Böyleyken böyle ....

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Aramıza hoşgeldiniz :sirin: sitemizde faydalı bilgiler bulabileceğinizi düşünüyorum belki motive olmak adına kendinize bir sayfa açıp zayıflama yolundaki çabalarınızın günlüğünü tutabilirsiniz. Bu sayede hem arkadaşlardan destekleyici mesaj hemde farklı öneriler alabilirsiniz

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
ßen çok zayıfım biliyormusun ? Hatta o kadar zayıfım ki bayan olduğumu bir albenimin olduğunu asla düşünmüyorum.Göğüslerim yok kemiklerim dışarıda.
Ama bana bütün bunları hissettirmeyen bir sevdiğim var..Başlarda bende bunu çok sorun ederdim fakat emin ol herşeyi değiştiren kabullenmem oldu..Ben böyleyim de..Bak ellerimiz var ayaklarımız var duyu organlarımız çalışıyor..İletişime geçiyor sohbetler ediyoruz..Şükürler olsun ki bu kadar uzvumuz çalışıyor..Aman arkadaşım tek derdimiz bu olsun..Allah başka dert vermesin..Seninle bir olalım sen kilo ver bende alayım çalışalım birlikte başaralım bu işi..Destek olmaya hazırım.

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
Öncelikle aramıza hoşgeldin diyeyim de kaynamasın :D

kilolu olunca insan mutsuz ,depresif ve agresif bişey oluyor işte.
Halt etmişsin sen onu :nazo: sor bakalım kızlara ben ölemiyim benim yerimde olsan ne yaparsın acep 100 ü devirdim fazlam var eksiğim yok :nazo: önce kendinle barışık olman lazım sonrasında herşey hallolur arkadaşında sorun etmiyormuş bak ne kaa guzel daha ne istiyorsun bırak kafaya takmayı da derslerine okuluna odaklan şunu da unutma ki bazı insan da stres te kilo sebebi ;) (hem aramızda kalsın da erkekler hafif kilolu kadınları sever :D şikayet olacağını sanmam rahatına bak :) )

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Hoşgeldin canımcım :ask:
Bende bu ara spora verdim kendimi :ne::ne:
Cidden manyaklaşıyor insan benim basen sorunum var
Sinirlerim bozuluyor kg veriyorum şuan hızlı bir şekilde ama basen gitmiyor :(
Hep bacak çalışıyorum genede gitmiyor :ne:
Kalıcı olman dilegiyle.

OP
E

estaapisipisi

Yeni Üye
Tepki
8
Öncelikle herkese teşekkürler :)) Hoşbuldum :)
Dert etme diyende var çalış çabala bu problemi aş diyen de ..ki herkes haklı :istebu:
Herkese tek tek cevap yazacağım ama birazdan sınava gitmem gerekiyor :mad:
Bu arada diyetisyene gittim :nazo: ama üniversitenin hastanesine gittiğim için pek ayrıntı yok .. bi liste tutuşturdu elime :eek:fff: şimdilik evde pilates yapmaya başladım..kendi çapımda :nazo: inşallah gelişmeleri paylaşacağım (lütfen bi gelişme olsuuun :acep: ) Ama bu süreçte buraya mı yazmaya devam etmeliyim yoksa başka bir başlık altında mı toplanmalı bilemiyorum.. Bir moddan tavsiye alsam iyi olur :))

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Bu gibi durumlarda kişinin kendi düşüncesi daha önemli eğer sen bundan rahatsızlık duyuyorsan kendini rahat hissedeceğin kiloya gelene kadar çalış çabala :D diyetisyen kontrolünde olman çok iyi birinin takibi altında olmadan insanın kıvırma olasılığı çok yüksek oluyor :hihi: inşallah faydalı da olur istediğin sonuca ulaşırsın :istebu:

Sınavında da başarılar dilerim :sirin:

Verdiğim linke tıklayarak konunuzu açabilirsiniz Sağlıklı Yaşıyorum :) - Hanimefendi.com - Kadın sitesi

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
aramıza hoşgeldiniz,sağlık sorunları yoksa biraz kilonun bir sakıncası yok(kendim öyleyim ondan biliyorum:D)mutlu olmanın kiloyla ne ilgisi var aksine hafif balık etli olanların daha pozitif ve neşeli olduğunu düşünüyorum ama dediğim gibi sağlık sorunları yoksa...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar