Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Braun SensoCare'den İdeal Isı Ayarı

Konu, 'Saç şekillendiriciler (maşa,düzleştirici..)' kısmında sadiye tarafından paylaşıldı.

1. sadiye

sadiye Admin

Braun SensoCare'den İdeal Isı Ayarı

Yeni Braun SensoCare, içindeki sensörler sayesinde her bir saç telinin nem oranını algılayarak, sıcaklık seviyesini kendiliğinden ayarlıyor. Böylece saça kökten uca kadar ideal ısıyı uygulayarak güvenle şekillendirme sağlıyor.

Braun SensoCare saç şekillendirici, saçınızı hissedererek en üst düzey ısı koruması için sıcaklığını ayarlar, tüm saç tiplerine uygun olarak sınırsız sayıda saç şekli yapmanızı sağlar. Braun SensoCare saç şekillendiricisine, saçınızın özelliklerini girerek kendinize özel bir profil kaydedebilir ve 3 farklı profil oluşturabilirsiniz.

Düzleştirme, mükemmel bukleler ve dalgalar için geliştirilen Braun SensoCare, sensörleri sayesinde saçınızı hissederek her saç telinin nem miktarını ölçer. Saçınızı saniyede 20 kere algılayan yeni Braun SensoCare, en iyi derecede ısı kontrolünü sağlamak için plaka ısısını sürekli olarak saçınıza göre ayarlar.

Kaynak: iVillage Türkiye

Ekli Dosyalar:

bitter_im bunu beğendi.
  2. bitter_im

bitter_im Admin

Bende istiyorum :eek:fff:

sadiye bunu beğendi.
  3. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    sadiye

sadiye Admin

Bende Braun kullaniyorum. :ask:

4. ferah

ferah Daimi Üye

kızıma alıcam bende karar veremedim ama ,buharlı olanlar nasıl diye düşünüyorum belki saçlar kırılmaz:acep: