Bölgesel Fazlalıklara Çözüm!

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Biçimli kalçalar:

Öncelikle vücudunuz üzerinde yapacağınız tüm çalışmaların zaman gerektirdiğini, sabır ve istikrarın önemli olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Kalça kaslarını her gün çalıştırın. Sonunda istediğiniz duruma geldiğini göreceksiniz.

Bu konuda en garantili yöntem merdiven çıkmaktır. Asansörleri ve yürüyen merdivenleri unutun. Step yapmak da aynı derecede başarılı sonuç verecektir. Merdiven aralıkları az olduğunda ikişer ikişer çıkmak daha faydalıdır. Bunu yaparken, kalçanızdan kuvvet alın.

Çoğunlukla çocukların ayağında gördüğünüz patenlerin, sizin için muhteşem olacağını biliyor muydunuz? Paten kayarak sadece kilo vermez, bacak ve karın kaslarını da çalıştırırsınız.

Televizyon seyrederken bile kalçalarınızı çalıştırabilirsiniz. Bunun için oturduğunuz veya uzandığınız yerde, poponuzu sıkıp gevşetin. Bu sırada karnınız içeride, omuzlarınız geride olsun.

Sarkık Kollar:

Kollarınızı eski gergin günlerine döndürmek istiyorsanız, biseps ve triseps kaslarını çalıştırmalısınız. İki elinize su dolu şişeleri alın. Kollarınızı önde birleştirin. Ellerinizin üstü yere baksın. Kolunuzu yavaş yavaş kaldırın ve indirin.

Diğer bir egzersiz için, ağırlığı bir elinize alın. Bu elinizi önce yukarı doğru gerin, sonra başınızın arkasına, ensenize doğru uzatın. Bunu günde 12 defa yapın.

Kelebek ve kurbağalama yüzmek, orantılı kollara ve kol kaslarına sahip olmanızı sağlar. Ayrıca, evde duvarın karşısına geçip, iki elinizle duvarı itmeye çalışın. Böylece kol kaslarınız fazlasıyla çalışacaktır.

Bacaklar:

Bacaklarınızı inceltmenin en pratik yollarından biri bisiklete binmektir. Bisiklete binmek, aynı zamanda yağ yakmak ve kalp kaslarını çalıştırmak için de önemlidir. Düz bir parkur yerine, eğimli yolları tercih ederseniz, daha fazla yakarsınız.

Eğer sokakta bisiklete binme şansınız yoksa, evde binilen bisikletlerden alabilir veya yakınınızda bir spor salonunda bu egzersizi yapabilirsiniz.

Alıntıdır!

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
çok Faydalı Bilgiler. Aslında Yapabileceğimiz şeyler. Teşekkürler.

(kızzzzz Göbek Için Bişeyler Yokmuydu)

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Göbüş için de bulursam eklerim canım; ama bol bol mekik çek:D

Tepki
7
kilomu dengede tutabiliyorum ama bölgesel kilolarım gitmiyor bir türlü. şimdi yeni nesil LPG ye başladım. fayda edecek gibi duruyor.3 seans oldu, bir toparlanma var belli oluyor yani. artık gitsin kilolar da daha bikini giyeceğiz ya :)

possessionss

Yeni Üye
Tepki
1
kilomu dengede tutabiliyorum ama bölgesel kilolarım gitmiyor bir türlü. şimdi yeni nesil LPG ye başladım. fayda edecek gibi duruyor.3 seans oldu, bir toparlanma var belli oluyor yani. artık gitsin kilolar da daha bikini giyeceğiz ya :)

Bölgesel kiloda yeni nesil lpg kadar yararlısını görmedim desem yeridir. Diyetisyenimle problemler yaşamıştım bu konuda nedenini seanslar sonunda anladım artık diyetisyenim yok :)) bana 6 seans yetti devam edip etmemekte kararsızdım. Hayırlısı

nilaysss

Yeni Üye
Tepki
2
ya valla selülit olsun, bölgesel yağlanma olsun, gözaltı morlukları olun- ki bunun için randevu aldım diğerlerini arkım yaptırıyor- bence kesinlikle yeni nesil lpg'yi deneyin. bizim hatun 4 seanstır gidiyor süper bişi oldu

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar