Boşanmak

cannur

Aktif Üye
Tepki
70
aldıgımız kararlar hayatımıza şekil verir.umarım hakkınızda hayırlısı olur:gitme:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Ayrı evlerde olmak başlı başına bir tartışma konusu
Öyle icap etti, bir süre sonra herşey düzelecek diye böyle yaşamakta sakınca görmedim ama hiç bir şey değişmedi, değişmiyor, değişmeyecek :(

şimdi yanlış anlamada sen diyodun ya kafama göre takılıyorum çok güzel die bunu çok uzun bi zaman önce demiyodun bi kaç gün önce mutluydun.....diyorum ki bu mutluluğu bozacak bişey mi oldu?ayrıca ayrı evde oturacağını bile bile evlendin.baya da bi zaman geçmiş.ailenle konuşup bi şekilde beraber yaşamaya başlayabilir çocuk sahibi olabilirsin.bu da bi ayrılma sebebi değil bence.son bişey daha hadi boşandın baban başka biriyle evlenmene izin verecek mi?çocuk sahibi olmak istiyorum demişşin ya ondan soruyorum bunu da.cevaboın verirse neden o kişi şu an evli olduğun kişi olmasın???

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
şimdi yanlış anlamada sen diyodun ya kafama göre takılıyorum çok güzel die bunu çok uzun bi zaman önce demiyodun bi kaç gün önce mutluydun.....diyorum ki bu mutluluğu bozacak bişey mi oldu?ayrıca ayrı evde oturacağını bile bile evlendin.baya da bi zaman geçmiş.ailenle konuşup bi şekilde beraber yaşamaya başlayabilir çocuk sahibi olabilirsin.bu da bi ayrılma sebebi değil bence.son bişey daha hadi boşandın baban başka biriyle evlenmene izin verecek mi?çocuk sahibi olmak istiyorum demişşin ya ondan soruyorum bunu da.cevaboın verirse neden o kişi şu an evli olduğun kişi olmasın???

İlknur diyeceklerime tercüman olmuş.

Canım seviyosan neden ayrılıyosun?

Sen değilmiydin bir kaç gün önce o mesajları yazan..

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121

ilknurum ya seni çok seviyorum ben sorucaktım soramadım

ümitsiz vaka

Aktif Üye
Tepki
59
nasıl yani yorumlara baktımşaştım hem evli hem ayrı evde mi yaşıyosunuz böyle evlilik mi olur ya boşanın gitsin valla neden böyle bi evlilik yaptınız ki çok saçma

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
güldengül,
anlattığınız kadarıyla evlilğinizin çokta sağlam temellere dayanmıyor sanırm
biraz açıksözlülük yapacam ama:dertli:

sadece şunu söyleyim bugün ayrılmasanız bile sanırm bu birlikteliğinizin sonu ayrılık olacak

tabi temennimiz sorunlarınızı çözüp kaldığınız yerden devam etmeniz

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
49 yaşında birinin baba olmak istememesinin bir nedeni olmalı Senin açında da şöyle söyleyebilirim baba olmak istemeyen birine çocuk doğurulmaz neticede onun çocuğunu doğuracaksın iyi düşün:sok

OP
T

Tash_hatun

Misafir
bak güzelim çok büyük aşkla bağlıyız demişssinz.. bende boşandım hala deliler gibide seviyorum eski eşimi çocuğumuz yoktu o istiyodu ben gencm dha olmaz işim var bi herşey rayına otursun deikçe üsteliyodu işde kıskançlık yapıyodu her bişeyime karışıyodu istioduki beni sadece o görsün onun için yaşayayaım krizlere giriyodu bri bna iltifat falan ednce iş yernde dvmlı onunlaydım evde dvmlı onunlaydm işimi gücümü ona göre ayrldm ona göre üni okuduğm halde üstüme gdyrdu işi bırak demeye başladı bebek istiyorum demeye başladı ve bıkacak duruma geldm çok büyük sorunlar gbi görmeye başladım olayları ve bşandım hala görüşüyoruz evlatlık bi kızım var babası sanıo onu suandada bizde şuan gidip onun boynuna sımsıkı sarılıp seni seviorum demeyi çok istiyorum ama grur işte o çok diretti boşanmamak için ben seni sevmiyorum artık anlamıyomusun bitti dedim ayrılmak için elmden geleni yaptım.. ve gerçekten pişmanım keşke biraz arayı açsaydım ayrı kalmayı deneseydm belli bi süre belirleseydm mesela 1 ay hiç görüşmeseydik düşünseydik falan ama öyle olmadı evi ayırdım işte birlikteydik aynı eve girmioduk ama okulama kadar geliodu yne olay oluodu.. ayrıldıktn snra çok zorlandım keske dedim iyi düşün keske deme sende benim gibi..

OP
G

guzelcem

Misafir
Bacım sen kafana koymuşsun YÜCE ALLAHIM sonunuzu hayır eylesin ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN. bu hayat tek başına hele dul adınla çekilmez çok iyi düşün:gitme:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
bak güzelim çok büyük aşkla bağlıyız demişssinz.. bende boşandım hala deliler gibide seviyorum eski eşimi çocuğumuz yoktu o istiyodu ben gencm dha olmaz işim var bi herşey rayına otursun deikçe üsteliyodu işde kıskançlık yapıyodu her bişeyime karışıyodu istioduki beni sadece o görsün onun için yaşayayaım krizlere giriyodu bri bna iltifat falan ednce iş yernde dvmlı onunlaydım evde dvmlı onunlaydm işimi gücümü ona göre ayrldm ona göre üni okuduğm halde üstüme gdyrdu işi bırak demeye başladı bebek istiyorum demeye başladı ve bıkacak duruma geldm çok büyük sorunlar gbi görmeye başladım olayları ve bşandım hala görüşüyoruz evlatlık bi kızım var babası sanıo onu suandada bizde şuan gidip onun boynuna sımsıkı sarılıp seni seviorum demeyi çok istiyorum ama grur işte o çok diretti boşanmamak için ben seni sevmiyorum artık anlamıyomusun bitti dedim ayrılmak için elmden geleni yaptım.. ve gerçekten pişmanım keşke biraz arayı açsaydım ayrı kalmayı deneseydm belli bi süre belirleseydm mesela 1 ay hiç görüşmeseydik düşünseydik falan ama öyle olmadı evi ayırdım işte birlikteydik aynı eve girmioduk ama okulama kadar geliodu yne olay oluodu.. ayrıldıktn snra çok zorlandım keske dedim iyi düşün keske deme sende benim gibi..

Canım ölümden öte köy yok,hiç bir şey için geç değil..

Onun sana karşı olan sevgisi de bitmemiş anladığım kadarıyla

İlerde keşkeyle başlayan cümleler kurmamak için gurunu bir kenara bırak...

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261

gurur ona karşı hissettiklerinizi değiştirebilecek mi?bırakın gururum için söylememeyi,ipe de götürseler bağıra bağıra söylerim.hiç bir şey için geç değildir!

OP
G

Gülden Gül

Misafir
Hayr dileklerinde bulunan herkese teşekkür ederim. Allah razı olsun kızlar...

Ben mutluyum, böyle iyiyim diye kendimi kandırmış durmuşum. Bunu anladım.
Bir süredir aklımdan silmiştim ama kalbimden silemiyordum, demekki vakti varmış...

C.tesi günü onu ikna etmem zor oldu, boşanmayı kabul etmedi
Ben salya sümük ağlayıp zırladım, sinirlerim çok bozulmuştu :aglayan:

Sonunda ikna ettim ve bani üç telakta boşadı:gitme:

Çok üzüldüm, oda çok üzüldü...
Çok ağladım, hala gözyaşlarıma hakim olmakta zorlanıyorum, en kötüsüde kalbim acıyor...
Sanırım uzunca bir sürede acıyacak.

Bugün resmi boşanma işlemlerini başlatacak...
Her büyük aşkın sonu güzellik olmuyormuş onu anladım.
Rabbim hayırlısını versin inşallah...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar