aydan beri orıflame satış elemanlığını yapıyorum şubat ayında 355 tl maaş aldım inş gelecek ay 600 olacak maaşım çalışmak isteyen arkadaşlar varsa hertürlü yardımı yapıyorum tlf bekliyorum üstelik bu ay üyelik ücretsiz ve 300 tl hadiyeleri var tlf XXXXXXX adım dilek

arkadaşlar geçen aya kadar iş arıyordum

nette tesadüfen XXXXXXXXXXXXXX bu siteyle karşılaşana kadar ...

okudum iş matığıma yattı denemek istedim iyikide yapmışım şimdi en azından kendi giderlerimi karşılayacak kadar hatta çok daha fazlasını kazanıyorum...

ben analatmaya kalaksam fırsatları çok zun sürecek en iyisi daha profosyonel bir dille anlatılmış olan siteyi ziyaret edi bir bakın
iş arayanlara iş ek gelir isteyenlere büyük fırsat...

sadce 10 lira ile başlayan bir serüven ve bu gün ben tam 540lira kazandım hemde ilk ayımda daha ilerde ne olur siz düşünün...

XXXXXXXXXX en azından denemeye değer 10 lirayı nelere vermiyoruzki

Şimdi bu mesajlar ;bu bölüme açılıp daha sonrasında görevli arkadaşlarım tarafından paylaşımdan kaldırılan konuların sadece 2 tanesi...
Bizler üye olurken Site Kurallarımızı okuyarak üye olduk ki;
Site Kurallarımızın 11.maddesinde:
11 - Site genelinde farklı sitelerin reklamını yapmak, siteyi ticari bir amaç için kullanmak yasaktır. yazmaktadır.
Bu da;benim yukarıda yazdığım uyarının aynısıdır.
Çünkü bu site ticari amaç için kullanılmak üzere açılmamıştır.Eğer öyle olsaydı bu ve bunun gibi bir çok reklam kokan konular olurdu.
Site Kurallarımızı okuyup kabul ettiğiniz gibi,buna da uymak görevimizdir.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar