Browni Tadında Kurabiyeler..

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116

akca

Üye
Tepki
62
bugün kurabiyeyi deniyordum kakaonun eksik oldugunu gördüm ben 2yemek kasıgı koydum ölçüsünü tam verirsen iyi olur

gizemlii

Daimi Üye
Tepki
290
Seninki de çok güzel olmuştur eminim canımm, çok hafif ve lezzetli oluyo gerçekten de. Herkes ıslak kek gibi olmuş ama kurabiye diyo. orjinal bi fikir yani :hihi:

bi dahakine tarçın da koyucam öyle deneyeyim bakalım nasıl olacak

Ooooo evde dursam daha neler neler yaparım da iş kadınıyım malum -ciko Afiyet olsun tatlımm bi gün yapayım sen de gel valla parmaklarını yersin :hihi:

Bence de gelmeniz lazım uzun zamandır arkadaşım gelmiyo eve :hihi: Ama ama ben 7 gün doluyum :uzgun: Amaaaan kahvaltıya gelin hafta sonu nolcak -rgulu Ayşş havaya girdim :1: :deli:

evet evet kahvaltıda olur farketmez sen bize hünerlerini sergilersinnn artıkk tabi havalarada girersin böle heheheh :1::1::1::1::1:

OP
gülsemin

gülsemin

Daimi Üye
Tepki
1.282
bugün kurabiyeyi deniyordum kakaonun eksik oldugunu gördüm ben 2yemek kasıgı koydum ölçüsünü tam verirsen iyi olur

Ayy kakao yu yazmayı unutmuşum kimse de dememiş :hihi:

Tatlım dolu dolu 2 yemek kaşığı koyuyorum ben bol kakaolu seviyorum 3'e de çıkarabiliyorum o anki ruh halime göre :kahkaha:

akca

Üye
Tepki
62
kurabiyenin güzel görüntüsünden kimsenin aklına gelmemiştir umarım dün akşam yaptım güzel oldu içine fındık parçalarıda konabilir üzerine çikolata sos falan hersey yakışır tşk

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Ellerine sağlık canım harika görünüyor tarifi aldım bu akşam gelicek olan misafirlerime yapıcam Teşekkürler paylaşım için:huhuu::huhuu:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Allahım bu ne güzel bir lezzetdi Gülsemincim dün akşam kurabiyeyi yapdım ve herkes bayıldı hele ben bittim bu güzel tarifin için teşekkür ederim canım:huhuu:ben fındık ve tarçında ekledim tarife kakaolu yaptığım her tarife katarım aslında tarçını çok güzel bir lezzet oluyor kakao ve tarçın birleşince:huhuu::huhuu:

OP
gülsemin

gülsemin

Daimi Üye
Tepki
1.282
Allahım bu ne güzel bir lezzetdi Gülsemincim dün akşam kurabiyeyi yapdım ve herkes bayıldı hele ben bittim bu güzel tarifin için teşekkür ederim canım:huhuu:ben fındık ve tarçında ekledim tarife kakaolu yaptığım her tarife katarım aslında tarçını çok güzel bir lezzet oluyor kakao ve tarçın birleşince:huhuu::huhuu:

Beğenilmesine çok sevindim canım :huhuu: Ben de bir dahaki yaptığımda fındık veya ceviz ve tarçın da ekleyeyim. Daha lezzetli olur mutlaka. Afiyet bal şeker olsun yarasıınnnn :cokkomik:

canım enfes görünüyo ellerine sağlık ama ben nasıl geliyim taaa buradan :dertli:sen bana en iyisi kargo yap ordan :D

Başım üstüme tatlımmmm :dill: -ciko

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar